fastshare
Resident Evil Village
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 12:54





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Resident Evil Village 
Autor Zpráva
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 30 črc 2009, 15:06
Příspěvky: 41
Příspěvek Resident Evil Village

Zdar, nainstaloval jsem EMPRESS Release, ale nemohu ji vůbec spustit...píše mi to v okně toto = "Steam je aktuálně v režimu offline. Pro první spuštění přejděte do režimu online". Ale já mám klienta Steam puštěného a jsem v něm online...Tak nevím, co je špatně :shock:
Resident Evil Village


10 dub 2022, 20:10
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 18 led 2010, 16:03
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: Resident Evil Village

Nevim, zda-li "takto" funguje i orig. verze, ale tohle je totalne nestabilni zalezitost (empress verze s animation fixem). Co chvili to pada, kolikrat se do restartu pc napodruhe nespusti, nekdy to i ve hre natvrdo zamrzne, po umrti postavy leckdy nejde nahrat posledni save apod. Vyzkousel jsem snad vsechny obecne i jine rady co jsem vygooglil (ovladace, spoustet hru jako spravce, vypnout v task manageru zbytecne procesy, spoustet hru v okne atd.), nicmene nic nezabralo. Jinak hra se zda po vykonostni strance optimalizovana v pohode. Sranda je, ze i lide co za to vysolili 60 e si casto stezuji na podobne problemy. PC mam samo zcela postacujici a s jinymi hrami no problem. Nevi nekdo o nejakem poradnem fixu ci novem spolehlivem patchi/cracku?

Edit: Tak mi to nedalo a stahnul jsem i to ofigo demo ze Steamu, jak jsem cekal, je to nemlich to samy. Nechapu, a to jsem se na to tak tesil az vyjde cz (delalo to ale i bez). Tezko rict, s cim to koliduje.


11 dub 2022, 10:46
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 10 srp 2008, 14:41
Příspěvky: 73
Bydliště: Severní Morava
Příspěvek Re: Resident Evil Village

Já napíšu, že na cracklé verzi s češtinou mám odehráno cca 3.hodiny zcela bez problémů. I save funguje normálně.


11 dub 2022, 13:44
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 30 črc 2009, 15:06
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Resident Evil Village

kednon píše:
Nevi nekdo o nejakem poradnem fixu ci novem spolehlivem patchi/cracku?


Ten bych také uvítal...když se stávajícím mi to pořád hlásí problém s tím offline režimem. A zdá se mi to fakt divné, že to nemá (neměl) nikdo jiný...pouze já. Jinak mám Windows 11, ale tím to asi nebude...s jinými hrami nemám ovšem žádný problém, pouze s touto.


11 dub 2022, 18:22
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 18 led 2010, 16:03
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: Resident Evil Village

Donic1 píše:
kednon píše:
Nevi nekdo o nejakem poradnem fixu ci novem spolehlivem patchi/cracku?


Ten bych také uvítal...když se stávajícím mi to pořád hlásí problém s tím offline režimem. A zdá se mi to fakt divné, že to nemá (neměl) nikdo jiný...pouze já. Jinak mám Windows 11, ale tím to asi nebude...s jinými hrami nemám ovšem žádný problém, pouze s touto.



Ono hlavne vyslo ke hre postupne 5 patchu (posledni 1.0.0.5), ktere vylepsuji mimojine stabilitu hry na nekterych CPU (viz. odkaz).. Empress verze je v sobe ocividne nema. Asi casem zakoupim, a pokud by to blblo i na originalce tak ji refundnu.

https://www.residentevil.com/village/us/topics/update/


Edit: Tak jsem konecne na ty pady nasel reseni - zapnuti virtualni pameti (windows page file), kterou jsem mel vypnutou. I pres 16 gb co mam fyzicky nainstalovano, to bez tohoto nefungovalo.


13 dub 2022, 11:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze