fastshare
Uncharted: Legacy of Thieves Collection
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 14:08





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Uncharted: Legacy of Thieves Collection 
Autor Zpráva
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Ahoj všichni....nejde mi spustit tato hra , píše mi to , že nepodporuje můj procesor, nevíte co s tím? Nejde to nějak obejít? Díky


21 říj 2022, 18:23
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Není to zase ta chyba způsobená tím tvým AMD procesorem, co nepodporuje SSE 4.1 a 4.2? Vzpomínám si, že jsi s tím měl v minulosti u některých her problém a nedokázal je ani spustit.


22 říj 2022, 04:26
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Tak procesorem to je :( mám AMD FX-9590 a ten nemá AVX2 to jsem se dočetl tady ... https://steamcommunity.com/app/1659420/discussions/0/3494256256399963837/

Tohle mě dokáže nasrat, tenhle procesor nebyl zrovna levný a myslím , že výkon stále má i když je starší, jede úplně v klidu na 5.0 GHz, ale chybí mu AVX2 (upřímně ani nevim co to je) mají to novější "RYZEN" mě tenhle stačí, téměř všechny hry jedu na ultra... a měnit procesor tzn. i desku a ramky (mám stále DDR 3 ) SE MI NECHCE !!!! Bylo by to finančně drahý, pokud bych chtěl stejný výkon jako mám teď.

Nevíš, nebo někdo tady .... nebude nějaký FIX?? podle diskuze viz odkaz, nejsem jediný....


22 říj 2022, 08:21
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Musím se přiznat, že jsem vždycky byl zásadně proti procesorům od AMD, neboť ještě před několika lety platilo, že akorát šíleně topí a jejich výkon stejně na konkurenční Intel nestačí. Teď už je to sice jiné, ale i starší procesory Intel (mám Intel Core i5-3470) jsou holt připravené na budoucnost a mají v sobě zabudované vše potřebné (SSE 4.1, 4.2 i AVX a AVX2). Sice nemám takový výkon jako ty, ale já jedu spíš na to, jestli něco rozjedu/nerozjedu a taktéž mám ještě základní desku podporující pouze DDR3. Jak procesor, tak i ta deska spolu s RAMkami jsou stále původní z roku 2013. :D

A jestli bude nějaký fix, to absolutně netuším. Dokud nebudu mít za sebou první 3 díly Uncharted (ať už díky emulátoru RPCS3 nebo po mnoha letech na PC díky portu od Naughty Dog), odmítám tuto kolekci hrát. Nesnáším totiž, když něco nemůžu začít úplně od začátku a musím naskakovat už do rozjetého děje.


22 říj 2022, 09:38
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Ve všem s tebou souhlasím, bohužel procesor s deskou už mají nějaký ten pátek zasebou.....

Já mám jen strach, aby se to nestalo pravidlem, že nerozjedu hry kvůli stáří "železa" a ne k vůli výkonu, protože "VÝÝÝÝÝKON a SÍÍÍLA" jak by řekl Jeremy Clarkson už prostě nestačí, bude to podmíněno nějakejma sarapatičkama okolo.... :?


22 říj 2022, 10:58
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Uncharted: Legacy of Thieves Collection

De facto už vlastně jenom čekám na to, až procesor, základní deska nebo RAMky odejdou, abych si mohl pořídit výkonnější hardware. Nemám totiž rád, když musím něco měnit jen tak bez důvodu. Dokud to neodejde nebo to nepřestane stačit, tak není důvod nic měnit. To, co není rozbité, se nemá opravovat. ;-)


22 říj 2022, 16:04
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: Uncharted: Legacy of Thieves Collection

emueue píše:
Ahoj všichni....nejde mi spustit tato hra , píše mi to , že nepodporuje můj procesor, nevíte co s tím? Nejde to nějak obejít? Díky

Zkus:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Hru zapnout skrze "Launcher.bat"

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


22 říj 2022, 19:18
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Uncharted: Legacy of Thieves Collection

-Seraphim666- píše:
emueue píše:
Ahoj všichni....nejde mi spustit tato hra , píše mi to , že nepodporuje můj procesor, nevíte co s tím? Nejde to nějak obejít? Díky

Zkus:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Hru zapnout skrze "Launcher.bat"



Tak bohužel......škoda , každopádně díky, tohle to píše:

'sde.exe' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.
Press any key to continue . . .


22 říj 2022, 22:06
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2009, 21:35
Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Zdravím všechny,

mám pc s intelem a kartou nvidia. Hra se spustila, sekvence tváří ze hry a pak hra spadla.
na tomto webu :
https://whatifgaming.com/how-to-reduce-the-uncharted-legacy-of-thieves-crashing-on-pc/

psali, že nejnovější ovladače nvidia 522.22 nejsou zrovna stabilní pro hru.
Nainstaloval jsem dle rady na webu ovladače pro nvidia verze 517.48.

Tak mohu po 1 hodině hraní hry potvrdit, že hra s ovladačem nvidia verze 517.48.
normálně funguje, vše jede OK.
Ahoj
SG


23 říj 2022, 16:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze