fastshare
Saints Row
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 18:50





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Saints Row 
Autor Zpráva
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 19 led 2011, 10:24
Příspěvky: 38
Příspěvek Saints Row

Ahoj všem,
chtěl jsem se zeptat zdali nevíte jak v novém Saints Row změnit jazyk z angličtiny na češtinu. V menu jsem to nenašel.

Díky všem :)


02 zář 2022, 10:38
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: Saints Row

V Emu

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


02 zář 2022, 10:58
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Saints Row

Mně stačilo změnit english na czech v souboru language ve složce sr5/steam_settings/settings.

Jinak nesetkal se někdo s problémem, že se hra automaticky ukončí, jakmile se z ní pokusíte vyjet pomocí klávesové zkratky ALT + TAB? Hra funguje bez jakýchkoliv problémů, ale jakmile se o to pokusím, ihned se vypne. Trošku mě to irituje, protože z ní ani nemůžu vyskočit a podívat se, kde jsou třeba drogové balíčky nebo místa k focení, protože bez toho musím běhat po mapě jako bezhlavý kuře a doufat, že se mi na minimapě ukážou. :?

Edit: Tak už to funguje. Stačilo použít DirectX 12 režim a hra se normálně minimalizuje na lištu a nevypne se. Pokud má někdo stejný problém, zkuste hru spouštět v tom režimu.


04 zář 2022, 18:38
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Saints Row

Mě ta hra baví, dal bych jí klidně i 9/10, i když ja hodnotím hry jestli mě baví čí nikoliv, a tahle mě baví :)


10 zář 2022, 12:35
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Saints Row

Mám to úplně stejně navzdory tomu, že hra má spoustu bugů a nedokonalostí. Ale v jedné věci s kritiky musím souhlasit - ten příběh, respektive jeho druhá polovina, je odfláknutý. Slibně se to vyvíjí, hezky si budujete impérium a pak přijde klasické klišé v podobě zrady osoby vám blízké (i když se to dalo čekat, že záporák prostě vždycky zůstane záporákem), což vyřešíte prakticky během pár misí a toť vše. Určitě to šlo udělat líp, ale i tak si nemám moc na co stěžovat. Je to zkrátka GTA na drogách se vším všudy a za takových 30 hodin máte kompletně hotovo i s vedlejšími aktivitami, což je určitě solidní porce.

A velký palec nahoru za to, že řízení vozidel není jako v Saints Row 2. To bylo naprostá katastrofa, na kterou se velmi těžko zvykalo. :D


10 zář 2022, 16:53
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Saints Row

Mannoroth rád čtu tvé komenty, píšeš zajímavě, jinak s tebou souhlasím ohledně hry


12 zář 2022, 07:02
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Saints Row

Díky. Ke každé hře, která mě zajímá a kterou dohraju, se snažím vždycky napsat nějaké ty svoje postřehy, které jsem si z hraní odnesl. Ale bohužel neumím být moc kritický na rozdíl od ostatních, takže to většinou vypadá tak, že každá hra za to stojí, i když to nemusí být úplně pravda. Zkrátka nejsem vybíravý a jsem rád za to, že je vůbec co hrát, i když je to třeba další repetitivní díl Far Cry, "totálně zprasené" Watch Dogs či právě tento reboot Saints Row. :)


12 zář 2022, 16:24
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze