fastshare
Denuvo a vše okolo
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 17:02





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1335 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 89  Další
 Denuvo a vše okolo 
Autor Zpráva
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Každopádně jsem chtěl říct , že jedině dobře kdyby to sem sázela , ale uvěřim až uvidim.....


04 úno 2023, 12:55
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Vidím to úplně stejně jako ty. Tak uvidíme, jak to bude v nejbližších měsících. Hlavně doufám, že to nemyslela tak, že na starší hry už bude zvysoka kašlat...


04 úno 2023, 12:57
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Nemyslím si , už v minulosti přecrackla starší tituly a ačkoliv se v tom nevyznám , tak si myslím že jeto i jednoduší, tudíž rychlejší. A opět jsme u toho , pokud chce bejt v podvědomí lidí bude muset něco vydat, třeba jedu AAA novou, na které strávila spousta času a k tomu dvě starší, které jsou (podle mě ) jednoduší. Ale jak jsem napsal , nerozumím tomu, múže to bejt úplně jinak :)


04 úno 2023, 13:05
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

No, pokud ty starší hry nedostávají žádné další updaty a DLCčka, tak se to může zdát jednodušší, jenže Denuvo je v každé hře jiné a neexistuje na něj žádný nástroj, který by to snadno prolomil. Ale spíš jsem to myslel tak, aby nekašlala na starší tituly, které nebyly cracknuty ani v základní verzi bez DLCček. To, jestli už nechce znova cracknout nějakou již cracknutou hru jen kvůli dodatečnému obsahu, mě vůbec netrápí. DLCčka jsou stejně jen takový bonus k základu, který je ze všeho nejdůležitější.


04 úno 2023, 17:04
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 19 úno 2010, 16:22
Příspěvky: 48
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Podľa diskusie DENUVO vyhralo


05 úno 2023, 17:50
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Spíš bych řekl, že zatím vyhrává, než že vyhrálo. Každá ochrana jednoho krásného dne padne. Dokonce i online-only, kterému projekt Blizzless pěkně zatopil u Diabla a remasterů WarCraftu a StarCraftu. A když ne, tak stejně za pár let se téměř každá hra dočká svého giveawaye nebo velmi výhodné slevy, takže nač ten stres? To, že něco nemůžeme mít hned, neznamená, že se toho nikdy nedočkáme. ;-)


05 úno 2023, 19:11
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 14 čer 2009, 08:02
Příspěvky: 64
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

U hry The Quarry bylo odstraněno Denuvo, které bylo v původní verzi.Už je zde na warcenteru. Jedná se horrorovou vyvraždovačku, dobře hodnocenou. A na Epic Games je stále k mání Dishonored 2 - Death of the Outsider v původní verzi rovněž s Denuvem. :-)


06 úno 2023, 19:48
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 25 dub 2008, 17:54
Příspěvky: 222
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

musamo píše:
Hugo12317 píše:
Warez IS dead:(****
The Calisto Protocol - stále bez cracku
Dead Space Remake = ku*va stále bez cracku WTF.
Fuckt zkurvená doba todlencto CPY, EMPRESS, Reloaded, Razor1911, Skidrow - tam sou samy hovna na tom webu a AAA titul žádnej už-- NIKDOOO jako kurwaaaa do piče. Už chci zase hry nejdříve čorovat, pak koupit, už sem se tolikrát nasral při koupi a pre-orderu, že jako KONEC.
Nasrat na ně na hovada nenažraný...
Calisto sem hral na Xboxu Series X a byl to porod ale super kousek jinak ..libilo se.


Zajímavý výplod, myslím, že warez teď na tom bude lépe (viz Empress), sám jedu půl napůl. Občas kupuji, občas stáhnu. Ale zrovna Dead Space Remake si můžeš zahrát v Deluxe Edici za 350 kč když si koupíš na měsíc EA Play Pro, jako jsem to třeba udělal já. Jsou tam další hry jako třeba NFS Unbound v Deluxe Edici a další hry od EA. Dost her je taky v Game Passu od Microsoftu na PC za 250 kč měsíčně jako třeba A Plague Tale Requiem, Sniper elite 5, všechny Halo, všechny tituly od Bethesdy a další a obsahuje mimochodem základní verzi EA předplatného, takže všechny díly Battlefield, Need for Speed atd. Obě tyto služby platím, občas něco koupím a občas něco stáhnu z warezu a jsem spokojen. Btw Ubisoft má taky předplatné, kde má všechny kompletně své hry v nejvyšších edicích taky za nějákých 350 Kč měsíčně a jsou tam i novinky v den vydání, stejně jako u toho EA Play Pro. No každopádně u Hogwarts Legacy počkám na recenze a na crack jestli tedy bude od EMPRESS. Btw Callisto byl hlavně ku*va porod na PC v den vydání a následující týden, takže jsem to odehrál na PS5 kde to běželo nádherně ve stabilních 60 fps, na PC nehratelné.

Vše co zmiňuješ mám ale EA play PRO nemám mám jen základ ke game pussy no ale je to cesta no*mandalorian*:) a asi to i tak udělám. S Callistem měli problém i nové 4090ky:)měl jsem to přes půl roku předobjednaný na Xzonu pro PC + chtěl sem si vystavit TEN hajzlpapír RPZ-role poslední záchrany bo jak to měli:) a nakonec sem zrušil jak vyjelo info že RTX4090 nene moc dobře nemakačenko, tak jsem to jel na XBoss Series Sex NO, a super ale co jsem tak pozoroval PS5 byla lépe zmáknutá NO a možná i lepčí grafika hlavně fyzika ohně v tom byl PC a PS5 celkem totožný na Xku celkem provar a nestíhačka, a PS plus bez toho ani ránu:) a s callistem sem to Risk nahned a digital bez recenzí a nelitoval jsem Callisto byl super JEN se mi to nechce kupovat znova na PC no ale pochybuju že to pude super na mé sestavě no proto chcu WAREZ a je tu pořád to že dušička pořád nemá klid 100%tní:), bavil mě moc Calistík. Stejně asi vždy skončím u koupě a mám velké dylema co vybrat za verzi je to vždy vetší rozhodování či PS5/XSX/nebo PC:) asi prodam XSX a bude to jednodušší:) u Callista sem to lehce nevymyslel no:) ale cajk 2 apdejty a už to bylo OK celkem když sem to dopařil tak to bylo uplně f klidu hehe, jen to nechápu nic víc. Už se asi ty hry nevyplatí crackovat už jen díky těmdle předplatitelskejm službám neboco. Asi *EMPRESS tomu sám dává ňákou TIME EXCLUSIVITY* pro vývojáře a nenažraný vydavatelský bičes:) což je asi cajk, jinak by sme si taky mohli zahrát velký ho*no brzo:)
PS. nevím jakej VÝPLOD prostě to tak cejtím nic proti WAREZU pořád jsem duší nenapravitelný warezník bohužel:( asi ňákej blok v mozku z mládí a jakási zamrzlost v dětství * bradley stanley videjko proč mě svěděj koule=doporučuji shlédnout na YT:) a díky bohu že tu máme EMPRESSE ost. se asi mohou jít zahrabať no já bych na todle neměl buňky pořád to sou u mě borci námbr ván. Chtěl jsem být zase pirát trošku a nemůžu:) Nic víc, je to adrenalin :) nic proti warezu ale prostě ani takový AGE IV anniv kvůli CZ pořád nic, třeba chce známej ale prostě si to nekoupí, dokud to neskusí :) Ale doufejme v Tvá slova, že bude posun díky EMPRESS. Při nejmenším to šetří těžce vypocené love, kámoš už valí HOGWARTA na PS5 já si teď ani neprdnu LOVE TOTALLY Down sem uplně na suchu jako dlouho ne:) HOGWARTa a Dead Space to teď nedávám no ale asi si povýším na ten EA PRO ale stejně je lepší mít to asi v knihovně na trvalo zase nevyužiju každej měsíc sypat za další službku ale jako jednorázovka SUPER a pak zrušit:) 350*12=4200Kč cirka ale určo se to zaplatí o tom žádná už asi na dvou hrách pokud ňáká druhá bude no:) PS plus se mi zaplatil zatím vždycky:)
Hroznej prosinec und leden - Dovča na lyže-Itálie, nová buggy Team Corally Radix 4S+Lipo baterky a různé p.i.č.o.v.i.n.y k tomu :), ještě jedna buginka Himoto Z3 s více alulminia a brushless motourem potuněná a z inzerátu a zásoba Love je popiči zas:) stará Z3 jako náhradní pojizdnej díl no:) Na hry jaksi nezbývá je to napiču:)

_________________

AMD Ryzen 9 5900X
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING - AMD B550
HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3,2Ghz
Sapphire Radeon NITRO+ RX 7900 XT Vapor-X
Asus Rog THOR 850P

i_m_a_g_e
i_m_a_g_e


07 úno 2023, 18:44
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 25 dub 2008, 17:54
Příspěvky: 222
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Mates026 píše:
Vim že je to remake, ale proč bych hrál stejnou hru v mizerný kvalitě, když to můžu hrát na 4K Tv v plný palbě.. Nebudu čekat rok na crack, kupuju na psko. Díky za info
#FuckinDenuvo

Yeees i agree bro. U Feel my pain too:)

_________________

AMD Ryzen 9 5900X
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING - AMD B550
HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3,2Ghz
Sapphire Radeon NITRO+ RX 7900 XT Vapor-X
Asus Rog THOR 850P

i_m_a_g_e
i_m_a_g_e


07 úno 2023, 19:13
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 25 dub 2008, 17:54
Příspěvky: 222
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

emueue píše:
Podle mě chce bej jen důležitá a aby se o ní diskutovalo a byla ve středu pozornosti. To je jako u nějaké herečky co je za limitem, tak ukáže kozu , nebo jí zrovna vykoukne kus frndy a už je v bulváru na první stránce. Prostě jí to moc nešlo protože ta svině Denuvo je čím dál těžší ho rozlousknout, tak napsala , že na to sere, pak asi na něco přišla tak hurááá a bude se creckovat...můj názor

ou jee frndu ukazovat nemusí ať sem navalí Callisto a Dead Space a je to borka prostě:)

_________________

AMD Ryzen 9 5900X
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING - AMD B550
HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3,2Ghz
Sapphire Radeon NITRO+ RX 7900 XT Vapor-X
Asus Rog THOR 850P

i_m_a_g_e
i_m_a_g_e


07 úno 2023, 19:15
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 25 dub 2008, 17:54
Příspěvky: 222
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Tak fu*k IT noooo:)
https://pichost.net/img/fuck-it.SkB05

_________________

AMD Ryzen 9 5900X
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING - AMD B550
HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3,2Ghz
Sapphire Radeon NITRO+ RX 7900 XT Vapor-X
Asus Rog THOR 850P

i_m_a_g_e
i_m_a_g_e


07 úno 2023, 20:19
Profil
Lieutenant
Lieutenant

Registrován: 14 dub 2009, 23:09
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Že by :)
https://www.reddit.com/r/PiratedGames/comments/10uy5ba/will_empress_actually_be_able_to_crack_hogwarts/


10 úno 2023, 13:34
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Mazec

Citace:
Denuvo has created thousands of new obstacles for me in a fresh denuvo version [v17].

they trying to block me in countless ways, and they are even going against the limitations of hardware in the process.

this is making me "ANGRY". and now, i am creating new technologies against all their blockages.

you can BET that I AM GOING TO DESTROY THEM.

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


10 úno 2023, 21:20
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 18 říj 2007, 13:32
Příspěvky: 106
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

-Seraphim666- píše:
Mazec

Citace:
Denuvo has created thousands of new obstacles for me in a fresh denuvo version [v17].

they trying to block me in countless ways, and they are even going against the limitations of hardware in the process.

this is making me "ANGRY". and now, i am creating new technologies against all their blockages.

you can BET that I AM GOING TO DESTROY THEM.


Tak asi se nam 10 dni protahne co? :D


10 úno 2023, 21:37
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 14 čer 2009, 08:02
Příspěvky: 64
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Tak jestli už je ponořená v Hogwarts Legacy, tak potom bych si moc přál cracknout hru Atomic Heart, mnou roky očekávanou akční pecku. Denuvo už je tam potvrzeno a taky limit 5 PC. EMPRESS, děkuji předem. Věřím, že se do toho hned pustí po Harry Potterovi. :D

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Hra vychází 21. února. ;-)


11 úno 2023, 12:07
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1335 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 89  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze