fastshare
Sound Booster od Letasoft
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 11:35





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


1. V této sekci platí samozřejmě také ZÁKLADNÍ PRAVIDLA.
2. Sekce složí jako "hledač" softwaru, který nemůžete najít.
3. Dotazy se mohou týkat jakéhokoliv softwaru, ať už k PC, navigaci, mobilu .....
4. V případě, že se vám nedostane pomoci, nenadávejte neboť program pravděpodobně nikdo nenalezl.
5. Respektujte, když se vám někdo snaží pomoci a nezavrhujte jeho názory.
6. V příspěvcích se netrpí osobní a uživatelské spory.
7. Respektujte níže popsaná pravidla pro příspěvky.
8. Nahlaste jakýkoliv příspěvek, nesplňující pravidla pro příspěvek.
9. Neurážejte a nepohrdujte těmi, kteří neví kde stáhnou jednoduchý freewarový program, každý takto začínal.
10. Než přidáte příspěvek tak HLEDEJTE.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Sound Booster od Letasoft 
Autor Zpráva
Sergeant
Sergeant

Registrován: 27 lis 2007, 11:36
Příspěvky: 98
Příspěvek Sound Booster od Letasoft

Zdravim, potřebuju opravdu funkční verzi pro Windows. Prostě od někoho kdo to má odzkoušené. Nebo crack, Key... Nikde to nemůžu stahnout, všechno hlásí vir nebo je to jiný program... Díky

EDIT: Pro upřesnění - stačí mi něco jiného co zvýší hlasitost na tabletu s W10. Sound Booster to umí dostatečně ale trial verze běžně ke stažení přestane po 14ti dnech pracovat.


24 bře 2018, 10:10
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 27 lis 2007, 11:36
Příspěvky: 98
Příspěvek Re: Sound Booster od Letasoft

fakt je takhle "jednoduchá "utilita" nedostupná? Ani neexistuje nic co by ji nahradilo? Shání to spousta majitelů tabletů...


03 dub 2018, 19:41
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 črc 2009, 11:48
Příspěvky: 245
Bydliště: ..zelená je louka..
Příspěvek Re: Sound Booster od Letasoft

Tady se mrkni....
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Case Fractal Design Define 7 Compact Black TG dark
CPU AMD Ryzen 5 1600 s chladičem Arctic Freezer 34 CO , 12nm
Ram Crucial Ballistix Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000 CL15
Power Seasonic CORE GM-650 - 650W
SSD 1 : Samsung 860 EVO 500GB
SSD 2 : Samsung 870 QVO 1TB
GK Asus RX560 O4G EVO RX 560 4GB


15 dub 2018, 05:45
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 27 lis 2007, 11:36
Příspěvky: 98
Příspěvek Re: Sound Booster od Letasoft

No jo, tam by se možná něco našlo ale nejde to zdarma stahnout... :-(
Každopádně díky za tip, zkusim to nějak třeba jdownloader...


15 dub 2018, 10:13
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 27 lis 2007, 11:36
Příspěvky: 98
Příspěvek Re: Sound Booster od Letasoft

No nejsem si tak úlpně jistý, ale vypadá to že to mám. Zatím (asi 5dní) to funguje dokonale.
Přikládám link na YouTube kde je nejen ukázka, ale v popisu pod videem i link na stažení programu včetně CRACKu.
Stačí oba soubory zkopírovat do cílové složky. (asi stačí jeden, ale dal jsem tam i ten texťák)
Taky přikládám komplet "softwér" na uložto protože stahnout to z toho odkazu na YTB je fakt očistec. Milion reklam a odskoků jinam.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


V archivu je v texťáku i pár linků které k tomu asi patří ale nevim, nezkoušel jsem to, funguje to i bez nich

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Napište zkušenosti!


18 dub 2018, 20:33
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 27 lis 2007, 11:36
Příspěvky: 98
Příspěvek Re: Sound Booster od Letasoft

zatim stale funkční. Někdy vyžaduje vypnout a zapnout ale to je spíš proto že jsem vyřadil start se spuštěním Windows

EDIT:
Stále funguje na tabletu i na notebooku. 11.5.2018


26 dub 2018, 17:51
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 27 lis 2007, 11:36
Příspěvky: 98
Příspěvek Re: Sound Booster od Letasoft

Tohle ja další možnost. Hraje to hezky a funguje i se Sound Boosterem. Dá se na WISH koupit jen za dopravu cca 45 Kč
Dvě mirotužkové baterie které to pohání mi odehrály asi 8 hodin a pořád to běží beze změny. Na mobil to jde taky.
Pokud máte na tabletu sluchátkovou zdířku úplně dole jako já tak budete asi potřebovat prodlužovací kabel. Repráčky mají průměr asi
3cm a jack je uprotřed. Navíc by jeden reprák hrál za tablet. Ale i tak je to super zlepšení zvuku a poslech je taky dostačující

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


11 kvě 2018, 20:24
Profil
Private
Private

Registrován: 12 čer 2009, 22:23
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Sound Booster od Letasoft

slavek123 píše:
No nejsem si tak úlpně jistý, ale vypadá to že to mám. Zatím (asi 5dní) to funguje dokonale.
Přikládám link na YouTube kde je nejen ukázka, ale v popisu pod videem i link na stažení programu včetně CRACKu.
Stačí oba soubory zkopírovat do cílové složky. (asi stačí jeden, ale dal jsem tam i ten texťák)
Taky přikládám komplet "softwér" na uložto protože stahnout to z toho odkazu na YTB je fakt očistec. Milion reklam a odskoků jinam.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


V archivu je v texťáku i pár linků které k tomu asi patří ale nevim, nezkoušel jsem to, funguje to i bez nich

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Napište zkušenosti!


Přesně tohle jsem hledal, díky !


31 srp 2021, 07:59
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze