fastshare
ATI Mobility Radeon HD 4200
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 19:56





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 ATI Mobility Radeon HD 4200 
Autor Zpráva
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 17 srp 2016, 13:52
Příspěvky: 21
Příspěvek ATI Mobility Radeon HD 4200

ahoj,potrebuji poradit program.mam grafiku ATI Mobility Radeon HD 4200 v lenovo g555,vydle 10.Ve starem notebooku jsem klikl na plose pravim mysitkema vybehla mi nabidka.Jedna znich byla "klikl jsem na ni" a mohl jsem si pohrat trochu z grafikou "barvy,jas,..monitoru.Tady to nejde.co si mam stahnout,aby to taky slo.Dekuji za info


23 pro 2016, 18:52
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 črc 2009, 11:48
Příspěvky: 245
Bydliště: ..zelená je louka..
Příspěvek Re: ATI Mobility Radeon HD 4200

Najeď si na AMD.com..a vyhledej ovladač.
Tady máš odkaz,ale protože jsi nenapsal kolika bitový máš Win,tak je to stránka pro 64.bit (přímo ATI Mobility Radeon HD 4200).Ale jinak tam najdeš vše potřebné.(AMD Catalyst..)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Standartně nejsou ovladače pro Win10...pokud z nějakého důvodu neuspěješ,tak si stáhni Driver Booster ,sama ho používám a dej aktualizovat ovladače.doporučuji jeden po druhém,když dáš aktualizovat vše,tak to dělá bordel.-(Full+Crack-Můj vlastní upload)

Zde :
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Case Fractal Design Define 7 Compact Black TG dark
CPU AMD Ryzen 5 1600 s chladičem Arctic Freezer 34 CO , 12nm
Ram Crucial Ballistix Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000 CL15
Power Seasonic CORE GM-650 - 650W
SSD 1 : Samsung 860 EVO 500GB
SSD 2 : Samsung 870 QVO 1TB
GK Asus RX560 O4G EVO RX 560 4GB


24 pro 2016, 07:03
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 17 srp 2016, 13:52
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: ATI Mobility Radeon HD 4200

Prdelča píše:
Najeď si na AMD.com..a vyhledej ovladač.
Tady máš odkaz,ale protože jsi nenapsal kolika bitový máš Win,tak je to stránka pro 64.bit (přímo ATI Mobility Radeon HD 4200).Ale jinak tam najdeš vše potřebné.(AMD Catalyst..)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Standartně nejsou ovladače pro Win10...pokud z nějakého důvodu neuspěješ,tak si stáhni Driver Booster ,sama ho používám a dej aktualizovat ovladače.doporučuji jeden po druhém,když dáš aktualizovat vše,tak to dělá bordel.-(Full+Crack-Můj vlastní upload)

Zde :
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

suprrrr,diky . koukam,kdyz vezmu muj stary ucet a tenhle,tak te mohu vzit jako osobniho ucitele a radce :D jeste jednou diky


31 pro 2016, 15:11
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze