fastshare
Windows 7 - "tato kopie systému není pravá"
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 17:14





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Windows 7 - "tato kopie systému není pravá" 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 25 zář 2009, 15:18
Příspěvky: 3
Příspěvek Windows 7 - "tato kopie systému není pravá"

Zdravím a prosím o pomoc, windows 7 mi začali asi po půl roce hlásit "tato kopie systému není pravá", což o to, ona opravdu není, už se mi to jednou ukázalo asi týden po instalaci, ale nějak jsem se toho zbavil (návod co kde smazat na netu) ale ten teď nemohu najít a nevím jak se toho zbavit, můžete mi prosím pomoct.

Jde o WIn 7 Ultimate
jako liceční klíč je uveden nějaký OEM a píše že je nutné dnes provést aktivaci.


Moc děkuji za zachránu


17 črc 2018, 20:45
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Windows 7 - "tato kopie systému není pravá"

Celý problém je v tom, že máš windows aktivovaný starší verzí loaderu. Pak si tam stáhneš a nainstaluješ nechtěně aktualizaci KB971033 a objeví se ti známá hláška o nelegálnosti.

Removewat je souborek, kterým se zruší tohle odhalení.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Bohužel na netu je spousta fake odkazů a mě se už tím hnojem nechce zabývat, protože ----> Tohle můžeš řešit x-krát ještě v budoucnu, tak proč to neudělat jednou a pořádně? Již delší dobu lze windows 7 aktivovat jinými a nepostižitelnými aktivátory, či přímo upraveným biosem. Můžeš si pak i nainstalovat KB971033 a nic se neděje.

Moje doporučení a postup je níže:
1. Stáhni si windows 7 zde: http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?p=3377694#p3377694
2. Nainstaluj si jen verzi Professional, protože Ultimate je z mého pohledu pro běžného uživatele úplně k ničemu.
3. Aktivuj aktivátorem Kmspico a nebo Re-Loader Activator: http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?p=3118316#p3118316
Nezapomeň dodržet postup aktivace do puntíku.


18 črc 2018, 16:19
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 21 říj 2008, 19:25
Příspěvky: 49
Příspěvek Re: Windows 7 - "tato kopie systému není pravá"

Ahoj

Znám ještě jeden způsob legalizovat i windows na aukru sa začaly prodávat druhotné kopie systému to je že firmy přeprodaly již nevyužitý software. Je to naprosto legální a nic se nemuže stát ještě si můžete pro klid duše nechat ověřit licenci přímo u Micosoftu. Já osobně ho používám cca 2 roky a bez jakého koliv problému a bez hlášky tato kopie systému je nelegální. Odkaz na aukro win 7 profesionál za cenu 149kč což si myslím že je skoro za darmo. https://aukro.cz/windows-7-professional-6930961276

_________________
Pro kontrolu funkčnosti linku doporučuji tuto utilitu Universal Links Checker v7.8.0501 Odkaz Opravdu to funguje.
Seznam všech servrů kam uploaduji odkaz zde


30 zář 2018, 09:21
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Windows 7 - "tato kopie systému není pravá"

To je samozřejmě známá věc. Někdo si to koupí a někdo to řeší po svém. Záleží co kdo chce či nechce.


30 zář 2018, 10:47
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 21 říj 2008, 19:25
Příspěvky: 49
Příspěvek Re: Windows 7 - "tato kopie systému není pravá"

orhore píše:
To je samozřejmě známá věc. Někdo si to koupí a někdo to řeší po svém. Záleží co kdo chce či nechce.


To máš pravdu pak hold bude neustále dokola řešit hlášku tato kopie systému je nelegální. Je pravda že je to každé ho věc.

_________________
Pro kontrolu funkčnosti linku doporučuji tuto utilitu Universal Links Checker v7.8.0501 Odkaz Opravdu to funguje.
Seznam všech servrů kam uploaduji odkaz zde


01 říj 2018, 09:42
Profil
Private
Private

Registrován: 19 zář 2013, 15:13
Příspěvky: 12
Příspěvek Re: Windows 7 - "tato kopie systému není pravá"

Stejně tak se dají "ofiko" sehnat i desítky. Nedávno jsem známému řešil nový počítač a on trval na legálnosti OS. Tak jsem sehnal z ebaye OEM licenci na Win10pro za 5€ a podle mrkvosoftu je tato v pořádku a platná. Po tom kde a jak jsem ji získal jim nic není. A cca 130 Kč je myslím cena která nezabije ani největší skblíky ale opravdu záleží na vkusu každého soudruha.

norad


02 říj 2018, 09:10
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Windows 7 - "tato kopie systému není pravá"

Já mám také legální win10 a nedal jsem za něj ani korunu. Je více cest k získání legálního OS. Jednodužší cesta je samozřejmě si za nějakou malou sumičku ho koupit.


02 říj 2018, 13:34
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze