fastshare
Výhodný software - www.vyhodny-software.cz - pomoc o radu
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 12:26





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 Výhodný software - www.vyhodny-software.cz - pomoc o radu 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 10 kvě 2009, 20:18
Příspěvky: 3
Příspěvek Výhodný software - www.vyhodny-software.cz - pomoc o radu

Zdravím,
Chci koupit originální OS, protože mám již dost verzí co po týdnu nefungují. Při brouzdání internetem jsem objevil tohoto prodejce

http://www.vyhodny-software.cz/?gclid=CjwKEAiAvauyBRDwuYf3qNyXmW4SJACX9-fXhBWNlgSKsqQj6fDk7s0jwHDfGVZygHSszPhPsYucSRoC7Xjw_wcB

a dále

https://softfair.cz/operacni-systemy/10-oem-windows-pro-7-sp1-32-bit-cz-885370258783.html tohoto.

Má někdo zkušenosti?
Děkuji za každou radu...


17 lis 2015, 16:25
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Výhodný software - www.vyhodny-software.cz - pomoc o rad

Žádná verze i neoriginální po týdnu nepřestane fungovat. To, že se ti stane takový problém je čistě mezi židlí a klávesnicí.

Pokud trváš i tak na originálním softu, tak ti nic jiného nezbude, než koupit. Výše zmíněné obchody neznám, takže netuším zda se lze spolehnout, ale ve většině případů ano. Navíc s danou cenou za windows 7 už více e-shopu nenajdeš, takže vyzkoušej.
Osobně sice doporučuji windows 8.1 než windows 7, ale pokud trváš na sedmičkách, tak také neuděláš chybu.


18 lis 2015, 13:07
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 12 kvě 2009, 07:58
Příspěvky: 101
Příspěvek Re: Výhodný software - www.vyhodny-software.cz - pomoc o rad

Mám zkušenost s obchodem vyhodny-software.cz .

Na přání člena rodiny jsem se u nich chtěl poptat na pár věcí a napsal jsem mail. Je vhodné upozornit, že tehdy měli na webu dokonce nejednotné ceny a u produktu, kde byla na jedné stránce napsaná jedna cena, byla při rozklepnutí detailů zase cena jiná, takže jsem se potřeboval zeptat, kolik to tedy opravdu stojí. Rovněž nikde neuvádí o který typ licence jde. Zda mají k dispozici lincenci pro jeden počítač nepřenosnou (tzv. OEM - lze nainstalovat pouze na jednom počítači a nelze bez větších potíží instalovat na jiném počítači, nebo dokonce na stejném počítači po upgrade, protože je vázána na konkrétní hardware - základní deska, CPU), nebo lincenci přenosnou (lze nainstalovat pokaždé pouze na jeden počítač, ale ne pouze na jeden unikátní, takže se dá postupem času nainstalovat znova jinam), nebo dokonce multilicenci (možno instalovat na více počítačů souběžně).

V odpověď na můj mail mi přišla zpátky snůžka právních kydů, hájící jejich systém přeprodeje licencí tak, jak jej mají popsaný i na webu v pokusu odzbrojit mě odbornými termíny a zároveň ignorovat jakýkoliv z mých dotazů, takže jsem od koupě systému u nich upustil, když si neumí ani přečíst mail a jednoduše odpovědět. Působilo to krajně pochybně...

Jinak souhlasím s tím, co říká kolega Orhore. Pokud přestane systém fungovat po týdnu, tak něco děláš špatně ty. Ne systém. Mě systém i nelegální běžel klidně celé roky, což je tedy zase opačný extrém.


18 lis 2015, 17:26
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 črc 2009, 11:48
Příspěvky: 245
Bydliště: ..zelená je louka..
Příspěvek Re: Výhodný software - www.vyhodny-software.cz - pomoc o rad

Ahoj..mám malililinkou připomínku..Tebe nenapadlo šoupnout si do kompu nelegální sedmičky s aktivátorem a poté provést upgrade na Win 10 ? No já jen,že by jsi měl legální Win.10 !!..Pokud ale jseš skalní fanda Win 7. budeš muset zaplatit.

_________________
Case Fractal Design Define 7 Compact Black TG dark
CPU AMD Ryzen 5 1600 s chladičem Arctic Freezer 34 CO , 12nm
Ram Crucial Ballistix Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000 CL15
Power Seasonic CORE GM-650 - 650W
SSD 1 : Samsung 860 EVO 500GB
SSD 2 : Samsung 870 QVO 1TB
GK Asus RX560 O4G EVO RX 560 4GB


18 lis 2015, 22:52
Profil
Private
Private

Registrován: 10 kvě 2009, 20:18
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Výhodný software - www.vyhodny-software.cz - pomoc o rad

Díky za rady.

Abych po pravdě řekl, tak jsem hledal zda lze z nelegální verze přejít na Win 10 a nenašel jsem nic o tom, že to jde. Takže uznávám, že jsem hledal špatně. Tudíž stačí stáhnout některou z posledních verzí která je zde a mělo by vše šlapat?

S výhodným softwarem souhlasím co říká "Jay1958", jejich přístup je zvláštní. Na jejich obhajobu, zkoušel poptávat u známých a prý spokojenost.


19 lis 2015, 10:29
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Výhodný software - www.vyhodny-software.cz - pomoc o rad

wwaarryy - Odpovím trochu obecně, protože nevím jak jsi na tom se zkušenostma.
Pokud budeš chtít windows 7 a pak přejít na windows 10 abys měl legální systém, tak musíš mít windows 7 aktivovaný, jinak bys musel zadávat produktový klíč při upgrade na windows 10. Aktivaci windows 7 je možné provést dvěma způsoby.

INSTALACE A AKTIVACE WINDOWS 7
1. Provedeš čistou instalace windows 7 (radši s vypnutým internetem), který najdeš třeba zde:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Pak provedeš aktivaci systému tzv Slic loaderem, který vytvoří falešnou informaci o biosu tvého pc. Odkaz na loader najdeš zde:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Pak vypneš antivirák a nejlépe i firewall a soubor spustíš jako správce, dáš install, pak restart a je hotovo.

NEBO

2. Opět půjdeš cestou čisté intalce windows 7 viz výše, ale k aktivaci použiješ nějaký KMS software, který nalezneš zde:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Tyhle aktivátory, ale vyžadují mít v systému windows nainstalován NET.framework verze 4.0 a vyšší. Ten stáhneš zde:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Pak postupuj podle návodu, který je uvedený v popise u každého KMS legalizátoru.

Další krok jsou aktualizace kde se vyhneš obloukem aktualizaci KB971033 a v nalezeném přehledu dáš skrýt. Tohle je aktualizace, která by ti odhalila použití loaderu.
Prostě hned po instalaci windows 7 + jeho aktivaci (případně doinstalovaným net.frameworkem) přejdi okamžitě na upgrade windows 10 (se zapnutým internetem) viz níže.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UPGRADE NA WINDOWS 10
Další krok je upgrade na windows 10. Zde si stáhni přímo ze stránek Microsoftu instalační medium s příslušnou verzi 32 nebo 64bit:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Po stažení si otevřeš iso třeba ve winraru a upgrade rozjedeš prostým spuštěním souboru setup.exe a instalace by měla proběhnout bez problému.
Až vše zdárně proběhne, tak by měl být windows 10 automaticky aktivován za předpokladu, že jsi upgrade prováděl s připojeným internetem. Pak si zjistíš svůj produktový klíč pro případný čistý reinstal systému z už staženého iso souboru, který jsi použil pro upgrade.

Produktový klíč zjistíš tímhle souborkem:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Všechny rar archivy rozbalovat minimálně winrarem 5.21

Poznámka: Ještě jsi tu mohl napsat svoji PC sestavu pro představu.


22 lis 2015, 18:26
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze