fastshare
Microsoft Office 2016 problém s aktiváciou
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 16:19





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Microsoft Office 2016 problém s aktiváciou 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 30 kvě 2009, 14:56
Příspěvky: 2
Příspěvek Microsoft Office 2016 problém s aktiváciou

čavte...stiahol som si z tejto stránky microsoft office 2016 a pri aktivácii mi stále vyhadzuje najprv to čo prikladám ako obrázok a potom aj chybu 0xC004F074.....neviete čo s tým? hrabal som sa na všelijakých fórach ale nič mi nepomohlo zatiaľ...dík za odpovede
P.S.: nechce mi sem vložiť obrázok ale v podstate je tam: Unhandled exception has occurred in your application. If you click Continue, the application will ignore this error and attempt to continue. If you click Quit, the application will close immediately. Požiadavka nie je podporovaná. (Exception from HRESULT: 0x80070032). - toto mi vyhodí ked použijem hociktorý aktivátor a ked dám Continue tak niečo robí a na konci vyhodí spomínanú chybu 0xC004F074.


26 říj 2015, 16:29
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 01 kvě 2012, 16:48
Příspěvky: 106
Příspěvek Re: Microsoft Office 2016 problém s aktiváciou

tak nevím,žádný obrázek tu k tomu neáš ale mě se to podařilo zaktivovat až po tom,co jsem office zapl a zobrazilo se mi že nemám aktivovanou verz,poté jsem použil přidaný KMS AUTONET portable ,zaktivoval ho...ůpozor je tam na výběr zaktivování windows,nebo ofice,dáš tam office 2016...atd...no a po chvilce je pak hotovo...


22 úno 2016, 20:22
Profil
Private
Private

Registrován: 30 kvě 2009, 14:56
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Microsoft Office 2016 problém s aktiváciou

no písal som tam PS že obrázok mi nejde nahodiť....dobre lenže v tom KMS čo je ten Microsoft Toolkit ja akonáhle len otvorím tak mi vyhodí spomínanú chybu


27 úno 2016, 12:54
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 01 kvě 2012, 16:48
Příspěvky: 106
Příspěvek Re: Microsoft Office 2016 problém s aktiváciou

no a instaloval jse program jako správce???To je dnes u mnoha důležité....


27 úno 2016, 20:24
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 led 2008, 15:56
Příspěvky: 301
Příspěvek Re: Microsoft Office 2016 problém s aktiváciou

lloydbanks13 píše:
no písal som tam PS že obrázok mi nejde nahodiť....dobre lenže v tom KMS čo je ten Microsoft Toolkit ja akonáhle len otvorím tak mi vyhodí spomínanú chybu


Zkusil bych jiný "legalizátor". Vyzkoušej KMSpico v10.2.0 (Install) 100% úspěšnost.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Soubory jsou pouze informativní !!! Stažený soubor poslechni, potom smaž a kup si originál !!!


28 úno 2016, 20:27
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze