fastshare
Win 10 Dotazy
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 13:21





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Win 10 Dotazy 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 12 říj 2009, 19:35
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: Win 10 Dotazy

nevim jak ostatnim ale mě už po poslední aktualizaci systém hlásí že je plně aktivéván ... aktivátor co sem měl z 8.1 sem už předtim smazal jelikož už byl na nic


02 srp 2015, 17:35
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 09 pro 2009, 17:48
Příspěvky: 140
Příspěvek Re: Win 10 Dotazy

Chcem sa spýtať. Po update win 8.1 na 10 pomocou windows update mi windows už nadobro nefunguje. Hneď po prvom zapnutí to trvalo dosť dlho prihlásenie aj s tou konfiguráciou a niektoré ikonky v spodnej lište neukazovalo ani čas a také veci a niektoré veci v štarte boli popísané len nejakým kódom. Tak som to dal reštartovať a od vtedy mi stále vyhodí BSOD - SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION. Vyhodí to hneď po vybratí Windows 10 v menu (mal som 8.1 a 10 preview). Chcem sa spýtať dá sa to nejako opraviť alebo len prejsť znová naspäť nejako na win 8.1 ? Tá preview 10 funguje v poriadku.
Edit: Ja som ale... Ak bude mat niekto s tym problem a bude tam mat v zatvorke epfwwfp.sys tak to je chyba Eset Smart Security a jeho firewallu... staci to odstranit z C:/Windows/drivers alebo odinstalovat eset pred upgradom.


05 srp 2015, 20:50
Profil
Private
Private

Registrován: 13 lis 2008, 21:42
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: Win 10 Dotazy

Zdravím používám windows 7 .
Na notebooku
Sony vaio
8 gb ram
Intel i7 procesor
250gb ssd disk
Prostrědí metro mne neláka zkušenost s windows 8.1 bez toho
Se obejdu .
Má promne nějaký smysl přechod na windows 10 ?
Děkuji za tip o někoho kdo už přešel na W10

Zatím zustávam u W7 kvůli Windows media centru o ktere bych přechodem přišel .


06 zář 2015, 09:18
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Win 10 Dotazy

Zdravím, mám win 7 ulimate 64 chci se zeptat ,jsou Win.10 lepší?? mám nelegál a chtěl bych přejít ,ale nevím jestli se to vyplatí a jestli to teda vůbec půjde ??? Mám je už hodně dlouho a chodějí mi normálně aktualizace atd, bez problémů nikdy žádná chyba ani náznak . Jak jsem se zde dočetl tak když má někdo tuto dobře cracklou verzi tak se mu desítky aktivují také....a když se to nepovede tak příjdu o všechno??? Někdo říká že desítky stojí za ho*no a lepší jsou sedmičky ...tak mi prosím napište Vaše názory a rady, děkuji.

P.S. šťastnej novej rok :)


31 pro 2015, 16:46
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 23:06
Příspěvky: 171
Příspěvek Re: Win 10 Dotazy

Dle mě upgrade na Win 10 není potřeba uspěchat. Sám jsem ho udělal z Win 7 x64 Ultimate aktivovaný loaderem WL.1.9.5, který používám dodnes při reinstalu i nové instalaci. Upgrade proběhlo bez problému na všech pc. (loader není potřeba odinstalovat). Já se vrátil zpět k win 7, protože mi to přineslo spíš problémy než užitek a avizované zrychlení se nedostavilo ba naopak. Nový WIN 10 bude určitě rychlejší, tedy až nám Microsoft dovolí zpět si vybrat co chceme aby se spouštělo a co ne. No nejsem zas žádný odborník ale pro mě zatím ne. pro běžné uživatele pokud si najdou zda jejich software win 10 podporuje a uuživatelů win 8-8,1 nevidím problém. Mluvím samo o nelegální aktivacim kde se upgradem na win10 zbaví strachu černé obrazovky.

_________________
Jsou lidé,kteří se blbcem narodili a lide kteří se k tomu dopracovali.
Nikdo není dokonalí.Když nevíš, zeptej se.

HELPER sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


04 led 2016, 00:52
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Win 10 Dotazy

Tak jsem neodolal a už mám win 10 a kupodivu aktivní ,ale jsou velice pomaloé . Ne ani tak v průběhu ale načítají se asi minutu a půl internet než naskočí je taky tak minutu no nic moc . Chtěl bych poradit zůstalo mi tam win 7 old co když to vymažu?? budu mít digitálně aktivní win 10 stále nebo ne?? a neohrozí chod desítek tento krok ?? Jestli tam ty staré win nedělají paseku?? dík za radu ....jinak vypadaj celkem stejně zase takový rozdíl to není možná trochu přehlednější ten start když si ho člověk udělá k obrazu svému :)


04 bře 2016, 21:00
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Win 10 Dotazy

Bez obav. Složku windows.old můžeš smazat pokud nepotřebuješ už žádné soubory z tohoto původního systému. Pokud ti nepůjde smazat ručně, tak použij nástroj, který je přímo ve windows - "vyčištění disku".


07 bře 2016, 23:53
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 08 lis 2008, 23:09
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: Win 10 Dotazy

Zdravím, nahrál jsem Win10, všechno fungovalo v pohodě, legalizátor bez problémů. Ale stejně, po poslední aktualizaci windowsů, jsem se po restartu přihlásil a ukazuje mi to, že připojený k internetu jsem, ale v prohlížečích mi nic nenačte, skype a další programy se nepřipojí, ani samotný windowsy taky ne. Píše mi to, že mam ověřit svojí totožnost, svůj účet, ale to nelze, protože se to nepřipojí nikam.


08 bře 2016, 09:28
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 17:18
Příspěvky: 506
Příspěvek Re: Win 10 Dotazy

Tak děkuji všem, musim říct že 10" zatím šlapou v pohodě ...sice pár úprav, jako zablokování defendru, zakázání spousty zbytečných aplikací, vyřešit problémy s kompatibilitou, probrat registry, to chce :). Ale fakt je, že moje GPU podporuje Directx 12 a to je znát ....teď ještě vyřešit to debilní Denuvo a pak jen pařit a pařit :D


08 bře 2016, 14:22
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 18 srp 2009, 15:45
Příspěvky: 96
Příspěvek Re: Win 10 Dotazy

Zdravím. Mám problém.Nemohu aktualizovat OS WIN 10 enterprise z 10240 na 14393. Pomocník s aktualizací Windows 10 mi píše (obratte se na vaseho spravce systemu) Muže mi nekdo poradit prosím???


22 srp 2016, 16:19
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Win 10 Dotazy

To je jedna z prvních verzí win10 co máš. Ty to chceš upgradovat na build 14393 což by měla být stará verze pro betatestery i když se už hovořilo o ní jako o finální RTM. Nechceš radši zkusit už novější build 1607? Nicméně tě musím upozornit, že v mém virtuálním PC jsem testoval enterprise s buildem 1511 a chtěl jsem aktualizovat na 1607 a skončilo to se stejnou hláškou jako u tebe :?
Ideální by bylo kdyby sis stáhnul nové ISO zde:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Pak celý windows 10 přeinstaloval na čisto. Vím, je to otrava a spousta práce, ale neumím více poradit s tvým problémem. Nevím zda je to způsobeno enterprise verzí a nebo způsobem aktivace. Nepředpokládám, že máš origoš.


22 srp 2016, 16:43
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 18 srp 2009, 15:45
Příspěvky: 96
Příspěvek Re: Win 10 Dotazy

Dik moc za názor. Jdu nahodit Windows 10 pro


22 srp 2016, 18:39
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 18 srp 2009, 15:45
Příspěvky: 96
Příspěvek Re: Win 10 Dotazy

už je vše OK,dík


22 srp 2016, 21:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze