fastshare
Nejde zvuk na PC
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 13:28





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 Nejde zvuk na PC 
Autor Zpráva
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 11 kvě 2012, 19:41
Příspěvky: 28
Příspěvek Nejde zvuk na PC

Zdravím, mám takýto problém. Po aktualizáciach windowsu mi nejde zvuk na PC. Ovládače som stiahol, nainštaloval no nepomohlo. Obnovenie systému tiež nejde, pretože tam nieje bod obnovenia. V dolnej lište je pri tom reproduktore červené X. Keď kliknem na ten reproduktor tak sa zapne Riešenie problémov a po chvíli napíše : Zvukové zariadenie je vypnuté - Neopravené. Mám Windows 7 64-bit. Základná doska : Asus M3N78 SE. Vopred ďakujem za rady a pomoc.


16 zář 2014, 17:20
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2008, 21:00
Příspěvky: 113
Bydliště: One room
Příspěvek Re: Nejde zvuk na PC

Podle desky by ti měl jít tento ovladač Realtek Audio Driver V6.0.1.5859 for Windows Vista 32bit/Vista 64bit/7,
ale proč si to nesedlo s tou novou aktualizací je mi záhadou.
Pokud jsi nainstaloval jiný, tak ti to určitě nepůjde.
A pak je tu ještě možnost, že ti zvukovka odešla.

Ještě pak můžeš kouknout sem:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Pokud neodpovím normální cestou, pošli mi i_m_a_g_e


16 zář 2014, 22:32
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 11 kvě 2012, 19:41
Příspěvky: 28
Příspěvek Re: Nejde zvuk na PC

No ten som sťahoval aj inštaloval ale nič to nepomohlo. Teraz mam najnovší ovládač. Teda tak mi to ukazuje Driver Easy program. Na tých stránkach Microsoftu čo si mi poradil píšu, že ak je v správcovi zariadení pri priečinku Radiče zvuku, videa a hier žltý otáznik tak to je nejaká chyba. Lenže ja tam mám normálne Realtek High Definition Audio a AMD High Definition Audio Device a žiaden znak pri nich... No a to že odišla zvukovka to som nechcel počuť :( Z ničoho nič ? Inač potom keď sa nainštalovali tie aktualizácie tak v Obnovenie Systému bol bod obnovy pred tými aktualizáciami. A na druhý deň keď mi nič nepomohlo tak som sa rozhodol, že vrátim to na ten bod pred tou aktualizáciou no bod zmizol... Keby viem tak to vrátim :(


17 zář 2014, 07:54
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2008, 21:00
Příspěvky: 113
Bydliště: One room
Příspěvek Re: Nejde zvuk na PC

Ještě bych zkusil odinstalovat ovladače zvuku Realtek a přes program níže bych zkusil nainstalovat nový:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


///EDIT
- nejlepší je stáhnout ovladače na int. zvukovku přímo od výrobce základní desky.

_________________
Pokud neodpovím normální cestou, pošli mi i_m_a_g_e


18 zář 2014, 08:48
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 11 kvě 2012, 19:41
Příspěvky: 28
Příspěvek Re: Nejde zvuk na PC

Ten program mi vypíše nejake 3 ovládače ktoré mi chýbaju ale ani jeden neni na zvuk.


18 zář 2014, 09:05
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 11 kvě 2012, 19:41
Příspěvky: 28
Příspěvek Re: Nejde zvuk na PC

Vyriešené preinštalovaním windowsu.


18 zář 2014, 17:14
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze