fastshare
Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 12:33





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


1. Dodržujte zde základní PRAVIDLA Warcenteru.
2. Při vkládání tématu se přesvědčte že neexistuje tlačítkem HLEDAT.
3. Do sekce patří OS + záplaty a updaty ap.; Office + záplaty a updaty ap.; popř. obdoby Office.
4. Nic nekomentujte, jakékoli nesrovnalosti hlaste moderátorům.
6. ZÁKAZ cizojazyčných popisů.
7. ZÁKAZ vkládání příspěvků bez popisu.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem] 
Autor Zpráva
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

anvil píše:
Ahoj, po aktivaci Windows 10, a po zadání do cmd: slmgr /xpr (Zjistí za jak dlouho vám vyprší Windows licence.) Tak mi to píše: "platnost hromadné aktivace skončí k datu xxxx, a je tam datum od teď za půl roku cca. Co s tím, aktivuju s vypnutým Windows defendrem, hned po instalaci Windows 10 Professional 64bit z warcentra.

Už jsem psal na SZ, ale i pro ostatní - takhle má ten aktivátor fungovat a doba se bude automaticky prodlužovat. U verze Windows Pro je to 180 dní a u Home je to 45 dní. Každý den tam budete mít tyhle zbývající dny, ale jen v režimu online. Pokud by jste nonstop pracovali v offline režimu, tak po uplynutí výše uvedených dnů, by se tyto dny opětovně prodloužily o daný počet.


21 čer 2017, 08:36
Profil
Private
Private

Registrován: 12 bře 2008, 12:36
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

Přátelé, mám takový problém. Nainstaloval jsem sedmičky na zbrusu novej noťas, s UEFI, s GPT, a nezabírá mi žáden legalizátor. Klasický sedmičkový maj problém s GPT, patrně, a desítkový zas se sedmama. Dovede mi někdo pomoci? Zkoušel jsem PicoKMS, KMSauto, Loader, Re-loader, a nic.


17 lis 2017, 09:58
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

Dark-atg píše:
Nainstaloval jsem sedmičky na zbrusu novej noťas, s UEFI, s GPT, a nezabírá mi žáden legalizátor. Klasický sedmičkový maj problém s GPT, patrně,

Samozřejmě. Windows Loader od Daze neumí pracovat s GPT, jen s MBR. Pokud bys ho chtěl použít, tak bys musel nainstalovat systém klasicky, ne přes UEFI. V biosu bys musel přepnout na "Legacy" apod. S tím souvisí i zdroj instalace, pokud instaluješ z flash disku, tak je třeba ji mít jinak připravenou.
S tou aktivací pomocí ostatních aktivátorů, tak častou chybou je, že uživatel program nespustí s právy správce.
Za další při aktivaci, je nutné bezpodmínečně být připojen k internetu!
V neposlední řadě uživatel zapomene deaktivovat antivirák, a dojde k nechtěnému odebrání aktivátoru.
A na závěr, pokud už jsi vyzkoušel několik aktivátorů na svém noťasu za sebou, tak raději ten systém nainstaluj znova (čistá instalace!).
Vyzkoušej tohle:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

A hlavně si nejdříve opiš v návodu jak postupovat. Bez toho je to jen zbytečné mrhání časem.


17 lis 2017, 13:26
Profil
Private
Private

Registrován: 12 bře 2008, 12:36
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

orhore píše:
Dark-atg píše:
Nainstaloval jsem sedmičky na zbrusu novej noťas, s UEFI, s GPT, a nezabírá mi žáden legalizátor. Klasický sedmičkový maj problém s GPT, patrně,

Samozřejmě. Windows Loader od Daze neumí pracovat s GPT, jen s MBR. Pokud bys ho chtěl použít, tak bys musel nainstalovat systém klasicky, ne přes UEFI. V biosu bys musel přepnout na "Legacy" apod. S tím souvisí i zdroj instalace, pokud instaluješ z flash disku, tak je třeba ji mít jinak připravenou.
S tou aktivací pomocí ostatních aktivátorů, tak častou chybou je, že uživatel program nespustí s právy správce.
Za další při aktivaci, je nutné bezpodmínečně být připojen k internetu!
V neposlední řadě uživatel zapomene deaktivovat antivirák, a dojde k nechtěnému odebrání aktivátoru.
A na závěr, pokud už jsi vyzkoušel několik aktivátorů na svém noťasu za sebou, tak raději ten systém nainstaluj znova (čistá instalace!).
Vyzkoušej tohle:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

A hlavně si nejdříve opiš v návodu jak postupovat. Bez toho je to jen zbytečné mrhání časem.


S GPT jsem ty widle nainstil proto, že přes legacy tam prostě narvat nešly. Jelikož jde o čistou instalaci, chybu s antivichrem jsem taky neudělal. Spouštím jako správce. Po každý neúspěsný aktivaci jsem to přejel znova, ty widle. Takže se jdu podívat na tvůj tip :-)


17 lis 2017, 14:15
Profil
Private
Private

Registrován: 12 bře 2008, 12:36
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

Aha, tak právě ty neuspěly....


17 lis 2017, 17:18
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

Však jsem psal, že když přepneš na "Legacy" tak musíš příslušně změnit i nastavení pro instalaci z flash disku.
Tak to vypadá v programu Rufus, když chceš pak instalovat windows na pc se zapnutým Legacy a vytvářet MBR oddíly (bez UEFI):

Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

Navíc jsi ani nenapsal z jakého media, či v jakém programu jsi vytvářel ten flash disk. Chce to více informací, aby se dalo rozumně odpovědět.
Jen jednu poznámku na závěr. Už jsem provedl aktivaci pomocí kmspico na více jak 100 různých pc či noťasů. Výsledek? 100% úspěšnost. Postup je opravdu nutné do puntíku splnit.


17 lis 2017, 19:33
Profil
Private
Private

Registrován: 10 úno 2009, 11:39
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

ahoj orhore
idem ziadat o radu
prave sa mi aktualizoval pc po spusteni problem (ilegal)
postupoval som podla tvojho postupu cize
pripojenie je stale
vyextrahoval na plochu
vypol nod
spustil ako spravca program reloader 2,2(stiahnuty z tvojho odkazu)
klik na activate
vsetko prebieha ok najde system win 7 ultimate 64
ALE po dokonceni tebe svieti zelena bodka na tom co si aktivoval no a mne svieti zlta
po restarte sa nic nemeni
dalsia vec je ze neviem ako mam udelit vynimku tak ako pises myslim ze sa to neda lebo to asi neprebehlo spravne
dik


19 lis 2017, 19:23
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

Zkus se podívat zda existují soubory v těchto adresářích:

C:\Windows\KMS-QADhook.dll
C:\Windows\[email protected]
C:\Windows\[email protected]

Aktivaci windows zjistíš ve vlastnostech systému a nebo v cmd zadáš příkaz "slmgr /dlv" a enter. Jinak zkusit reaktivaci. Pokud ani tohle nefunguje, tak celý aktivátor zrušit. "Sestřelit" proces KMS-R@1n a vymazat soubory v adresářích výše.

Dlouho jsem s tímto aktivátorem (Re-Loader Activator) nepracoval, takže nemohu napsat zda stále funguje jak má. V dnešní době spíše preferuji kmspico. Má na internetu své zázemí, které se tomuhle programku věnuje.

Nerozumím tomu proč nejde vytvořit vyjímka v antiviráku NOD. Ty soubory, které chceš dát do vyjímky tam nejsou a nebo nevíš jak to udělat?

Příště to radši napiš do sekce SW & HW - Help.

Pokračování zde: http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?p=3339395#p3339395


19 lis 2017, 20:30
Profil
Private
Private

Registrován: 12 bře 2008, 12:36
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

orhore píše:
Však jsem psal, že když přepneš na "Legacy" tak musíš příslušně změnit i nastavení pro instalaci z flash disku.
Tak to vypadá v programu Rufus, když chceš pak instalovat windows na pc se zapnutým Legacy a vytvářet MBR oddíly (bez UEFI):

Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

Navíc jsi ani nenapsal z jakého media, či v jakém programu jsi vytvářel ten flash disk. Chce to více informací, aby se dalo rozumně odpovědět.
Jen jednu poznámku na závěr. Už jsem provedl aktivaci pomocí kmspico na více jak 100 různých pc či noťasů. Výsledek? 100% úspěšnost. Postup je opravdu nutné do puntíku splnit.


Tak samozřejmě jsem sedmičky původně z flashky instil přes Legacy, jenže sebenovější instalačka nedokázala vytvořit oddíly na disku (nebo použít vytvořené něčím jiným). Někde jsem našel, že je to daný pořadím bootování, což si sice v legacy nastavím, ale v UEFi už ne, a tenhle noťas se nepřepne do legacy zjevně úplně. Jediný, co unělo pracovat s těmi oddíly byly sedmičky s podporou UEFI, ale s těmi zas měli problém aktivátory. No nic, teď už je to jedno. Nacpal jsem tam desítky, ty se přes KMSPico aktivovaly napoprvé. V každém případě díky.


20 lis 2017, 18:42
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

Dark-atg - nemůžeš s instalátorem windows vytvářet oddíly tam kde už jsou. Nejdříve bys musel na tom SSD disku všechny oddíly zrušit a pak znovu vytvořit, aby to fungovalo. Nezapomeň, že byly nejdříve vytvořeny oddíly MBR a ty jsi chtěl přece instalovat způsobem, který vyžaduje GPT. Nevím, možná to byla kombinace voleb v noťasu a instalátoru. Hlavně, že ti to funguje.


20 lis 2017, 20:20
Profil
Private
Private

Registrován: 11 kvě 2009, 16:35
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

Zdravím, prosím o radu:
všechny legalizátory se mi jednodušše nespustí! Nezobrazí se mi nikdy tento nebo podobný dialog http://kmscdn-8af3.kxcdn.com/wp-content/uploads/2016/05/kmspico-download.png . Avast štíty vypnuty, Comodo firewall ukončen, exe KMSpico spustím jako správce, popř. UAC dám ano a nic. Prostě okno nenaběhne. Co s tím aby se okno spustilo a legalizaci jsem mohl provést? Přitom v letech cca 2013 až 2015 se mi okno zobrazilo. PC nic nehlásí, nic nechce, chová se jako bych nic nespustil. vyzkoušeno asi 10 legalizátorů z různých stránek.

Popis vždy beze změny:
- Windows 7, x64.
- Včera jsem provedl reinstal windows, ten samý release akorát x86,
- poté instace Service pack 1
- poté instalace .Net frame work.

děkuji za radu.


07 led 2018, 12:19
Profil
Private
Private

Registrován: 11 kvě 2009, 16:35
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

případně klidně se nebráním opětovné instalace jiného releasu Windows 7 x86.


07 led 2018, 13:00
Profil
Private
Private

Registrován: 21 říj 2008, 20:04
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

Ahoj,
využiji tématu, mám také problém s legalizací win 7 ultimate 64bit.

Chtěl jsem se zbavit win 8.1, který byl v mém ntb od výrobce (ntb značky Acer). Přes DVD jsem nainstaloval Windows 7 Ultimate 64bit (ntb trochu protestoval, ale po změně v BIOSu na legacy a vypnutí secure bootu to prošlo). Nyní mám tedy čistý win 7 a již dříve na desktopech ozkoušený 7 loader mi nechce systém legalizovat. Instalace normálně proběhne, systém se restartuje, ale stále trvá odpočet 30 dní trialu.

Netuší někdo, čím to může být? Je třeba znovu nějak změnit nastavení BIOSU nebo použít jiný legalizátor, protože s legacy a vypnutým secure bootem si to neumí poradit?

Díky za jakékoli rady!


08 led 2018, 16:42
Profil
Private
Private

Registrován: 30 kvě 2009, 07:27
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

Zdravím všechny,
už skoro rok mám normálně aktivovaný W7 Ultimate dneska ráno ale aktivátor selhal a nefunguje ani žádný jiný,nejsem si uplně jistý ale nejspíš se to stalo ihned po instalaci aktualizací (KB4100480,KB4099950) stalo se to ještě někomu jinému, případně neví někdo co s tím?


08 dub 2018, 10:13
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Legalizátory pro WINDOWS [Všechny sem]

1. Takové dotazy směruj zde: http://www.warcenter.cz/viewforum.php?f=54
2. Normálně aktivovaný systém = legální systém. Ty ale dále píšeš o nějakém aktivátoru.
3. Aktivátorů je více než jeden. Každý navíc funguje na jiném principu. Bohužel jsi nenapsal jaký byl ve tvém případě použit.


08 dub 2018, 10:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze