fastshare
Mafia 2 - Všechny problemy sem!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 22:17





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
 Mafia 2 - Všechny problemy sem! 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 13 dub 2011, 21:11
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

takze decka - pokud mate problem se 14. kapitulou jak vrátit peníze brunovi, že neblikají dveře a jelikož jsem nikde neviděl srozumitelné řešení, tak ho sem píšu.inspiroval jsem se těmito videi http://www.youtube.com/watch?v=O4jcAFhuoUs a http://www.youtube.com/watch?v=pDVHTXQ_xjM&feature=related. takže budete muset restartovat kapitolu 14. a jak budete shánět peníze, nesmíte vykrádat obchody, ale vozit auta na šrotiště ke slisování. nevim jestli tohle 100pro pomůže.udělal jsem totiž ješte to z druhého videa.takže když jsem zavezl joea k doktorovi a jedu vrátit peníze brunovi-než nastoupim do auta zmáčknul jsem "akce"(E)-dojel jsem k neblikajícím dveřím- zmáčknu (E).dále opakovat misi-zase stojim u doktorova domu-zmáčknu (E).ukončuju-vracim se do menu.dávám kapitolu 14. - obtížnost střední a jedu znovu zabít Angela pak Dereka, nevykrádám obchody, pak se chodim ptat kde je joe, vystřílíme se z budovy, zavezu ho k doktorovi, vezu peníze brunovi a pak celý štastný vidím, že dveře blikaj.všechno jsem to dělal v rychlosti-nezahazoval jsem se kupováním a ujíždel jsem policajtům kvůli vysoké rychlosti.A pokud máte hru staženou, velikost cracku mám 24,7 MB.Jestli tohle všechno nepomůže tak vážně nevim.mě to fungovalo a jsem happy.


13 úno 2012, 19:19
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 pro 2010, 23:49
Příspěvky: 79
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

U mě stačil obyčejný restart mise, byla to SKiDROW verze s updatem 3.


13 úno 2012, 20:29
Profil
Private
Private

Registrován: 14 kvě 2009, 05:32
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Ahoj.projel jsem celý todle téma a nikde jsem to nenašel..Já zapnu hru :) všechno v pohodě najede.Vyberu si obtížnost..A točí se mi to kolečko nahoře v rohu a měněj se mi furt 2 citáty..nechal jsem to asi 10minut a furt nic..Poprvý jsem měl update2..teď jsem zkusil jen čistou hru a furt nic.Je to možný že je to grafikou?mam Radeonku 5370..A nebo tím že mam noťas??Ale mam dojem že na tomdle notesu už jsem mafii 2 hrál :)Mám verzi od skidrow :) Díky za rady :)


04 čer 2012, 10:57
Profil
Private
Private

Registrován: 23 bře 2012, 18:18
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Stačí si onen soubor stáhnout na ulož.to ...a neni tam jen jeden : ))


04 črc 2012, 23:03
Profil
Private
Private

Registrován: 29 bře 2009, 18:35
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Zdravim, mafii 2 uz mam nekolik tydnu, ale z nedostatku casu jsem to dneska nainstaloval a nastal problem - po spusteni cerna obrazovka a dal nic (gk Hd radeon 7660m - notas). Po precteni 17 stran jsem se nedozvedel jak to vyresit. Tak jsem 5 hodin stahoval patche, ovladace na vse mozny, reistaloval nekolikrat a nic. Nicmene pri jednom reinstalu jsem zapomel dat cestinu, ktera byla pribalena k image a ejhle hra se rozbehla. Problem vyresen stazenim jine verze cestiny. Nevim do jake miry to bude fungovat a jaka bude v prubehu kvalita hry a CZ, ale BEZI :-).
Snad tim nekomu se stejnym problemem pomuzu, zdar


27 říj 2012, 22:28
Profil
Private
Private

Registrován: 30 srp 2012, 07:05
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Zdravim, mám na Vás dotaz..Mafii 2 jsem už jednou dohrál na grafické kartě GF 8600GT, te´d mám ale radeon HD5850, vše nainstalováno, dx 11, physX i ++c, ale pořád mi blikají textury, nebe atd..zkoušel jsem 3 jiné verze ale bez úspěchu, je možné to nějak "fixnout" nebo pro ATI je to bez pomoci?


09 lis 2012, 18:54
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2009, 13:22
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

werdal píše:
Zdravim, mám na Vás dotaz..Mafii 2 jsem už jednou dohrál na grafické kartě GF 8600GT, te´d mám ale radeon HD5850, vše nainstalováno, dx 11, physX i ++c, ale pořád mi blikají textury, nebe atd..zkoušel jsem 3 jiné verze ale bez úspěchu, je možné to nějak "fixnout" nebo pro ATI je to bez pomoci?

zkousel jsi aktualizvat ovladace nebo opacne zkusti strasi verzi?


13 lis 2012, 16:29
Profil
Private
Private

Registrován: 13 kvě 2009, 05:55
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Ahoj kdyz nainstaluju hru a spustim mafii 2 tak se jen ukaze cerna obazovaka a spadne to jaky kdyby se nic nestalo pomuzes te mi ?? prosim


06 dub 2013, 16:09
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 09:42
Příspěvky: 197
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


zkus stáhnout a nainstalovat tento update, měl by tam být i crack, ten nakopíruj do hry po instalaci updatu

_________________
MB: Asus Z68-PRO-V, CPU: i5 2500K @ 4,7 GHz+Noctua NH-D14, GPU: MSI R9 270X HAWK OC 2GB, RAM: 16GB / 1866Mhz Corsair Vengeance, SSD: OCZ Agility 90GB, HDD: WD 500GB+320GB
PSU: 620W Seasonic, MYŠ: Roccat Kova+, NTB: Lenovo V570, TV: Samsung UE46D6000


HELPER- sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


07 dub 2013, 06:46
Profil
Private
Private

Registrován: 30 led 2011, 09:52
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Zdravim, mám takový problém. V 8. kapitole, kde se rozváží cigára, dojedu do druhé lokace, hodim Joeovi kartóny a hra se začne načítat. Načítá se ale pořád a nic se neděje (v pravym hornim rohu je deska s nápisem "načítá se". Měl jsem to zaplý pár hodin, ale nic se nenačte. Jinak mam verzi od Skidrow a mam všechny update-y. Díky

EDIT: Vyřešil jsem to stáhnutím 100% save-u s tím, že 8. kapitolu holt přeskočím.


19 kvě 2013, 11:53
Profil
Private
Private

Registrován: 19 led 2014, 19:01
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Zdravím, nemáte někdo opravdu funkční trainer na Mafii 2 ? , mám verzi 1.0.0.1 a už jsem jich vyzkoušel asi 15 a zatím nic.!


19 led 2014, 19:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze