fastshare
Mafia 2 - Všechny problemy sem!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 16:55





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Další
 Mafia 2 - Všechny problemy sem! 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 02 říj 2010, 10:39
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Ahojte vsichni. mam problem hru Mafia 2 jsem uspěšně nainstaloval dokonce jsem ji i chvíli hrál ale jakmile jsem dokončil 11kapitolu nastala chyba zobrazuje se mi gramofonová deska "NAHRÁVÁNÍ" a pořád se točí a nová kapitola ne a ne načíst i když sem PC stímto načítáním nechal zaplé přes noc... nevíte si stím rady ? Opravdu bych prosil radu jak toto vyřešit jedinné co mě napadá je totiž stahnout jiný crack do hry ale to se mi moc nechce protože se hra restartuje a hrát 11kapitol od znova je nuda...
Mám Windows7 což by neměl být problém... také jsem si přečet něco o tom že je hra pro nividie OK ale pro ATi ne no ja ATI mám ale nevím jestli to stím má něco společného...


07 říj 2010, 14:59
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2007, 09:20
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Zdravím
Mám verzi od skidrow
PC:
Core2 2.8
Nvidia 8800 GT
atd...
System Win XP ultimate 2008 SP3

Hra nainstalovaná, crack aplikovaný. Ani louncher ani přez mafia2.exe nelze spustit... Nepíše nic, neotevře nic... Prostě jako kdybych neklikal :shock:

_________________
Doma pár přátel na mě čeká. Mé bílé myšky-družky nejvěrnější. A tak zbaštím jednu k večeři, při punkový souloži s dívkou, co si vysnil můj ironovej sen.
i_m_a_g_e
Maybe i'm crazy


07 říj 2010, 15:35
Profil
Private
Private

Registrován: 23 říj 2009, 18:27
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

cau prosím pomoste mi nekdo hru jsem stahl kamos mi dal odkazy a sam si to stahl (a hral s tema odkazama) pak jsem hru nainstaloval cracknul mam od skidrow naistaloval ten direct co tam byl aji naistaloval ten PhysX kdyz jsem tu hru spustil objevilo se to maly logo jak tam jsou ti 3 pak ta prvni sranka jako ti vyrobci atd a pak proste cerna obrazovka a dal nic, nic se nechce dal nacist. stahl jsem si aji demo abych skusil jestli mi vubec jede ta mafie myslis jako s hw naroky a to jelo bezproblemu. Nevi nekdo pls jak to vyresit budu rad za kazdou radu


09 říj 2010, 09:34
Profil
Sergeant
Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2008, 12:04
Příspěvky: 81
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Ahojte,

ako som prebehol tieto stranky o problemoch s Mafiou, tak som zistil, ze mam podobny problem ako niektori uzivatelia, co tu pisali. Tyka sa to tej "duhovej" obrazovky, ze spustim Mafiu, objavi sa ten maly obrazok s tymi troma postavami a potom nabehne ta "duhova" obrazovka. To pre mna nie je ziadna sanca, aby som si ju zahral ? Ze ci sa mam trapit, a nieco naistalovat a pojde, ci nie je sanca ?

Vdaka za odpoved

_________________
Success is my only mothafuckin option, failure's not


09 říj 2010, 19:25
Profil
Private
Private

Registrován: 22 led 2009, 15:58
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Mám problém v kapitole 14 kdy mám vejít do baru a nejde to - prosím jaký je tam fígl, abych se mohla hnout dále.
Děkuji předem za radu.


11 říj 2010, 13:39
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 20 zář 2009, 13:43
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

mr.dagoth píše:
Zdravím
Mám verzi od skidrow
PC:
Core2 2.8
Nvidia 8800 GT
atd...
System Win XP ultimate 2008 SP3

Hra nainstalovaná, crack aplikovaný. Ani louncher ani přez mafia2.exe nelze spustit... Nepíše nic, neotevře nic... Prostě jako kdybych neklikal :shock:


zdarec máš uplně stejný problém a nemohl jsem na to přijít :(


11 říj 2010, 19:02
Profil
Private
Private

Registrován: 30 lis 2009, 23:57
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Wormak123 píše:
může mi někdo prosím poradit? normálně jsem nainstaloval mafii dal do ní crack a napsalo mi to při spouštení že mi v počítači chybí soubor binkw32.dll
stáhl jsem ten soubor a vložil do složky kde mám mafii, zkusil o5 zapnout a hodilo mi to to, že mi tam chybí ňákej steam_api.dll ale to už jsem nikde nenašel ani nwm co to ubec je, nevíte prosím co s tím?



Zkus tohle www.search-dll.com/dll-files/download/steam_api.dll.html, jestli i potom to nepojede...tak zkus jiný crack:-)


13 říj 2010, 13:12
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2009, 19:03
Příspěvky: 15
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Dneska sem si nainstaloval Mafii 2 a češtinu, čeština ale v některých místech nefunguje a zobrazují se jen cz titulky, tento problém sem měl i nedávno, když sem si hru stáhl poprvé, ale stáhl sem si jeden soubor a ten to celé opravil, mohl by mi sem někdo hodit odkaz na ten soubor? Už ho znova nemůžu najít. Díky.


22 říj 2010, 14:28
Profil
Private
Private

Registrován: 03 dub 2008, 11:14
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Koukám že jsem měl teda docela kliku. Instalace hry, crack, ovladač PhysX -> poklidný hraní bez problémů. Na "herním" noťasu i na dost obstojný detaily (i když oheň v lihovaru pomalu přecházel i do útrob mazlíka :D )
BTW nebylo by lepší si tu hru koupit? Podle mýho skromnýho názoru je tohle jedna z mála her která si to opravdu zaslouží. Po výplatě bude moje, a možná stojí i za víc, než za tu tisícovku..


22 říj 2010, 22:36
Profil
Private
Private

Registrován: 01 bře 2009, 21:26
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

ahoj prosím o radu když spustím hru tak mi nejak nejde s monitorem a ten ovladač mi nejde nainstalovat (phisx) dekuji


26 říj 2010, 18:47
Profil
Private
Private

Registrován: 18 kvě 2009, 17:19
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Dobrý den,nainstaloval jsem si mafii 2 i dlc Jimmy vendetta ale mám problém s češtinou vše je české kromě cutscén,které nerenderuje počítač ty jsou v aj mám verzi od ech123 nevím co s tím


27 říj 2010, 15:07
Profil
Private
Private

Registrován: 03 zář 2008, 20:03
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Verze SKIDROW, kapitola 10. při nasednutí do auta, kdy mám jet já,joe a marty umístit výbušninu do toho hotelu, nelze nastoupit do vozu jelikož je 2.mistný, co mám udělat?

Když ukradnu nové auto, na mapě se mi přestane zobrazovat můj ukol.

Díky za moudra z Vaší strany.


28 říj 2010, 07:08
Profil
Private
Private

Registrován: 25 říj 2010, 12:35
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Ahoj , nemám moc výkoný PC

Intel Core 2 Duo E6400 @ 2.13GHz
1.0GB Single-Channel DDR2
256MB Radeon X1900 Series (ATI)

Mafia II rozjedu , hodím nejmenší detaily apod. ale stejně se mi stane hned na začátku jak dete z bytu a mlátíte chlápka, prostě se hra kousne a pc se restartuej a na obrazovce se ukáže NO SIGNAL , toto mi dělalo i u THE SIMS 2 bez datadisků, a nikdy sem tento problém nevyřešil. Prosím o radu , díky moc :(


28 říj 2010, 22:29
Profil
Private
Private

Registrován: 04 lis 2010, 12:19
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Přístav problem

Mam takovej problem kdyz jedu do pristavu nejsou vnem textury a budovy sou posunute a jak sem mel v jedne kapitole odvezt toho hot rota tak na tom miste byla voda nema nekdo ten samy problem????


04 lis 2010, 12:41
Profil
Private
Private

Registrován: 09 lis 2010, 09:21
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Mafie mi nejde spustit i když sem to spravne cracknul nevite co s tím může bejt?? :(


13 lis 2010, 08:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze