fastshare
Mafia 2 - Všechny problemy sem!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 15:07





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Další
 Mafia 2 - Všechny problemy sem! 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 14 lis 2009, 20:26
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Ahoj

Mam problem s mafii 2. Mam hrozne male FPS prumer 10 v nejnizsim nastaveni... poradite co stim ?

Vykon mam : Procesor Intel® Core™2 Duo T6500 2,1 Ghz 2M cache
NVIDIA® GeForce® G102M, with 512MB VRAM
4GB ram
Windows 7 32 bit...

dik za radu


18 zář 2010, 16:13
Profil
Private
Private

Registrován: 11 kvě 2009, 16:21
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Díky za radu, stáhnul jsem asik 5-tý crack a už to valí. Zkopirujte soubory: mafia2, sr-m2u1f.sfv, Steamclient.dll normálně do složky s hrou!!! Takže tady dávám odkaz:

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


18 zář 2010, 21:33
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 03 led 2010, 10:51
Příspěvky: 121
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Jinak je ještě funkční asijský crack v3, ale na něm nejede Jimmy.

Crack v3
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

SKIDROW CrackFix
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


18 zář 2010, 21:40
Profil
Private
Private

Registrován: 19 zář 2010, 14:46
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Ahoj,no už to tu někdo psal ale nenašel sem odpověd ,mafii mam cracknutou by skiwdrow,phys taky mam ,pustim hru tam sou tri týpkové,ppak naběhne reklama na nividiu a pak černá obrazovka


19 zář 2010, 15:06
Profil
Private
Private

Registrován: 25 čer 2009, 19:48
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Roman6987 píše:
mam stejnej problem stejna Gtafika kdyz hru vypnu obraz stmavni

Cau taky mi to dela a vim proc,protoze kdyz nainstalujes hru a pak ji po prve spustis tak se te to zepta na nastaveni jasu ja sem si dal taky jiny jas a taky mi to tmane,ale jestli mas win 7 tak to staci dat po vypnuti hry do spanku a pak je vse v poohode :):)


19 zář 2010, 15:21
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 03 led 2010, 10:51
Příspěvky: 121
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Stačí vypnout přes správce úloh, nebo po vypnutí spustit jinou hru.


19 zář 2010, 17:06
Profil
Private
Private

Registrován: 02 bře 2010, 10:02
Příspěvky: 1
Příspěvek Problem se 7 kapitolou

Ahoj mám takovej zvláštní problém, prolistoval sem skoro celej warcenter a nenasel sem odpoved, dostal sem se v mafii do kapitoly 7, kdyz vylezu z vezení, setkám se s joem a pak mám sním někam jet tak vzdycky kdy vylezu z domu tak mi to spadne do winů a napíše se tam klasická hláška odeslat/neodeslat. Nevíc co mam delat, prosim poradte


21 zář 2010, 20:03
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 03 led 2010, 10:51
Příspěvky: 121
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Zkus jiný crack,
Buď CRACKFix od SKIDOW nebo Asijský CRACK v3.


22 zář 2010, 05:30
Profil
Private
Private

Registrován: 04 úno 2009, 14:34
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: MAFIA 2 problém s obrazem (textury)

Terey540 píše:
Zdravím Vás,
mám problém s hrou Mafia 2.

Mám notebook HP - s konfigurací.
IntelCore2Duo T6570 s frekvencí 2,1 GHz
4 GB DDR2
WIN 7 64bit
ATI Radeon HD 4320 512MB nesdilena

Mafia 2 se mi v pohodě naistalovala. Nastavení jsem ve hře dal na LOW a hra jde bezvadně.
Když spustím příběh, tak na začátku je hra barevná, ale když se dostanu z války dále ve hře do města a jedu v autě s kámošem, tak po 1minutě jízdy zbledne obraz,barvy a zvuk se malinko zmení na tlumený (viz. přiložený obrázek)...nevím co mám dělat..prosím poraďte...
Přeinstalovala jsem directx a nvidia physix mi při instalaci hazí nějakou chybu :(
Naistaloval jsem i nejnovější ovladač na grafiku a nic.

Je zajímavé, že když dám ve hře volnou jízdu, tak je vše v pořádku.
Jen v příběhu je to divné.. :/
Hra je nelegální.
Nevíte zda existuje opravný patch nebo crack??

Budu Vám moc vděčný za radu.

Dělalo mi to samé tak jsem si stáhl crackfix http://www.ulozto.cz/5728513/mafia-2-crackfix-skidrow.rar a pak jsem hrál jelikoš jsem to měl uložený s těma málo životy tak si nejsem jistý jestli to ubývalo ale pak jsem ještě dal výchozí nastavení grafiky a pak jsem si všim že to neubívá a když jsem si koupil něco k jídlo bylo pak vše v pořádku :) něco z toho pomohlo :)

_________________
i_m_a_g_e
i_m_a_g_e


22 zář 2010, 22:19
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 03 led 2010, 10:51
Příspěvky: 121
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

No jednoznačně pomohl crackfix.


23 zář 2010, 05:26
Profil
Private
Private

Registrován: 09 lis 2008, 20:12
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Ahoj mam taky mensi problem a to ze jsem v kapitole ted nevim presne ale jak vezu brunovi penize a on pak rekne ze pucoval tomu otci atd.. tak po skonceni toho videa se nacita dalsi mise ktera se bohuzel nenacte jen se porad toci deska s napisem nacitani je slyset zvuk aut a mesta v pozadi a necelou minutku hra vysvetluje popiskama co kdo je jaka postava a jaka vec. nic jineho se nedeje a nejde skocit ani do menu nikam.. Nevite nekdo o nejake oprave mam verzi skidrow s crackem V3.. cracku mam vice ale pri zmene mi hra nabizi pouze novou hru bez savu.. Diky moc


23 zář 2010, 13:01
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 03 led 2010, 10:51
Příspěvky: 121
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

No jestli máš verzi SKIDOW, tak proč nepoužíváš crackfix od SKIDROW? SKIDROW + SKDIROW = Maximální kompabilita, stačí si zálohovat savy a pak je zase obnovit.


23 zář 2010, 13:04
Profil
Private
Private

Registrován: 21 kvě 2009, 10:08
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

mirecc5 píše:
Nazdar potreboval by som pomoc vsetko som nainstaloval a ked hru cracknem a idem hu spustit vypisuje mi to ze sucast d3dx9_42.dll nelze najit a problem odstanim opetovnou instalaci aplikace. Stiahol som uz 2 hri a viac crackou a stale to iste . :( :(


Jdi do adresáře hry a ve složce "3rd" spusťte ještě ručně instalaci PhysX a pro jistotu DirectX.


23 zář 2010, 16:44
Profil
Private
Private

Registrován: 16 led 2010, 13:32
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Ahoj mám stejný problém jako pár z vás, u kapitoly 14, když seženu dostatek peněz pro Bruna, tak němu zajedu, dám mu je a po krátkém videu se mi začne načítat kapitola 15. ale bohužel se nenačte, tento problém mají i hráči s originální hrou, co jsem tak četl na fórech, takže myslím, že crack fix to nevyřeší, ale někteří psali, že pomůže restartovat celou 14tou kapitolu a odehrát ji od znova a místo shnáněnípeněz převážně vykrádáním obchodů, tak vykrás nejvíce 2 odbchody a dále pak vozit auta do šrotu. Zítra zkusím a napíšu výsledek. V odkazu odkazuji na kompletní savy hry v případě, že se mi to nepodaří si můžete poslední (15.) kapitolu nahrát tímto způsobem.
)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


23 zář 2010, 21:28
Profil
Private
Private

Registrován: 23 zář 2010, 16:35
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Mafia 2 - Všechny problemy sem!

Ahoj mám problém takovej, že když nainstaluju jimmyho vendetu (tu kterou jsem stáhl zdarma) tak mi to napíše že to sice mám nainstalované, ale nemám to zakoupené neznáte nějaký figl?

Týka se to verze PC, mafii jsem koupil přes internet a jde mi to přes steam díky za odpověď


24 zář 2010, 13:49
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze