fastshare
The sims 3 instalace datadisků
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 01:40





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 The sims 3 instalace datadisků 
Autor Zpráva
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2009, 08:16
Příspěvky: 30
Příspěvek Re: The sims 3 instalace datadisků

SanchezCZ píše:
SimTrix píše:
Všechny mám ViTALITY a poslední (Po setmění) mám Reloaded. Vtip je v tom necrackovat to. Cracknout až poslední datadisk. Pokud vyjde i další přídavek zálohujte si originální soubory (ty soubory, které nahrazujete crackem) a než nainstalujete další obnovte originální soubory.

Př. Máte vše nainstalováno a cracknuto. Chcete nainstalovat Po setmění. Obnovíte do složky "Na plný plyn" originální soubory a nainstalujete datadisk. Z nového datadisku si zálohujete soubory, které budete přepisovat crackem do nějaké složky. Crackete hru. Hrajte. Až vyjde další datadisk obnovíte ze složky, kterou jste si vytvořili původní soubory a nainstalujete nový datadisk, který potom cracknete.


Já zas jsem to instaloval tak že mám základní verzi od reloaded (nelze aktulizovat) a nainstaloval jsem luxusní bydlení (ono se to aktulizovalo) a pak jsem instaloval postupně datadisky a kolekce a cracknul jsem jenom poslední datadisk (to je těd po setmění) a spouštím tou ikonou a vše bez problému



Takhle to mám i já


30 říj 2010, 22:08
Profil
Private
Private

Registrován: 16 dub 2008, 21:37
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: The sims 3 instalace datadisků

:shock: Chodí Vám ty Efekty z Gobe světla?ani Ten FX nic neukazuje


31 říj 2010, 00:51
Profil
Private
Private

Registrován: 24 lis 2010, 20:49
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: The sims 3 instalace datadisků

muzu kombinovat originalni cd s vypalenym???


13 úno 2011, 16:40
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 pro 2010, 23:49
Příspěvky: 79
Příspěvek Re: The sims 3 instalace datadisků

Můžeš, ale originálka by měla být cracknutá. Crack se dává do základní hry = TS3 a posledně instalovaného/vydaného datadisku.


13 úno 2011, 20:23
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 09 říj 2009, 23:03
Příspěvky: 3
Bydliště: Kromeriz
Příspěvek Re: The sims 3 instalace datadisků

kluci ja mam jinej problem vse mi jede jak ma na full detaily a podobne vsechny datace taky ale cca po 8 hodin hrani se to zacne brutalne sekat a hra jede dal ale sekance zustavaj zkousel jsem i zmenu rozliseni a snizeni vseho na minimum ale efekt zadnej furt to same .. nevite pls co na to pouzit nejakej patch popr kdybyste meli link rad bych se mrknul co s tim dekuju moc


14 úno 2011, 18:44
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 pro 2010, 23:49
Příspěvky: 79
Příspěvek Re: The sims 3 instalace datadisků

Klasika u takových simulátorů - máš tam moc věcí - začni znovu.


14 úno 2011, 19:45
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 09 říj 2009, 23:03
Příspěvky: 3
Bydliště: Kromeriz
Příspěvek Re: The sims 3 instalace datadisků

tak kompl mam hodne silnej na tuto hru a prijde mi to divny ale poprve sem mel vsechny datace na crackovany jestli to neni tim a hodne veci sem nemel prave pac zkousel sem se i prestehovat a prodat veci proste vsechno mozny tak ted parim od zacatku mam to preinstalovany a cracknutej posledni datac a u the sims 2 i kdyz sem mel moc veci tak stacilo snizit naroky a uz se to nesekalo kdyz sem mel starej compl u tohoto PC co mam ted sem the sims 2 jel na full naroky a dal sem klidne nejvetsi pozemek a brutalne moc veci a lidi , slo to furt stejne rychle .. Takze problem je urcite nekde jinde prave


15 úno 2011, 07:10
Profil
Private
Private

Registrován: 13 lis 2010, 18:52
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: The sims 3 instalace datadisků

Jen menší technický dotaz, když spustím hru normálně přes ts3 exe, bude ve hře normálně obsah datadisku nebo musím spoustit vždycky zvlášťa datadisk který chci hrát?


30 črc 2011, 00:32
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2009, 14:36
Příspěvky: 132
Příspěvek Re: The sims 3 instalace datadisků

Budou tam vždy všechny datadisky.

_________________
i_m_a_g_e


30 črc 2011, 09:22
Profil
Příspěvek Re: The sims 3 instalace datadisků

Chápu tedy dobře to, že mám instalovat napřed základní verzi, pak na ně datadisky a až na poslední datadisk použít crack?


12 zář 2011, 16:06
Corporal
Corporal

Registrován: 24 pro 2010, 23:49
Příspěvky: 79
Příspěvek Re: The sims 3 instalace datadisků

Ano, ale zřejmě ještě i na tu základní hru, však uvidíš co to řekne, zřejmě, že se nepodařilo ověřit vaši hru nebo co, tak ten crack měl jak v základní hře, tak v posledně instalovaném datadisku.


12 zář 2011, 16:29
Profil
Private
Private

Registrován: 03 zář 2011, 16:28
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: The sims 3 instalace datadisků

Takže, co jsem pochopil tak z tohoto povídání pochopil: Mám nainstalovanou the sims 3, k tomu jsem nainstaloval Po setmění. Chci si však zahrát i Cestovní horečku, tak ji stáhnu a je jedno, jestli je to reloaded nebo jiná verze. Stáhnu a nainstaluju a cracknu v souboru Game/bin původní hry the sims 3? Díky za odpověď


07 říj 2011, 08:53
Profil
Private
Private

Registrován: 31 říj 2009, 10:36
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: The sims 3 instalace datadisků

Mam problém ..mam nainstalovanou základní Sims3 a pak všechny datadisky až po Sims 3 Pets,vše mam cracknute ale při spuštění to píše (Při spouštění došlo k chybě.Více informací naleznete v chybovém hlášení (soubor Log), dělam ruzné metody aji podle ruzních for i komentu ale pořat my do nejde...např cracknu vše krom základu Sims 3 a pořád nejde..stahl jsem všechny datadisky znova aji crack a cd key..a zas to same....už na to nemam nervy :-D


23 říj 2011, 13:23
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 18 říj 2007, 13:32
Příspěvky: 106
Příspěvek Re: The sims 3 instalace datadisků

CARLOS SANTOS píše:
Mam problém ..mam nainstalovanou základní Sims3 a pak všechny datadisky až po Sims 3 Pets,vše mam cracknute ale při spuštění to píše (Při spouštění došlo k chybě.Více informací naleznete v chybovém hlášení (soubor Log), dělam ruzné metody aji podle ruzních for i komentu ale pořat my do nejde...např cracknu vše krom základu Sims 3 a pořád nejde..stahl jsem všechny datadisky znova aji crack a cd key..a zas to same....už na to nemam nervy :-D



mam to sami prosim pomoc! :)


27 říj 2011, 11:06
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 24 pro 2010, 23:49
Příspěvky: 79
Příspěvek Re: The sims 3 instalace datadisků

Tak když jsem to instaloval já a připravoval pro někoho, tak jsem teď cracknul WTS3.exe nebo jak to je v základní hře. Instaloval jsem poslední 3 datadisky + Pets a spuštění funguje a vytvoření/načtení nové hry taky.


27 říj 2011, 11:38
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze