fastshare
Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 16 dub 2024, 10:37





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1427 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 96  Další
 Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 27 lis 2010, 20:02
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

este malej dotaz stahl sem si to prez ten warez, slo by presto i hrat spec ops pres lan?


26 led 2011, 18:21
Profil
Warrant
Warrant
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2010, 15:40
Příspěvky: 170
Bydliště: Vysočina
Příspěvek Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

mmmaaa píše:
Sphinx píše:

    Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP



    Vyzkoušel jsem si pohrát s ZeroGear.bat a fungovalo to! Takže je to mnou rovnou samozřejmě i osobně ozkoušeno. Dále to zkoušel i kámoš a taky vše OK :-)
    Odzkoušeno na Windows XP SP3 na verzi od Skidrow.
    -----------------------

    Link na balík se vším co potřebujeme
    Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


    1) Opatchujte CoD na verzi 1.0.166 (ze složky Patch 166/Patch zkopírujte všechny soubory do složky s hrou a potom přes to zkopírujte všechny soubory ze složky Patch166/Crack)

    2) Stáhněte si Steam, nainstalujte ho
    Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


    3) Vytvořte si na Steamu účet, nechte proběhnout případné aktualizace klienta, potom Steam vypněte

    4) Zkopírujte UndeadPatch (ze složky UndeadPatch) do složky Steam (C:\Program Files\Steam)

    5) Spusťte Undead Patch, stiskněte ENTER, potom Y a potom 2x ENTER

    6) Spusťte Steam, přepněte se na záložku My Games, zde najděte hru Zero Gear a nainstalujte jí

    7) Jakmile bude hotovo vypněte Steam a ve složce Steam (C:\Program Files\Steam) odstraňte steam.cfg a UndeadPatch

    8) Do složky C:\Program Files\Steam\steamapps\common\zero gear zkopírujte obsah složky Zero Gear-přepsání

    9) Editujte soubor ZeroGear.bat ve složce C:\Program Files\Steam\steamapps\common\zero gear (pro úpravu na soubor klikněte pravým tlačítkem a potom vyberte upravit)

    10) Upravte ho, aby vypadal následovně (soubor musí odkazovat na složku, kde máte nainstalováno MW2):
    Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


    Kde:
    C: - disk na kterém máte MW2 nainstalováno
    cd \Program Files\Activision\Modern Warfare 2 - cesta do rootu hry (příkaz cd na začátku řádku MUSÍTE PONECHAT!)


    11) Spusťte Steam (nelekněte se, bude se pravděpodobně updatovat), přepněte se na záložku My Games, klikněte na Zero Gear pravým tlačítkem, zvolte Vlasnosti, karta Aktualizace a vyberte Neaktualizovat automaticky tuto hru

    12) Spusťte Zero Gear (ještě se vám pustí instalace Directů a pár dalších kravin, to nechte proběhnout) a užijte si CoD MW 2




    Není to sice z mojí hlavy, ale MP mi podle tohoto návodu jede bez problému.



ahoj Steam jsem spustil ale žádnou hru ZERO GEAR prostě nemohu najít..v čem je chyba?,porad

Chyba je v tom že přes ZEROGEAR se už dávno nehraje!!!Stáhni si aktuální patch (crack),a mapy které potom zkopíruješ do složky s hrou.."alteriw.net" to najdeš vše..


27 led 2011, 11:48
Profil
Private
Private

Registrován: 21 čer 2009, 10:26
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

Ahoj už se tu trochu ztrácím....můžete mi nekdo prosim napsat opravdu funkční a aktuální návod jak rozjet MP? Díky


31 led 2011, 15:49
Profil
Warrant
Warrant
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2010, 15:40
Příspěvky: 170
Bydliště: Vysočina
Příspěvek Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

Vše co potřebuješ ke hraní MP máš zde http://alteriw.net/viewtopic.php?f=3&t=24 Stáhni 3 update,nakopíruj do hry.To samé udělej s DLC (mapy),do které složky to máš nakopírovat budeš mít v návodu u DLC..(ale myslím že to byli "zone" a "miles")..enjoy


02 úno 2011, 10:33
Profil
Private
Private

Registrován: 31 led 2011, 11:39
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

PLS poradte mi dal somm stahovat z toho linku ( http://download.hellshare.sk/cod-mw-2-online-zip/2190052/ ) ale mi pise zednesi limit vycerpan ale nic som nestahoval a funguje to vobec ???


02 úno 2011, 15:11
Profil
Private
Private

Registrován: 03 lis 2010, 17:37
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

Ahoj všichni,dnes jsem si stáhl CoD 6 z alteriwnetu ten rip + dlc + patch.
Rozbalil jsem hru pak nakopíroval aIW-DLC1,pak aIW-DLC2,pak aIW-Misc.Potom jsem skopíroval patch aIW-37a-10802. Změnil jsem si jméno a spustil jsem iw4mp.exe a pouze jak jsou ve windows hodiny tak vyjela ikonka něco to napsalo a hned zmizelo po čekání dvou hodin jsem to vzdal prostě nic se nedělo.Dnes jsem to zkoušel znova zase vyjela ikona a nic se neděje.Prosím poraďte chci si to už zahrát.Předem moc díky


09 úno 2011, 14:50
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2009, 18:20
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

robo.v píše:
PLS poradte mi dal somm stahovat z toho linku ( http://download.hellshare.sk/cod-mw-2-online-zip/2190052/ ) ale mi pise zednesi limit vycerpan ale nic som nestahoval a funguje to vobec ???

vyprdni se na nějakej Hellshare a stáhni a udělej vše podle návodu odsud http://alteriw.net/viewtopic.php?f=3&t=24
potom ti to pujde (snad) na 100%

_________________
i_m_a_g_e
i_m_a_g_e
i_m_a_g_e


10 úno 2011, 23:15
Profil
Private
Private

Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

Ahoj. Prosim o pomoc posledni dobou mi multiplayer hlasi tuto: pri kliknuti na PLAY ONLINE
Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP
pak se zobrazi tuto:
Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP
Hledal jsem to na Google a nic :-(


19 úno 2011, 14:45
Profil
Private
Private

Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

Prominte ze tu furt pisu ale ten postum mi nepomohl.
otevrel jsem tu slozku a v ni napsano tuto:
[Configuration]
Server=server.alteriw.net
WebHost=auto
Nickname=popaducek
[Dynamic]
HackWarningShown=True


20 úno 2011, 12:39
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 04 led 2010, 17:56
Příspěvky: 57
Příspěvek Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

Ahoj, nedávno jsem si hru nainstaloval opatchoval, vše udělal jak měl, ale co se nestalo, hraju 1. den a vše v pořádku, ale 2. den si hru zapnu a po připojení na server mě to vykopne s hláškou: Steam authorization failed. Už jsem hledal i na IWnetu a zkusil vše co radili, ale beze změny. Nevíte někdo? Díky :)


28 úno 2011, 16:29
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2009, 18:20
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

lo_W píše:
Ahoj, nedávno jsem si hru nainstaloval opatchoval, vše udělal jak měl, ale co se nestalo, hraju 1. den a vše v pořádku, ale 2. den si hru zapnu a po připojení na server mě to vykopne s hláškou: Steam authorization failed. Už jsem hledal i na IWnetu a zkusil vše co radili, ale beze změny. Nevíte někdo? Díky :)


je to asi blbá otázka ale jakou máš verzi hry? od Skidrow bo něco tak a update si už asi zkoušel že ?

_________________
i_m_a_g_e
i_m_a_g_e
i_m_a_g_e


10 bře 2011, 21:35
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 04 led 2010, 17:56
Příspěvky: 57
Příspěvek Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

Stáhnul jsem si pouze multiplayerovou verzi z iwnetu, ale už to jde, spouštím to jako správce. Někdx to ještě tu chybu hodí, ale na druhý pokus to většinou jde. Jinak mám aktualní vezri, s tím jsem si naprosto jist.


11 bře 2011, 19:56
Profil
Private
Private

Registrován: 05 čer 2009, 17:40
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

Máte s tím taky někdo problém nebo jsem jediný? Bojím se toho nejhoršího a to, že mi dali BAN.


05 dub 2011, 21:02
Profil
Warrant
Warrant
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2010, 15:40
Příspěvky: 170
Bydliště: Vysočina
Příspěvek Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

Ono taky záleží jestli jsi cheatoval nebo ne,pokud ano tak stejně by se ban nekonal nebot se jedou dedic,tak že jedině na určitém serveru...ale tohle na ban nevypadá,to by jsi se tak i tak dostal do menu...máš povolenej firewal?,kdy ti to začlo dělat?,nedávno probíhala údržba Iwnetu tak je možné že se ti to nějak posral*..napiš na Iwnet přilož screen a určitě ti poradí co stím /)


07 dub 2011, 11:31
Profil
Private
Private

Registrován: 05 čer 2009, 17:40
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Návod jak na MP

X1jirka píše:
Ono taky záleží jestli jsi cheatoval nebo ne,pokud ano tak stejně by se ban nekonal nebot se jedou dedic,tak že jedině na určitém serveru...ale tohle na ban nevypadá,to by jsi se tak i tak dostal do menu...máš povolenej firewal?,kdy ti to začlo dělat?,nedávno probíhala údržba Iwnetu tak je možné že se ti to nějak posral*..napiš na Iwnet přilož screen a určitě ti poradí co stím /)


Ne, já necheatuju. Čestné slovo, jsem v MW2 cheat nikdy nepoužil, i když mi to někteří hráči tvrdili, ale už to funguje. Problém byl asi s údržbou. Jsem se vydesil, protože tohle se mi ještě nikdy nestalo.


07 dub 2011, 18:36
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1427 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 96  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze