fastshare
Wolfenstein: The New Order - Problémy SEM!!!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 18:11





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Wolfenstein: The New Order - Problémy SEM!!! 
Autor Zpráva
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 16 kvě 2009, 04:51
Příspěvky: 44
Příspěvek Re: Wolfenstein: The New Order - Problémy SEM!!!

mám taky problém s černou obrazovkou a zkusil jsem snad vše co jsem našel a pořád nic


29 kvě 2014, 22:43
Profil
Private
Private

Registrován: 25 pro 2009, 12:37
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Wolfenstein: The New Order - Problémy SEM!!!

Ahoj,

mám podobný problém, při spuštění hry mi naběhne modré okno s chybovou hláškou: FATAL ERROR: wglCreateContextAttribsARB not available.

Zkoušela jsem stáhnout nejnovější verzi OpenGL od NVIDIA, tam mi nespustila ani instalace, protože prý nebyl nalezen grafický hardware. Zde zmiňovaný AMD Catalyst verze 14. se mi nainstaloval a chtělo to restart PC. Po restartu laptop vůbec nenaběhl (zamrzlo to na spouštění windows, musela jsem dát režim opravy, přičemž se poslední instalované ovladače smazaly.

Víte někdo, co s tím? Nevím si vůbec rady. Děkuji moc za ochotu


30 kvě 2014, 22:00
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Wolfenstein: The New Order - Problémy SEM!!!

Skoro každý má nějaký problém s touhle hrou. Dnes jsem se odhodlal a nainstaloval také. Hned po spuštění hra spadne. Pak se zda že už už pojede a zase crash. Grafika geforce GTX 560, ovladače nejnovější od nvidie , systém windows 7 ultimate 64 bit. Kompatibilita či nastavení spuštění jako správce nepomáhá. Holt se bude muset počkat na nějakou opravu a nebo ještě zkusit něco jiného.
Problémy mám rád, tak se v tom budu více šťourat :). Pokud bych na něco přišel, tak se podělím.

EDIT 1
Už jsem to psal v jiném vláknu, ale napíšu to i zde. Našel jsem jeden fix, který řeší fps ve hře, ale mi osobně pomohl k tomu, že už hra nepadá a frčí bez problému. Důležité jsou ale všechny ostatní věci, nové drivery a bezproblémový hardware.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Obsah archívu nakopírovat do složky s nainstalovanou hrou a přepsat soubory. Hru spouštět přes ten nový exe soubor. Třeba to pomůže i ostatním.

EDIT 2
Přišel jsem ještě na jeden poznatek. Hra také padá kvůli nějakému programu spuštěnému spolu s hrou, nebo na pozadí. U mě to byl xfire :). Když jsem ho vypnul, tak pohoda. Když jsem měl hru spuštěnou a zapnul xfire, tak hra okamžitě spadla :D


Naposledy upravil orhore dne 02 čer 2014, 19:56, celkově upraveno 4

02 čer 2014, 18:40
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Wolfenstein: The New Order - Problémy SEM!!!

ZOSK píše:
Ahoj,

mám podobný problém, při spuštění hry mi naběhne modré okno s chybovou hláškou: FATAL ERROR: wglCreateContextAttribsARB not available.

Zkoušela jsem stáhnout nejnovější verzi OpenGL od NVIDIA, tam mi nespustila ani instalace, protože prý nebyl nalezen grafický hardware. Zde zmiňovaný AMD Catalyst verze 14. se mi nainstaloval a chtělo to restart PC. Po restartu laptop vůbec nenaběhl (zamrzlo to na spouštění windows, musela jsem dát režim opravy, přičemž se poslední instalované ovladače smazaly.

Víte někdo, co s tím? Nevím si vůbec rady. Děkuji moc za ochotu

Holt máš grafiku od AMD. Ideální by bylo použít nejdříve "Display Driver Uninstaller", který se spouští v nouzovém režimu a pak nainstalovat nové ovladače od AMD, ale pokud nevíš vocogo, tak radši ne. Jenže jak píšeš dále, že máš laptop. To vypadá na integrovanou grafiku. Je to docela odvážné zkoušet tuhle hru na laptopu, ale ne nemožné na nějakém herním. Být tebou, tak požádám někoho zkušenějšího ve svém okolí, který by ti pomohl s ovladačema, případně zde napsat o jaký laptop se jedná - konfigurace. Lepší na hraní her by byl rozhodně desktop.


02 čer 2014, 19:15
Profil
Private
Private

Registrován: 17 dub 2010, 17:58
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Wolfenstein: The New Order - Problémy SEM!!!

NEMÁTE NĚKDO FUNKČNÍ CRACK?


18 čer 2014, 12:03
Profil
Private
Private

Registrován: 16 led 2010, 20:18
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Wolfenstein: The New Order - Problémy SEM!!!

Zdravím,
měl jsem podobný problém jako většina z Vás, hra šla občas nahodit, občas spadla sama, ale kdykoliv jsem zařval a začal se načítat poslední checkpoint - konec, černá obrazovka, nic víc.
Aktualizoval jsem proto své ovladače na GK a z ulozto stáhnul fix, který jsem vkládal jiný uživatel (viz. výše) - po restartování PC už se hrou NEMÁM žádný problém. Vše vyřešeno.
GK: Ati HD5870 - na ofico stránkách stáhnete program na rozpoznání GK a aktualizaci sw, ten vám většinou aktualizace najde ale nedokáže stáhnout, provedete ručně a nainstalujete.
Je dobré být v tomto opatrný.
Tak hodně zábavy! R.


20 čer 2014, 15:46
Profil
Private
Private

Registrován: 14 kvě 2009, 18:15
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Wolfenstein: The New Order - Problémy SEM!!!

Čau , mám problém s gamepadem . Ve fifě funguje ale ve wolfikovi ne . Je to speedlink sl 4443 . Díky


20 črc 2014, 07:53
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2009, 19:23
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Wolfenstein: The New Order - Problémy SEM!!!

Kulhy kup si xbox 360 ovladač

_________________
ACS

i_m_a_g_e
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i_m_a_g_e


23 črc 2014, 12:12
Profil
Private
Private

Registrován: 29 lis 2009, 15:06
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Wolfenstein: The New Order - Problémy SEM!!!

Ahoj, po instalaci mi hra haze problem "FATAL ERROR: wglChoosePixelFormatARB not available".

Neco jsem celt na zahranicnich forech, ale nepochopil jsem z toho, jestli mam blbou grafickou kartu a nepujde to a nebo to jde nejakou opravit? :)

Graficke adaptery mam v notebooku dva:

AMD Radeon HD 7600M Series
Intel(R) HD Graphics 3000

Neni to herni comp, takze pokud mam spatne parametry, asi smula.

Diky za pripadne info ci radu :)


13 srp 2014, 13:44
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 10 kvě 2009, 21:03
Příspěvky: 21
Příspěvek Wolfenstein The New Order (2014) -setup .exe

Čau lidi mám prosbu. Nevíte někdo kde bych sosnul samotný setup.exe. Stáhnul jsem nějakou verzi, kde nebyl a nechce se mi to stahovat celý od jinud.

předem dík


Naposledy upravil Sammael dne 13 říj 2014, 13:04, celkově upraveno 1
Téma sloučeno...


13 říj 2014, 10:04
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Wolfenstein The New Order (2014) -setup .exe

Pošli mi zdroj odkuď to máš. Jestli je to torr***. Tak SZ. Re: Wolfenstein The New Order (2014) -setup .exe

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


13 říj 2014, 10:10
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 10 kvě 2009, 21:03
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: Wolfenstein The New Order (2014) -setup .exe

sosal jsem to odtud -
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Ten setup.exe tam s největší pravděpodobností byl, ale já vůl jsem si to přelil na externí disk (bez něj) a ten původní jsem smáznul.


13 říj 2014, 12:36
Profil
Private
Private

Registrován: 16 kvě 2009, 11:23
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Wolfenstein: The New Order - Problémy SEM!!!

Zdravíčko, nainstaloval jsem si wolfensteina a instalace i spuštění v pořádku, akorát v menu mi najde u grafiky nic nastavit a hra se spustí, video jede, ale po chvíli se kousne, pak zase jede a potom vyhodí tuhle hlášku: [url=http://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/3553/~/opengl-message-“request-for-more-gpu-memory-than-is-available]OpenGL message[/url]. Zkoušel jsem vše co je tady popsáno, ovladače na GTX560 mám nejnovější. Takže mám asi s wolfensteinem smůlu, že ? :(


22 pro 2014, 19:33
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 16 kvě 2009, 04:51
Příspěvky: 44
Příspěvek Re: Wolfenstein: The New Order - Problémy SEM!!!

mam problem s XINPUT1_3.dll co s tim?


17 pro 2017, 17:56
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 16 kvě 2009, 04:51
Příspěvky: 44
Příspěvek Re: Wolfenstein: The New Order - Problémy SEM!!!

uz v poho ;-)


17 pro 2017, 18:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze