fastshare
Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 16:54





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 388 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
 Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem 
Autor Zpráva
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 09:42
Příspěvky: 197
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

jediný co můžeš udělat je, stáhnout si verzi která se instaluje, díky tomu ti půjde nainstalovat i patch

_________________
MB: Asus Z68-PRO-V, CPU: i5 2500K @ 4,7 GHz+Noctua NH-D14, GPU: MSI R9 270X HAWK OC 2GB, RAM: 16GB / 1866Mhz Corsair Vengeance, SSD: OCZ Agility 90GB, HDD: WD 500GB+320GB
PSU: 620W Seasonic, MYŠ: Roccat Kova+, NTB: Lenovo V570, TV: Samsung UE46D6000


HELPER- sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


11 úno 2013, 07:52
Profil
Private
Private

Registrován: 26 bře 2009, 15:47
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

Mám verzi od reloaded,která se instaluje, a patch od reloaded mi taky nejde nainstalovat.


01 dub 2013, 12:28
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 09:42
Příspěvky: 197
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

release od reloaded má update již v sobě ;-)

_________________
MB: Asus Z68-PRO-V, CPU: i5 2500K @ 4,7 GHz+Noctua NH-D14, GPU: MSI R9 270X HAWK OC 2GB, RAM: 16GB / 1866Mhz Corsair Vengeance, SSD: OCZ Agility 90GB, HDD: WD 500GB+320GB
PSU: 620W Seasonic, MYŠ: Roccat Kova+, NTB: Lenovo V570, TV: Samsung UE46D6000


HELPER- sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


02 dub 2013, 06:36
Profil
Private
Private

Registrován: 26 bře 2009, 15:47
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

Patch 1.05 v sobě nemá,když vyšel teď....


05 dub 2013, 19:25
Profil
Private
Private

Registrován: 22 pro 2009, 16:31
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

Zdravim panove,... precetl jsem vsechny stranky ale nikde jsem nenasel reseni, PROSIM VAS PORADTE MI ://

...Kdyz jsem v misi, ze musim jit svym pratelum rict, ze zustavam na ostrove, ve hre se mi ukaze AUTOSAVE a proste beziii a beziiii a beziiii,.. Nejde to nijak vypnout, ani deaktivovat, ani to ulozit manualne proste nic,.. a kdyz udelam neco co mi ten autosave znovu vyhodi tak to proste nezmizne a neda se stim nic delat a at hraju jak hraju, tak se mi to neulozi.

Prosim vas poradte mi, nevim co s tim delat,.. jinak mam verzi 1.04 (cestina mi klape, i me savy mi jdou nacist)


09 dub 2013, 13:17
Profil
Private
Private

Registrován: 24 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

Koukám že můj problém snad nikdo nemá potřeboval bych poradit normálně rozchodím češtinu přes registr zástupce a smazané soubory ve složce Datawin32 ale titulky prostě v menu nastavit nejdou nemám je vůbec v nabidce ackoliv mám menu česky radí mi to co mám dělat česky ale titulky nikde už jsem zkusil spousty věci včetně těch čínskejch klikiháků který mi z toho udělaly ruský far cry:)tak se ptám mohl by mi někdo upnout někam složku ze hry Datawin32 nebo alespoň poradit jestli tam někde nemá být třeba nejaký patch cze.dat--fat? díky


08 čer 2013, 15:56
Profil
Private
Private

Registrován: 24 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

tak jsem byl líný čekat a stahnul jsem jinou
verzi a už v pohodě :))


09 čer 2013, 01:50
Profil
Private
Private

Registrován: 02 zář 2012, 16:43
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

zdravim mohol by tu dat niekto konecne niaky FUNKčNY navod na XP skusal som asi uz tri verzie far cry 3 a stale to nejde neustale vyskakuje po kliknuty nepodarilo sa spravne inicializovat aplikaciu som uš stoho na nervy dakujem velmy pekne :?


29 čer 2013, 11:21
Profil
Private
Private

Registrován: 02 črc 2009, 12:42
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

Zdravim Vas. Presiel som celu hru, mal som uz vsetko vyriesene a odinstaloval som hru avsak nechal som si v dokumentoch polozku My Games Far Cry 3, kde som mal aspon som si myslel saves. Ked vysli patch tak som si opet nainstaloval hru a tu polozku prekopiroval avsak upravilo mi to len v hre moje nastavenia nic viac cela hra je teraz opet od zaciatku. Neviete mi poradit kde su skutocne save z hry odkial to mam prekopirovat do novej nainstalovanej hry?? Vdaka vopred.


25 zář 2013, 09:32
Profil
Private
Private

Registrován: 24 pro 2008, 00:31
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

Ahojte,
stane se vám někomu, že když chcete dát "Reset Outposts", tak to jednak vůbec není vidět v nabídce, ale hlavně po "Applly" celá hra spadne?
Mám všechny updaty, hra píše, že je to 1.05 reloaded, všechno funguje, jak má, savy jdou, jen ten outpost reset ne ...
Nenapadá vás nic?

Díky!

EDIT:\\ VYŘEŠENO!
Obyčejná přeinstalace nepomohla, hru jsem tedy úplně smazal, i z registrů a přeinstaloval znova i s updaty a už to funguje :)


15 pro 2013, 17:46
Profil
Private
Private

Registrován: 10 lis 2010, 20:38
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

bregedon píše:
ToniSeq píše:
Zdravím,

mám dotaz. Hrál jsem FarCry3 a zrovna jsem začínal tu misi, kde mam fotit ty gangstery (asi 30 nebo 31). Krom toho, že nemam foťák, pač při jedné z misí mi zmizely všechny zbraně + foťák, tak mi hlavně asi 3-4 dny na to zmizely všechny savy. Měl jsem rozehranou první a druhou hru v uložených hrách. Teď tam není nic, jen možnost začít znova. Neví někdo, kde najdu ty savy? Přece se nevypařily. Někdo na jiném foru psal, že je to v C:\ProgramData\Orbit\46, ale já tam takové složky nemam. Díky za jakoukoliv odpověď.


save game pro win 7 - C:\ProgramData\Orbit\46 ( abys viděl složku programdata na céčku, musíš mít povoleno zobrazení skrytých složek, jak na to ti řekne strejda google)
vista a xp - C:Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames


A ještě poznámka i kdyby jsi neměl foťák u sebe na věži na tebe čeká na stole i s vestou (abys mohl fotit). :-) ;-)


24 úno 2014, 10:11
Profil
Private
Private

Registrován: 10 lis 2010, 20:38
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

!!Jiný PROBLEM!!!!

Mám všechny updaty, hra, savy, čeština funguje skvěle. Ale při rozjetí doplňkových misí dlc s Far cry 3 Lost Expeditions Edition opuštěné silo, když se dostanu ze sila na povrch mám oranžové stromy a jakoby kouř či západ slunce..úpně z toho pálí oči, nic nevidím. Nejde se dostat zpět. Ikdyž hru jedu od znova...zase mi to udělá tu šílenou grafiku či textury. A přitom klasická hra bezproblému..

Nevíte někdo co stím mám dělat???? Máte někdo stejný problém?? Díky za jakýkoliv nápad..


24 úno 2014, 10:17
Profil
Private
Private

Registrován: 10 bře 2017, 19:01
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Far Cry 3 vsechny PROBLEMY sem

Ahoj lidi mam problémek mam verzi hry Far cry 3 nosteam vše pěkně nainstaluji hezky to běží vše funguje v táboře odkud musím uniknout,ale jakmile zastřelí toho bratra tak se hra kousne a ukáže mi to, že to přestalo pracovat já snad zkusil všechno a ne a ne se dobabrat nějakého výsledku. :(. může mi někdo poradit podotýkám, že mi vše běželo plynule. :(


10 bře 2017, 19:21
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 388 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze