fastshare
Skyrim -Problemy sem!!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 01:00





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 Skyrim -Problemy sem!! 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 15 zář 2007, 22:26
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

moras píše:
Čus mám problém když nainstaluji všechny patche až do 1.6tky a vložím češtinu tak mám u dsítky textů LOOKUP FAILED. Mohl by mi někdo poradit jak se tohoto zbavit prosím?



Musíš počkat na češtinu až bude na tuhle verzi ;-)


09 črc 2012, 20:30
Profil
Private
Private

Registrován: 04 srp 2012, 18:04
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Když spustím skyrim tak mi to napíše
Failed to initialize renderer.
ShaderModel3 required but not supported by your video card

Nevíte někdo prosím vás co s tím ?


18 srp 2012, 15:34
Profil
Private
Private

Registrován: 14 črc 2012, 12:02
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravím, mám problém se svitkem předků. Dojdu na tu horu, použiju ho a naučím se řev a když ho v podstatě zabijí, nemůžu nic udělat než jen nahrát nebo vypnout hru. Nejde se mi vrátit zpět, prostě nic. Postavy tam jen stojí. Nevíte někdo co s tím?


22 srp 2012, 00:49
Profil
Private
Private

Registrován: 28 říj 2009, 12:14
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravím, zrova sem začal quest "Znalosti předků" (Elder knowledge) a mám zjistit, kde je jeden ze svitků předků. Mám se na to zeptat toho knihovníka na univerzitě v Ledohradu, ale když k němu přijdu a oslovím ho, v nabídce nic o svitku není. Zkoušel sem všechno, podívat se do jeho nabídky knih a podobně, ale nějak mi to nepohlo. Zkoušel sem i cheaty pro splnění questu, ale pak sem se nemohl posunout dál, nedalo mi to žádnej další úkol. Nějaká rada, co mám dělat?


26 srp 2012, 17:13
Profil
Private
Private

Registrován: 12 kvě 2009, 20:11
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Ahoj, mám teď problém. Dodělal jsem postraní úkol jak v lokací Dračí hláska (nevím jak se to jemnuje, zadal mi to někod snad z Vetrnýho žlebu) mám zabít draka, to jsem udělal. Poté mi to napsalo at si vyzvednu odměnu a taky ať se vrátím k Esbernovi. Bohužel s Esbernem když jdu mluvit jediné co můžu udělat je zeptat se na toho Patronaxe (nebo jak se jmenuje ten drak, mimochodem sem ho nehal jít a nezabil). Tudíž nemůžu dodělat ten úkol, neví někdo jak na to?!


04 lis 2012, 20:15
Profil
Private
Private

Registrován: 07 říj 2012, 07:33
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Ahoj, existuje nějaký coop nejlépe na cracklou verzi ? Hledal jsem, ale nic nenašel (jestli to tu bylo, tak sorry). Kdyby existoval, uvažoval bych i o koupi. Děkuju všem za tipy :)


07 lis 2012, 22:07
Profil
Private
Private

Registrován: 15 zář 2010, 07:09
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravím, právě jsem nainstaloval verzi od razora The Elder Scrolls V: Skyrim / EN / Razor1911 a po vytvoření postavy to chce stisknout R a pojmenovat a dál už nc nereaguje ani na kliknutí a ani na enter ani esc. Ve správci úloh hra normálně běží a když ji ukončím a spustím znovu, tak se to opakuje. prostě postavu nepojmenuju a dál mě menu nepustí. mám win 8 64 bit. zkoušel jsem režimy kompatibility win 7 i win xp sp3 a nic nepomohlo. dostanu se zas jen k R a dál nic nereaguje. Pokud se s tím někdo už setkal a vyřešil to, budu vděčný když to zveřejní. Děkuji.


14 led 2013, 19:15
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 30 říj 2009, 18:38
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Mě to dělalo něco podobného. Skus jméno bez diakritiky a mezer.

_________________
*** ******* ***** ************


15 led 2013, 05:48
Profil
Private
Private

Registrován: 15 zář 2010, 07:09
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

ale ja se vůbec k napsání jména nedostanu. jak mám přepsat to Vězeň? Ještě to zkusím bez češtiny.

jo, tak bez češtiny jsem postavu vytvořil. teď ji tam zkusím dát, jestli půjde pokračovat ve hře.

ok, tak je bugnutá čeština. ani save jsem nenačetl. hlavně, že v příspěvku píšou, že je to prověřené.
Jogurtoz, nepotěšil si mě.


15 led 2013, 06:26
Profil
Private
Private

Registrován: 09 bře 2010, 11:45
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Poradi nekdo, kde sehnat vsechny updaty, ale na anglickou verzi hry? Cestinu nechci, diky


20 led 2013, 17:57
Profil
Private
Private

Registrován: 12 zář 2009, 11:02
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Moc se omlouvám, že s tím obtěžuji, ale už nevím kam se obrátit. Plním linii questů pro Zlodějský cech a teď mám jít zastavit Mercera při krádeži Očí sněžných elfů do dwemerského města Irkngthand. Poté, co se sejdu v druhé části s Karliou a Brynjofem, tak pokud jen na někoho zaútočím okamžitě mi spadne celá hra. Pokusil jsem se tedy všude proplížit, ale vždy když nakonec se dostanu před Mercera a on skončí svou promluvu ke mě a má začít boj, tak hra vždycky okamžitě spadne. Nevíte čím to prosím může být nebo nelze to nějak opravit? Dost nerad bych o tuhle Q linii přišel


22 led 2013, 10:12
Profil
Private
Private

Registrován: 01 dub 2013, 15:45
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

potřeboval bych pomoct, po stažení dawnguardu jsem si postahoval všechny patche až do 1.8 a od verze 1.4 mám jakýsi filtr, prostě mam přes celou obrazovku "tuhle věc" a dost mě to štve, nemůžu s tim nic udělat, jestli mi někdo poradíte dost mi tim pomůžete k lepší hratelnosti této supr hry.

viz.screen (jak vypadá tedka moje hraní)


01 dub 2013, 15:58
Profil
Private
Private

Registrován: 20 dub 2008, 01:53
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Ahoj mám skyrim ze steamu a mám v něm DLC Hearthfire. Když si nastavím čestinu tak hra nejde spustit ,ale když to přeprnu na angličtinu tak hra jde. A proto vás žádám jestli někdo neví o nové čestině na nejnovější verzi 1.9. Zkoušel jsem některé čestiny ale u některých questu se mi oběvilo LOOKUP FAILED. PŘEDEM DĚKUJI.


08 dub 2013, 16:52
Profil
Private
Private

Registrován: 21 pro 2009, 10:16
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Cau, mam trosku problem s questem v Labyrinthianu, uz sem to parkrat dohral a v poho, ale ted hra jako by neznala item Staff of Magnus, kdyz zabiju prizraka, kterej by tu hulku mel mit, tak ani pri boji mu nejde videt v ruce, a po zabiti ju nevidim v inventari, ale cil mam ze ju musim ziskat, takze porad cilovej symbol je na mrtvolce. Zkousel sem pres command consoli pres additem si tu hulku dat, ovsem ani se nenapsalo ze sem ten item obdrzel, ale je slyset zvuk jako bych si ho daval do "batohu" , zase v inventaru ju nevidim, ale kdyz se divam, carryweight se zvetsuje, takze tam je ale hra ju nemuze ukazat. Mam verzi 1.9 spolu s Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn. Zkousel sem i ruzne unpackery extrahovat textury, a podobne, nic. Nenapada nekoho neco? Popr. bych soupnul videjko.


30 dub 2013, 12:45
Profil
Private
Private

Registrován: 21 pro 2009, 10:16
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Ted se mi povedlo ze ta hulka byla dokonce i videt, ale vzit nesla :) http://www.youtube.com/watch?v=L_e_3z4K9Fc


30 dub 2013, 15:48
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze