fastshare
Skyrim -Problemy sem!!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 16:36





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
 Skyrim -Problemy sem!! 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 02 led 2014, 19:36
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravim mam velky problem,nejde mi ve Skyrimu vubec zvuk,a kdyz na zacatku jedu s veznema ve voze tak nikdo se mnou nemluvi jak by meli,prijedem do mesta vozy zastavi a nikdo nevystupuje,nevite jak to napravit?


11 led 2014, 19:49
Profil
Private
Private

Registrován: 01 dub 2013, 15:45
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

jakou máš verzi, a máš warez či origo, pokud máš warez, mohlo dojít ke ztrátě či porušení souborů, každopádně stáhni nejnovější patch


13 led 2014, 17:03
Profil
Private
Private

Registrován: 22 úno 2010, 15:06
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Šefi píše:
Časté padání hry jsem vyřešil, přes tento prográmek.
http://skyrim.4fan.cz/downloads.php?cat_id=12&download_id=30



Už tam ten prográmek není. Nedá se sehnat jinde? Popř. jak se to jmenuje?

Jinak mi to asi do 9lvl šlo dobře, pak jsem měla problém se Stínovem, po přijmutí questu přidat se k císařské legii, se mi nenačítal. Tak jsem se rozhodla místo toho udělat Temné bratrstvo. Když jsem přijala jejich první quest, hra začla padat. Zkusila jsem jinej crack, patche a pak mi to padalo už v základním menu. Mám teda stažený Skyrim D1 a D2 z ulozta, tak snad to neni přímo tím souborem.


07 úno 2014, 13:58
Profil
Private
Private

Registrován: 06 pro 2008, 14:11
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Ahoj, stáhnul jsem si všechna DLC, nejnovější patch a najednou mi nejdou pohlcovat dračí duše, nevíte někdo co s tím? Předem díky.


05 bře 2014, 11:01
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 22 kvě 2009, 19:24
Příspěvky: 75
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/31685/?
Pripadne si muzes stahnout mod na rev absorbovani duse.


05 bře 2014, 19:55
Profil
Private
Private

Registrován: 20 led 2014, 00:12
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Mám stejný problém jako někteří tady... stáhnul sem si Legendární edici a stáhnul crack ale když ju spustím tak se oběví logo potom znak skyrimu a hra opětovně spadne mohl by mi prosím někdo poradit?


17 kvě 2014, 19:30
Profil
Private
Private

Registrován: 29 kvě 2014, 17:15
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Hej lidi prosím vás chtěl bych se zeptat mám takovej jeden problém.Nemám titulky u rozhovorů to bych ještě přežil jenže já nevidím ani svoje HP ani výdrž ani nemám křížek na zaměřováni a ani se mi neukazuje šipka na cílu a ani když ukážu na nějakou věc tak mi to nenapíše co to je...a vím že v nastavení se to dá vypnout a zapnout...nevíte ím by to mohlo být aspoň ten zaměřovací křížek a ten ukazatel úkolů potřebuju. Jinak normálně v inventáči nebo nastavení a tak mám česky tak nevíím


29 kvě 2014, 17:19
Profil
Private
Private

Registrován: 16 zář 2010, 12:06
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Ahoj lidi mám problém z stady tou hrou jsem hned na začátku a udělám si postavu a zvhled a zmáčknu R ( hotovo ) tak mi to nápíše dokončit a pojmenovat postavu a když kliknu jako hotovo tak nic a když i na zrušit taky nic a furt to tam je ale na začátku tích slov i konci je označení takže se hra nesekla normálně asi jede ale nemohu potvrdit mohly bys ste mi poradit hrozně moc prosím děkuji


20 čer 2014, 11:16
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2009, 23:43
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravím,
stáhl jsem si The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition (2013).

Skyrim jsem před časem hrál již normalní verzi. Savy jsme měl zachované, když se zaloguju za svou starou postavu, ve hře se nic nezměnilo, jak poznám jestli ve hře jsou ta DLC? Nebo musím začít hrát za novou postavu od začátku?

Děkuji za info.


09 zář 2014, 21:28
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Jestli chceš začít datadisk Danwguard, musíš být na levelu 10 a vstoupit do města jako např. Whiterun nebo Solitude. Stráže či Durak tě potom už informují.
Jestli chceš začít datadisk Dragonbord, musíš dokončit quest The Horn of Jurgen Windcaller a ve dne vstoupit do města, kde tě konfrontují 2 kultisté.

A ještě Hearthfire - stačí zajít za jedním ze 3 zemanů, na jehož území se 3 možné pozemky pro výstavbu usedlostí nacházejí.


10 zář 2014, 06:17
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2009, 23:43
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Děkuji :-)


10 zář 2014, 11:04
Profil
Private
Private

Registrován: 10 srp 2014, 12:32
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravíčko, vyskytl se mi problém u Skyrimu LE. Mám nové PC, kde jsem si ze starého přehazovala HDD a od té doby mi nějako hra nechce šlapat :-D Zapnu hru, vše v poho, ale už mi nenačte save a ani nespustí novou hru, vždy se to zasekne v načítací scéně, kde mi běži rady jedna za druhou a obrázek v pozadí přibližuje a oddaluje (klasika), ale nic víc. Hra mi spadne, když se to snažím vypnout, dá se to nějak opravit, aniž bych musela reinstalovat? Mám pěknou verzi s mody, instalačku jsem si bohužel vymazala.


31 bře 2015, 20:38
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 10 črc 2009, 20:17
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

0xc00007b to je problem ktory ma trapi skusal som reinstal visualu a directx a nic tak by som pekne prosil o viriesenie tohto problemu a robi my to aj na inich hrach dakujem.Dufam ze nebudem musiet reinstal windows.Dakujem.


25 lis 2017, 14:59
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 18 led 2010, 16:03
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

hiuga píše:
0xc00007b to je problem ktory ma trapi skusal som reinstal visualu a directx a nic tak by som pekne prosil o viriesenie tohto problemu a robi my to aj na inich hrach dakujem.Dufam ze nebudem musiet reinstal windows.Dakujem.


2 mesice zpatky co jsem resil tu samou chybu pri spusteni, reinstalace vsech VC++ vcetne hromady dalsich veci co jsem vygooglil, nepomohlo nic az na reinstal OS (Win 7 64 bit). Zajimave bylo, ze mi to delalo pouze u her na UE 4. Hodne stesti.


28 lis 2017, 17:23
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 10 črc 2009, 20:17
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

kednon píše:
hiuga píše:
0xc00007b to je problem ktory ma trapi skusal som reinstal visualu a directx a nic tak by som pekne prosil o viriesenie tohto problemu a robi my to aj na inich hrach dakujem.Dufam ze nebudem musiet reinstal windows.Dakujem.


2 mesice zpatky co jsem resil tu samou chybu pri spusteni, reinstalace vsech VC++ vcetne hromady dalsich veci co jsem vygooglil, nepomohlo nic az na reinstal OS (Win 7 64 bit). Zajimave bylo, ze mi to delalo pouze u her na UE 4. Hodne stesti.


Dik za krasnou odpoved :D a usmev,pomohol my reinstal na 32 bit akoze problem u mna je ten ze do prace som si kupil sracku notas max ktore tam mozem dat je 4GB ram a net framework 4.6 uz vobec nie vzdy mi to hadze chybu system nepodporuje takze smola.


04 pro 2017, 13:24
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze