fastshare
vymazani novinek v sekci hry -novinky
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 10:32





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 vymazani novinek v sekci hry -novinky 
Autor Zpráva
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 08 zář 2008, 10:35
Příspěvky: 24
Příspěvek vymazani novinek v sekci hry -novinky

jsou moderatori teto sekce deti? porusuji pravidla fora.vymazany maji byt hry starsi mesice!zadne s novym rokem jedeme s cistym stitem!


07 led 2015, 12:01
Profil
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11 říj 2009, 13:46
Příspěvky: 999
Příspěvek Re: vymazani novinek v sekci hry -novinky

Žádné hry se nemazaly.
Pouze se přesunuly do příslušných sekcí. V průběhu roku se přesunují hry starší jak měsíc. Každý rok se začíná s čistým štítem tradičně - funguje to tak již několik let, není to žádná novinka.

_________________
[email protected]


07 led 2015, 12:37
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 črc 2009, 11:48
Příspěvky: 245
Bydliště: ..zelená je louka..
Příspěvek Re: vymazani novinek v sekci hry -novinky

Ahoj,možná mimo mísu,ale připadá mi,že x.nefunkčních odkazú je nefunkčních..... v různých sekcích,např: filmy,hry atd,atd.Začíná to tu hooooodně upadat,nehledě nato,že spousta uploaderů,má dole(asi v podpisu) na konci vyzdvihnuté své úložiště a stejně to cpou na takové,které odpolko,nebo o víkendech vůbec nejedou.Např: Euroshare-debilnější úložiště jsem nenašla.
Nakonec je pefekt věc v sekci-videoklipy a koncerty....no celková velikost..7.56GB to budu tahat po zaměstnání 14.dní ? A to neberu v potaz navazování spojení jako Free !!(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Dostala jsem varování od moderátora "Ajta" za zveřejnění odkazu na torrenty v sekci hledat.Myslím si,že i po době více jak půl roku a mé žádosti o odstranění by to mohl,tento aktivista smazat.Nehledě nato,že se to již se to neopakovalo.
Na druhou stranu ...torrenty dnes již moc nejedou a pořádný upload pod jiným názvem na Free server,je k nezaplacení,co vyhlásit nějakou akci?...Doufám,že se nepletu v tom,že sem chodím denně a koukám co kde je nového. :)

_________________
Case Fractal Design Define 7 Compact Black TG dark
CPU AMD Ryzen 5 1600 s chladičem Arctic Freezer 34 CO , 12nm
Ram Crucial Ballistix Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000 CL15
Power Seasonic CORE GM-650 - 650W
SSD 1 : Samsung 860 EVO 500GB
SSD 2 : Samsung 870 QVO 1TB
GK Asus RX560 O4G EVO RX 560 4GB


10 dub 2015, 17:29
Profil
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11 říj 2009, 13:46
Příspěvky: 999
Příspěvek Re: vymazani novinek v sekci hry -novinky

Varování se nemaže, ale zůstává v záznamech pro přehled.

Citace:
Nakonec je pefekt věc v sekci-videoklipy a koncerty....no celková velikost..7.56GB to budu tahat po zaměstnání 14.dní ?


Nikdo tě nenutí tahat po zaměstnání 14 dní, stačí si zaplatit profi stahování na takto velké soubory.

_________________
[email protected]


10 dub 2015, 21:04
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: vymazani novinek v sekci hry -novinky

Prdelča píše:
Ahoj,možná mimo mísu,ale připadá mi,že x.nefunkčních odkazú je nefunkčních..... v různých sekcích,např: filmy,hry atd,atd.Začíná to tu hooooodně upadat,nehledě nato,že spousta uploaderů,má dole(asi v podpisu) na konci vyzdvihnuté své úložiště

Nevím, jak to souvisí s přesunem herních novinek, ale budiž.
To, že to tu již dlouhou dobu upadá, je sice (bohužel) fakt, ale samotné jádro problému je trochu někde jinde.
Prdelča píše:
Např: Euroshare-debilnější úložiště jsem nenašla.

Jó... tak to jsi toho ještě mnoho neviděla.
Prdelča píše:
Nakonec je pefekt věc v sekci-videoklipy a koncerty....no celková velikost..7.56GB to budu tahat po zaměstnání 14.dní ? A to neberu v potaz navazování spojení jako Free !!(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Vítej ve "warez byznysu". ;-)
Vytvořme úložiště, které na warezu vyloženě stojí a stahovače donuťme k zakoupení našich balíčků. Když lidi nechtějí zaplatit tvůrci a ochranným (čti: okrádačským - jak tvůrce, tak zákazníka) svazům "autorským", tak se na nich pokusíme vytřískat prachy my. Nevadí, že s dílem nemáme nic společného a vyděláváme vlastně na práci někoho jiného, hlavní je, že se na tom dá vydělat!
Abychom dosáhli vyšší popularity, nabídneme uploaderům také možnost "výdělku". A jako odměnu a poděkování těm, kteří nás warezem živí, sem tam někoho z jejich řad udáme. Vlastně se tím ale spíš chráníme, protože jinak bychom nejspíš přišli o "živnost" velmi brzy.

Původní myšlenka warezu se vytrácí, což je docela zásadní problém (např. do něj vstupuje příliš mnoho peněz).
Prdelča píše:
Dostala jsem varování od moderátora "Ajta" za zveřejnění odkazu na torrenty v sekci hledat.Myslím si,že i po době více jak půl roku a mé žádosti o odstranění by to mohl,tento aktivista smazat.Nehledě nato,že se to již se to neopakovalo.
Na druhou stranu ...torrenty dnes již moc nejedou a pořádný upload pod jiným názvem na Free server,je k nezaplacení,co vyhlásit nějakou akci?...Doufám,že se nepletu v tom,že sem chodím denně a koukám co kde je nového. :)

:) No nevím, jestli je zrovna kolega ajta aktivista, každopádně mi přijde, že tě to varování nějak hodně pálí...
Osobně si nejsem jist, proč vlastně ta "tradiční" scéna a ta torrentová mezi sebou tak "brojí", ale holt už jsou tu taková pravidla.

Nicméně mě fascinuje, jak najednou dáš odkaz směřující v rámci tohoto fóra do CODE (když dle pravidel nemusíš), ale přinejmenším donedávna jsi jedinkrát do CODE nedala odkaz směřující mimo toto fórum (v Software sekcích). Ačkoli jsem tě na to opakovaně upomínal a ačkoli jsi na mě nedávno vytáhla tunu pravidel, toto pravidlo sis stále vykládala tak nějak po svém...
Takže klidně bych ti také mohl udělit další varování "do sbírky". :P ;-) Nebo vlastně ne... máš smůlu - sám bych ti ho bohužel ani udělit nemohl, protože tu mám menší práva než zdejší Helpeři. ;-)

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


14 dub 2015, 22:55
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 črc 2009, 11:48
Příspěvky: 245
Bydliště: ..zelená je louka..
Příspěvek Re: vymazani novinek v sekci hry -novinky

Odpovídám,jelikož jsem asík ješitná.Takže asík takhle..Pinďíka mám toho co je u mě v popisu,jiného nemám-(bohužel osobně by mě zajímala i tvá velikost :D ).Takové tele,abych nevěděla,že můžu stahovat více linků najednou nejsem..začínala jsem na Comodore 64...286..386..486SX..486 100DX..atd...Co se týče dalšího varování,budiž,unesu to.Unesu i blokaci,jelikož novinky vždy vidím a vidět odkazy nepotřebuji.Dovedu používat vyhledávače !Za další,nechodím sem z důvodů hlášení mrtvých linků-není má povinnost zrovna hledat mrtvé linky,otázka je když na něco narazím.. :D .To co jsem písla,jsem prostě písla a jestli jsem se někoho dotkla,tak se omlouvám.Nic víc-nic míň k tomu nemám !!!

_________________
Case Fractal Design Define 7 Compact Black TG dark
CPU AMD Ryzen 5 1600 s chladičem Arctic Freezer 34 CO , 12nm
Ram Crucial Ballistix Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000 CL15
Power Seasonic CORE GM-650 - 650W
SSD 1 : Samsung 860 EVO 500GB
SSD 2 : Samsung 870 QVO 1TB
GK Asus RX560 O4G EVO RX 560 4GB


16 dub 2015, 12:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 bře 2009, 15:21
Příspěvky: 362
Příspěvek Re: vymazani novinek v sekci hry -novinky

Prdelča píše:
...nechodím sem z důvodů hlášení mrtvých linků-není má povinnost zrovna hledat mrtvé linky,otázka je když na něco narazím..


Máte pravdu dámo. Ovšem pak si na ně neustále nestěžujte. A na smazání jakéhokoliv varování nemají moderátoři (pokud se nemýlím) oprávnění. V hudebních sekcích se za poslední rok a půl smazalo prakticky 75% příspěvků z důvodu nefunkčnosti. To není zrovna málo, jedná se o desetitisíce příspěvků.
Jelikož není Vaší povinností pomoci (alespoň ohlášením), budete muset vzít to, co je.

_________________
Pokud mohu, funguji. Funguji jak mohu.


19 dub 2015, 12:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze