fastshare
Windows 7
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 09:06





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Windows 7 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 16 kvě 2009, 23:30
Příspěvky: 1
Příspěvek Windows 7

Lidičky poraďte, jsem v koncích. Nainstaloval jsem asi 20x různé verze W7, jak už aktivované tak i neaktivované, na které mi nefungoval žádný aktivátor.Aktivované Windowsy, jak odtud, tak ty které jsem již instaloval několikrát a vždy byli po nainstalování aktivovány, tak teď mi nepomáhá vůbec nic, a vždy po instalaci mi to zobrazuje dni do aktivace. Vůbec nechápu, v čem by mohl být problém. Vždy jsem měl na všech PC po reinstalu správně aktivováno a u tohodle jedinýho nemůžu prostě nainstalovat aby bylo aktivováno, ani nejde žádný aktivátor. Jde o netbook samsung NP-N150-KP01CZ
Měl jsem tam origo XP a asi 2 roky jsem ho nepoužíval a teď by jsem ho chtěl zprovoznit na sedmičkách a nedaří se.
Měl by někdo nějaké rady nebo tipy proč se mi nedaří? Děkuji.


05 pro 2015, 20:24
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 15 pro 2009, 22:30
Příspěvky: 2192
Příspěvek Re: Windows 7

dazloader222 jsi zkusil?

_________________
o mod si pište do fora ne přes SZ


05 pro 2015, 20:28
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 29 srp 2009, 09:21
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Windows 7

jasenka píše:
Lidičky pora....nepoužíval a teď by jsem ho chtěl zprovoznit na sedmičkách a nedaří se.
Měl by někdo nějaké rady nebo tipy proč se mi nedaří? Děkuji.

Drž sa dvoch zásad, podľa použitého OS v PC:
1. pre dole uvedené systémy použiješ na aktiváciu kmspico (posledná 10.1.9 tuším:

- Requirements: .NET 4.0 or Windows 8/8.1/2012/R2.
- Activate: Windows Vista Business/N/Enterprise/N
Windows 7 Professional/N/Enterprise/N
Windows 8/8.1 All
Windows 10 All
Office 2010/2013/2016
Windows Server 2008/Standard/Datacenter/Enterprise/2008R2/Standard/Datacenter/Enterprise/
Windows Server 2012/Standard/Datacenter/2012R2/Standard/Datacenter
Windows Server 2016 (Theorically)

0. Uninstall any previous version, run first: UnInstall_Service.cmd with admin rights.
1. Run KMSpico_setup.exe
2. Install it.
3. Done.)

2. asi na všetky verzie - použiješ na aktiváciu daz loader - posledný 2.2.2 - ako Ti poradil kolega


11 pro 2015, 11:22
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 07 dub 2009, 18:47
Příspěvky: 59
Příspěvek Re: Windows 7

maxXxic píše:
OEM média akceptují sériové čísla ze všech licenčních štítků (starých i nových) narozdíl od některých MSDN verzí!
V případě specificky upravených (recovery) instalací, zejména u notebooků je vyžadována aktivace po telefonu.
Obrazy nejsou nijak upravovány!

Windows 7 Professional x64

-Lokalizace: CZ
-Původ: Kopie OEM média
-Velikost: 3.2GB

SP1:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Windows 7 Home Premium x86

-Lokalizace: CZ
-Původ: Kopie OEM média
-Velikost: 2.4GB

SP1:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Windows 7 Home Premium x64

-Lokalizace: CZ
-Původ: Kopie OEM média
-Velikost: 3.2GB

SP1:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Enjoy!


Prosil bych o reupload Home Premium x64.


26 pro 2015, 10:07
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 06 úno 2008, 13:51
Příspěvky: 5
Bydliště: New Bor
Příspěvek Re: Windows 7

Jaké je tam heslo?
FUNCTION1989 píše:
FUNCTION1989 píše:
Windows 7 ALL CZ SP1 9in1 x86 x64 aktivovane
Re: Windows 7

Jazyk: Čeština
Licence: Aktivovane
Minimální požadavky:
32-bitový (IA-32) procesor s frekvenciou 1 GHz a rýchlejší alebo 64-bitový (IA-64) procesor; • 16 GB dostupného priestoru na pevnom disku (32-bit) alebo 20 GB (64-bit); • DirectX 9 zobrazovací adaptér WDDM 1.0 alebo vyšší. Určité špecifické požiadavky operačného systému vyžadujú splnenie ďalších predpokladov: • prístup na internet; • v závislosti na rozlíšení zobrazenia vyžaduje prehrávanie videa rozšírenie operačnej pamäti a výkonnejší hardvér pre zobrazovanie; • pre niektoré komponenty aplikácie Windows Media Center je potrebný TV tuner; • pre využitie Windows Touch a Tablet PC vlastnosti je potrebný dotykový displej alebo analogický hardvér; • domáca skupina (implicitne) vyžaduje sieť a počítače bežiace pod systémom Windows 7; • pre vytváranie a úpravu DVD/CD médií musí byť počítač vybavený kompatibilnou optickou mechanikou; • BitLocker vyžaduje mikročip TPM, ver. 1.2; • BitLocker To Go vyžaduje USB flash disk; • Windows XP Mode vyžaduje naviac 1 GB RAM +15 GB priestoru na pevnom disku a procesor schopný zvládnuť hardvérovú virtualizáciu prostredníctvom technológií Intel VT alebo AMD-V; • hudba a zvuk vyžadujú audio výstup.

Nový Windows 7 určitě není třeba představovat. Tohle jedno klasické DVD5 však přináší hned plne vezre tohoto operačního systému! Obsahuje totiž 32-bitové i 64-bitové verze a všechny rovnou aktivovane,takže při instalaci nezadávejte klíč a hned po nainstalování můžete operační systém aktivovat přes internet! Systém je pak legální, což zajistí bezproblémové stahování všech aktualizací!

ISO velikost: 3.51GB
Pouze jeden RAR stači rozbalit a instalovat.


Na DVD tedy najdete:
Windows 7 HomeBasic x86
Windows 7 HomePremium x86
Windows 7 Professional x86
Windows 7 Ultimate x86

Windows 7 HomeBasic x64
Windows 7 HomePremium x64
Windows 7 Professional x64
Windows 7 Ultimate x64

Stahuj Zde:
Fastshare

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


04 led 2016, 19:41
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze