fastshare
Max Payne 3 - počešťuje se v průběhu
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 17:01





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 491 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33
 Max Payne 3 - počešťuje se v průběhu 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 21 črc 2009, 16:52
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Max Payne 3 - počešťuje se v průběhu

Tohle je stejně ale pěkně drsný...kolik let tu češtinu už děláte? :D


09 kvě 2015, 09:21
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 04 čer 2010, 19:59
Příspěvky: 52
Příspěvek Re: Max Payne 3 - počešťuje se v průběhu

asi už je konec :)


05 srp 2015, 15:10
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Max Payne 3 - počešťuje se v průběhu

Terry.Cooper píše:
Tohle je stejně ale pěkně drsný...kolik let tu češtinu už děláte? :D


Vypadá to, že už více než 3 roky. Vzpomínám si, jak jsem začal s češtinou do GTA IV 4. 7. 2012 a o 11 dní později se tu objevilo, že někdo dělá na češtině do Maxe Payna 3. Já svou češtinu dokončil už před rokem na den přesně (za 730 dní), ale tato čeština asi zůstane navždy nedokončená... PClow165 nic nenapsal už 7 měsíců a to je docela dlouhá doba.


05 srp 2015, 19:42
Profil
Private
Private

Registrován: 25 zář 2009, 13:12
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Max Payne 3 - počešťuje se v průběhu

Koupil jsem tuto starší hru na steamu ve výprodeji a taky řeším češtinu. Na max being jsem něco našel ale moc moudý z toho tedy nejsu. Neporadí někdo ?


29 čer 2016, 09:18
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: Max Payne 3 - počešťuje se v průběhu

^^ Já jsem v minulosti ulovil tuto verzi která jede i s posledním Updatem:

Odkaz ke stažení:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Heslo pro rozbalení:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Je vyměněn\upraven .exe za ten který hru bezproblémů nalezne. S původním nevím proč, ale CZ jsem ne a ne nainstalovat...

Poznámka:
Zda-li po instalaci stále hra nebude v CZ, tak si na ploše vytvoř zástupce souboru "PlayMaxPayne.exe" a přidej parametr -language polish.
Parametr se přidává: Prav. klik -> Vlastnosti -> Zástupce -> a do kolonky "Cíl" daný parametr. POZOR: Mezi parametrem a cestou k .exe souboru MUSÍ být mezera (...\PlayMaxPayne3.exe" -language polish)

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


29 čer 2016, 16:26
Profil
Private
Private

Registrován: 25 zář 2009, 13:12
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Max Payne 3 - počešťuje se v průběhu

Díky moc. Vypadá to, že to funguje.


29 čer 2016, 17:45
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 10 říj 2014, 11:42
Příspěvky: 4
Bydliště: Kamenice nad Lipou
Příspěvek Re: Max Payne 3 - počešťuje se v průběhu

čau lidi když dám nainstalovat aktualizaci napíše mi to http 1.1 404 not found a dál to nejde neví někdo co stím mám dělat PLS ? :( :(


11 črc 2016, 19:58
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 10 říj 2014, 11:42
Příspěvky: 4
Bydliště: Kamenice nad Lipou
Příspěvek Re: Max Payne 3 - počešťuje se v průběhu

tak už to jde návod je od jednoho típka z FB posílám i sem návod proti co mají stejnej problém ;-)

hra se musi spouštet s parametrem -language polish (nastevení ve steamu nastavit možnost spouštění) dále musíte mít stáhlí tenhle files : https://uloz.to/!G43sHSre/max-payne-3-cesky-0-58-1-10-exe a rozbalit přímo v adresáře s hrou všude dát opravnění že se to má spouštět jako správce jak max payne 3 tak i tenhle soubor nez ho začnete rozbalovat..přepíše pár souboru následně spustíte max payne 3 hra sem tam ukazuje polské dialogy ale ve hře si musíte zapnout titulky a uvidí te je v Češtině... Hlavně jak to rozbalíte ten rar tak spuste jen jednou ten exe update ale NIC se přepisovat dalšího nebude jen vytvoří odinstalační soubory na CZ. Ani se updatovat CZ takhle nemusí ty totiž rozbalením prehravá se všechny PL soubory ;-)


25 črc 2016, 15:45
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 12 kvě 2009, 10:09
Příspěvky: 78
Příspěvek Re: Max Payne 3 - počešťuje se v průběhu

Pardon,že to oživuju.Alespoň funkční titulky na steam verzi?

_________________
Nepřeji si reupload na stejné servry,jako to dávám já,jenom pokud nebudou odkazy funkční.
Multiload - Hellshare,uloz.to,Share-rapid,Quickshare.


25 zář 2016, 21:41
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 10 říj 2014, 11:42
Příspěvky: 4
Bydliště: Kamenice nad Lipou
Příspěvek Re: Max Payne 3 - počešťuje se v průběhu

udělej to jak je napsané v návodu a mělo by to jít mám steam verzi Max Payne 3 Complete a cz titulky podle návodu mi jdou ;-) ;-)


26 zář 2016, 15:57
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 12 kvě 2009, 10:09
Příspěvky: 78
Příspěvek Re: Max Payne 3 - počešťuje se v průběhu

Systém nemůže nalézt uvedenou cestu,pouze úvodní videa a nic víc.Jinak bych se neptal?Díky.Mám win10 AU 64bit...Spouštím i jako správce..Kerá verze je poslední,ta final?


26 zář 2016, 21:42
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 491 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze