fastshare
Chyť mě, když to dokážeš / Catch me if you can (2002)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 13:01





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra







Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Chyť mě, když to dokážeš / Catch me if you can (2002) 
Autor Zpráva
Příspěvek Chyť mě, když to dokážeš / Catch me if you can (2002)

Chyť mě, když to dokážeš / Catch Me If You Can (2002)


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Dobrodružný / Komedie / Krimi / Drama
USA, 2002, 141 min
Režie: Steven Spielberg
Hrají: Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Christopher Walken, Martin Sheen, Amy Adams, James Brolin, Brian Howe, Frank John Hughes, Steve Eastin...

Frank W. Abagnale je dnes mužem v nejlepším věku s pověstí špičkového odborníka, ale ještě než dosáhl plnoletosti, tedy jedenadvaceti let, pátrala po něm policie bezmála třiceti států a pro agenta FBI Carla Hanratthyo byl doslova noční můrou. V šestnácti se Frank (Leonardo DiCaprio) od svých vrstevníků příliš nelišil. Ale pak se jeho rodiče rozvedli a on měl pocit , že zůstal sám, proti celému světu a musí se bránit ze všech sil. Dělal to způsobem, který bere dech a zároveň svědčí o jeho zcela mimořádných schopnostech. Vyrobit si doklady a udělat se starším byla hračka. Dokázal však proniknout i do řad pilotů jedné z největších leteckých společností, aniž by složil jakékoli zkoušky. Diplom právníka, jak jinak než zfalšovaný, mu otevřel cestu stát se obhájcem a nějaký čas působil i jako dětský lékař na klinice. Žil v luxusních hotelech a procestoval kus světa, protože byl navíc i jedinečným padělatelem šeků. Jeho loupeže vyčíslil zoufalý agent FBI (Tom Hanks), s nímž si Frank dlouho pohrával jako kočka s myší, na závratnou sumu 2,5 milionů dolarů

Parametry:
Všeobecné
Délka 134:56
Celkový bitrate 911kbps
Typ média riff
Obraz
Rozlišení 656x368
Bitrate 783kbps(vbr)
Kodek DivX v5
Zvuk
Bitrate 128kbps (cbr)
Kanály 2 (stereo)
Kodek MPEG Layer-3
Vzorkovací frekvence 44100


20 bře 2009, 16:08
Army General
Army General

Registrován: 06 pro 2011, 22:11
Příspěvky: 902
Příspěvek Re: Chyť mě, když to dokážeš / Catch me if you can (2002)

Chyť mě, když to dokážeš / Catch Me If You Can (2002)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Parametry:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


11 bře 2012, 13:53
Profil
Warman
Warman

Registrován: 16 črc 2011, 10:59
Příspěvky: 1138
Příspěvek Re: Chyť mě, když to dokážeš / Catch me if you can (2002)

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Catch.Me.If.You.Can.2002.DVDrip.XviD.AC3.CZ-Starcross

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

USA, 2002
Krimi / Drama / Životopisný
Délka: 134 min.
720:400; 16:9
XviD, Celkový BitRate: 2 073 Kbps
AC3, 6 kanály/384 Kbps
25,000 fps, 48 Khz
1,95 GB[/b]

Frank W. Abagnale je dnes mužem v nejlepším věku s pověstí špičkového odborníka, ale ještě než dosáhl plnoletosti, tedy jedenadvaceti let, pátrala po něm policie bezmála třiceti států a pro agenta FBI Carla Hanratthyo byl doslova noční můrou. V šestnácti se Frank (Leonardo DiCaprio) od svých vrstevníků příliš nelišil. Ale pak se jeho rodiče rozvedli a on měl pocit , že zůstal sám, proti celému světu a musí se bránit ze všech sil. Dělal to způsobem, který bere dech a zároveň svědčí o jeho zcela mimořádných schopnostech. Vyrobit si doklady a udělat se starším byla hračka. Dokázal však proniknout i do řad pilotů jedné z největších leteckých společností, aniž by složil jakékoli zkoušky. Diplom právníka, jak jinak než zfalšovaný, mu otevřel cestu stát se obhájcem a nějaký čas působil i jako dětský lékař na klinice. Žil v luxusních hotelech a procestoval kus světa, protože byl navíc i jedinečným padělatelem šeků.


11 lis 2012, 18:26
Profil
Army General
Army General
Uživatelský avatar

Registrován: 02 srp 2012, 16:29
Příspěvky: 913
Příspěvek Re: Chyť mě, když to dokážeš / Catch me if you can (2002)

Chyť mě, když to dokážeš / Chyť ma, ak to dokážeš / Catch Me If You Can (2002)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

DVDRip XviD
993 MiB
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Chyt.me.kdyz.to.dokazes.2002.DVDRip.XviD.AC3.CZ-Starcross
1,95 GiB
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


15 lis 2012, 20:54
Profil
Warrant
Warrant

Registrován: 04 říj 2010, 11:40
Příspěvky: 185
Příspěvek Re: Chyť mě, když to dokážeš / Catch me if you can (2002)

Chyť mě, když to dokážeš / Catch Me If You Can (2002)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Director: Steven Spielberg
Stars: Leonardo DiCaprio, Tom Hanks and Christopher Walken

Frank W. Abagnale je dnes mužem v nejlepším věku s pověstí špičkového odborníka, ale ještě než dosáhl plnoletosti, tedy jedenadvaceti let, pátrala po něm policie bezmála třiceti států a pro agenta FBI Carla Hanratthyo byl doslova noční můrou. V šestnácti se Frank (Leonardo DiCaprio) od svých vrstevníků příliš nelišil. Ale pak se jeho rodiče rozvedli a on měl pocit , že zůstal sám, proti celému světu a musí se bránit ze všech sil. Dělal to způsobem, který bere dech a zároveň svědčí o jeho zcela mimořádných schopnostech. Vyrobit si doklady a udělat se starším byla hračka. Dokázal však proniknout i do řad pilotů jedné z největších leteckých společností, aniž by složil jakékoli zkoušky. Diplom právníka, jak jinak než zfalšovaný, mu otevřel cestu stát se obhájcem a nějaký čas působil i jako dětský lékař na klinice. Žil v luxusních hotelech a procestoval kus světa, protože byl navíc i jedinečným padělatelem šeků. Jeho loupeže vyčíslil zoufalý agent FBI (Tom Hanks), s nímž si Frank dlouho pohrával jako kočka s myší, na závratnou sumu 2,5 milionů dolarů...

Catch.Me.If.You.Can.2002.720p.BRrip.XviD.AC3-WarBro

iNFO:
[*]Format : AVI at 3 619 Kbps
[*]Length : 3,56 GiB for 2h 20mn 43s 26ms
[*]Video #0 : MPEG-4 Visual at 3 162 Kbps
[*]Aspect : 1280 x 696 (1.839) at 23.976 fps
[*]Audio #0 : AC-3 at 448 Kbps
[*]Infos : 6 channels, 48,0 KHz
[*]Language : Czech
[*]Subtitles : None


21 pro 2012, 20:01
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2011, 14:09
Příspěvky: 58
Příspěvek Re: Chyť mě, když to dokážeš / Catch me if you can (2002)

Chyť mě, když to dokážeš / Catch Me If You Can (2002)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Info:
Typ súboru: AVI
Veľkosť: 1.37 GB
Audio: 2 channels | MP3 118 Kbps Variable
Video: 608×336px – 16 | DivX 5 (AVI) | 1 324 Kbps | 25.000 fps


29 kvě 2013, 10:40
Profil
Colonel 4 th class
Colonel 4 th class
Uživatelský avatar

Registrován: 19 srp 2011, 00:35
Příspěvky: 600
Příspěvek Re: Chyť mě, když to dokážeš / Catch me if you can (2002)

Chyť mě, když to dokážeš / Catch Me If You Can (2002)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Krimi / Drama / Komedie / Životopisný
USA, 2002, 132 min
Režie: Steven Spielberg
Předloha: Frank Abagnale Jr. (kniha)
Scénář: Jeff Nathanson
Kamera: Janusz Kaminski
Hudba: John Williams
Hrají: Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Christopher Walken, Martin Sheen, Amy Adams, James Brolin, Brian Howe, Frank John Hughes, Steve Eastin, Chris Ellis, Ellen Pompeo, Jennifer Garner, Elizabeth Banks, James Morrison, Margaret Travolta, Alex Hyde-White, Lilyan Chauvin, Robert Curtis Brown, Nathalie Baye, Christina Cindrich, Shane Edelman, Stephen Dunham, Kam Heskin, Amy Acker, Jessica Collins, Sarah Lancaster, John Finn, Nick Zano, Jamie Anderson, Kelly Cohen, Ashley Cohen, Brian Goodman, Nancy Lenehan, Jaime Ray Newman, Thomas Kopache, Kaitlin Doubleday, Steve Witting, Jesse Heiman, Frank Abagnale Jr., Jasmine Jessica Anthony, James DuMont, Candice Azzara

Catch.Me.If.You.Can.CZ.ENG.2002.1080p.BluRay.x264.YIFY (CZmicroHD)
MediaInfo:
2,24 GiB
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


22 kvě 2014, 19:48
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 25 lis 2008, 11:02
Příspěvky: 14162
Příspěvek Re: Chyť mě, když to dokážeš / Catch me if you can (2002)

Chyť mě, když to dokážeš / Catch Me If You Can (2002)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Catch.Me.If.You.Can.2002.720p.BDRip.x264.CZ.MiKi
Parametry:
1,85 GiB
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Catch.Me.If.You.Can.2002.1080p.BDRip.x264.CZ.MiKi
Parametry:
2,84 GiB
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


27 bře 2017, 17:05
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze