fastshare
DODOKAPS
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 15:28





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 104 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 DODOKAPS 
Autor Zpráva
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 15:32
Příspěvky: 4559
Příspěvek Re: DODOKAPS

Re: DODOKAPS

NÁZEV: ČERNÁ MASKA
AUTOR: S.N. Ail
ILUSTRACE: Alois Křesala
PŘEKLAD: xxxxxxxxxxxx
ZDROJ: nakladatelství Olympia Praha č. 58 / 1995
POPIS: Byl pozdní večer, když do kouřem a hlukem zaplněného saloonu U červené žáby vstoupil cizinec. Na okamžik se zastavil u dveří a zběžně přehlédl návštěvníky. Poněkud déle jeho zrak spočinul na vyvýšeném stupínku, kde střízlík v červené vestě a s černou buřinkou na hlavě divoce mlátil do kláves piana. Rozladěný hudební nástroj doplňovala svým zpěvem černovlasá krasavice. Cigaretu v dlouhé špičce držela tak, aby při pauze mezi jednotlivými slokami mohla sykavě nasát kouř do plic a vypustit ho při dalších slovech písně. Byla velmi hezká. Šaty pevně obepínaly její kypré tělo a pravidelné rysy obličeje rámovaly jako uhel černé vlasy, padající v loknách na šíji a nahá ramena. Píseň skončila. Zatímco pianista ...
JAZYK: CZ
POČET STRAN: 36

Citace:
westernový příběh, PDF-4.61 Mb, JPG-39.1 Mb, DjVu-2.08 Mb, DOCX-2.25 Mb

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
POZOR! NEPŘEJI SI, ABY BYLY MNOU VLOŽENÉ VĚCI KÝMKOLI VKLÁDÁNY NA DIGI, TOTO STAČÍM SÁM!!!


16 srp 2018, 09:59
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 15:32
Příspěvky: 4559
Příspěvek Re: DODOKAPS

Re: DODOKAPS

NÁZEV: VE VLČÍM DOUPĚTI
AUTOR: Kevin Cherry
ILUSTRACE: Alois Křesala
PŘEKLAD: xxxxxxxxxxx
ZDROJ: nakladatelství Olympia Praha č. 57 / 1995
POPIS: Práskl výstřel! Lekly se nejen obě důstojné dámy, ale i Jim Brady. Trhl sebou a instinktivně se skrčil. Kulka dopadla na pancéřovou pokladnu, odrazila se a zasvištěla někam ke stropu. Peníze, které Jim právě sbíral z pultu, mu vyletěly z ruky, sklouzly po nalakovaném dřevě přepážky a sypaly se na zem. Byly to samé zbrusu nové bankovky. Rozhněvaný Jim se chtěl otočit, pravicí nahmátl pažbu revolveru. Ale chladný dotek železa na šíji ho zarazil. Pomalu zvedl ruce. „Vážení, to je přepadení!“ zazněl ostrý ...
JAZYK: CZ
POČET STRAN: 36

Citace:
westernový příběh, PDF-4.76 Mb, JPG-41.1 Mb, DjVu-2.14 Mb, DOCX-2.69 Mb

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
POZOR! NEPŘEJI SI, ABY BYLY MNOU VLOŽENÉ VĚCI KÝMKOLI VKLÁDÁNY NA DIGI, TOTO STAČÍM SÁM!!!


16 srp 2018, 09:59
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 15:32
Příspěvky: 4559
Příspěvek Re: DODOKAPS

Re: DODOKAPS

NÁZEV: TÁHNI NA ZÁPAD NEBO K ČERTU
AUTOR: Jody McCoy
ILUSTRACE: Jan Štěpánek
PŘEKLAD: xxxxxxxxxxx
ZDROJ: nakladatelství Olympia Praha č. 63 / 1995
POPIS: Ten den jsem se probudil s pocitem, že jsem nedopatřením usnul v doku, hned vedle parního kladiva. Ty tupé rány a šplouchání, to nemohlo znamenat nic jiného. Brzy jsem však zjistil, že mohlo. Nejdřív jsem opatrně pootevřel jedno oko, bylo to strašné, ke zvukovým efektům se ještě přidalo monotónní pohupování, tolik připomínající křehkou bárku na rozbouřeném moři. Rychle jsem oko zase zavřel, ale po chvíli zvědavost zvítězila nad opatrností. Tentokrát jsem pro jistotu otevřel oči obě. Heuréka! Po chvilce zmateného koumání jsem ...
JAZYK: CZ
POČET STRAN: 36

Citace:
westernový příběh, PDF-3.74. Mb, JPG-34.5 Mb, DjVu-1.69 Mb, DOCX-2.18 Mb

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
POZOR! NEPŘEJI SI, ABY BYLY MNOU VLOŽENÉ VĚCI KÝMKOLI VKLÁDÁNY NA DIGI, TOTO STAČÍM SÁM!!!


24 srp 2018, 22:50
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 15:32
Příspěvky: 4559
Příspěvek Re: DODOKAPS

Re: DODOKAPS

NÁZEV: VE SLUŽBÁCH MARSHALLA
AUTOR: Sam Gordon
ILUSTRACE: Alois Křesala
PŘEKLAD: xxxxxxxxxxxx
ZDROJ: nakladatelství Olympia Praha č. 64 / 1995
POPIS: „Kdy nastupujete dovolenou?“ zeptal se marshall mladého muže, který stál v pozoru před jeho pracovním stolem. „Pozítří, pane,“ odpověděl mladík a se zájmem pozoroval státního úředníka, který vstal od stolu a pomalými kroky přecházel po kanceláři. „Musím uznat, že právě vy si dovolenou zasloužíte, Clinte,“ pokračoval marshall a zastavil se dva kroky před mladíkem. „Ale musíte ji odložit.“ Na Clintově obličeji se objevily stopy zklamání.
JAZYK: CZ
POČET STRAN: 36

Citace:
westernový příběh, PDF-4.31 Mb, JPG-36.7 Mb, DjVu-1.94 Mb, DOCX-3.26 Mb

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
POZOR! NEPŘEJI SI, ABY BYLY MNOU VLOŽENÉ VĚCI KÝMKOLI VKLÁDÁNY NA DIGI, TOTO STAČÍM SÁM!!!


24 srp 2018, 22:51
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 15:32
Příspěvky: 4559
Příspěvek Re: DODOKAPS

Re: DODOKAPS

NÁZEV: KRVAVÁ POMSTA
AUTOR: P.N. Blood
ILUSTRACE: Jan Štěpánek
PŘEKLAD: xxxxxxxx
ZDROJ: nakladatelství Olympia Praha č. 65 / 1995
POPIS: Téměř dva měsíce uplynuly od okamžiku, kdy Manilla opustil útulnou chatu strýčka Sama. Dva měsíce bloudil po horách a hledal třeba jen nepatrnou stopu po vrahovi Toma Geremyho. Po Rollinsovi se však slehla zem, jako by nikdy neexistoval. A přece jen tu byla nevyvratitelná fakta. Kde se Rollins objevil, nechával stopy. Stopy krve a smrti. Ale na ty Manilla po celé dva měsíce nenarazil.
JAZYK: CZ
POČET STRAN: 36

Citace:
westernový příběh, PDF-3.61 Mb, JPG-39.1 Mb, DjVu-2.08 Mb, DOCX-6.50 Mb

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
POZOR! NEPŘEJI SI, ABY BYLY MNOU VLOŽENÉ VĚCI KÝMKOLI VKLÁDÁNY NA DIGI, TOTO STAČÍM SÁM!!!


24 srp 2018, 22:52
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 15:32
Příspěvky: 4559
Příspěvek Re: DODOKAPS

Re: DODOKAPS

NÁZEV: SIROTEK
AUTOR: S.M. Kelly
ILUSTRACE: Alois Křesala
PŘEKLAD: xxxxxxxxxxx
ZDROJ: nakladatelství Olympia Praha č. 66 / 1995
POPIS: Bylo to divné, ale našel dítě jen několik dní poté, co se o dětech bavil se Sarah Battonovou. Adam se seznámí se Sarah v malém kansaském městečku Sutteru. Cestoval do Texasu a zašel si na večeři do nálevny nedaleko hotelu. Hospodu vedla Sarah a její manžel Fredy. Když ji spatřil, podivil se, jak se mohla provdat za takového hrubiána. Batton na ni před všemi hosty řval, urážel ji anesutále bručel, že je líná a pomalá. Sarah jen zkroušeně klopila hlavu a pokoušela se obsluhovat rychleji, ale podařilo se ...
JAZYK: CZ
POČET STRAN: 36

Citace:
westernový příběh, PDF-4.56 Mb, JPG-38.0 Mb, DjVu-2.47 Mb, DOCX-5.84 Mb

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
POZOR! NEPŘEJI SI, ABY BYLY MNOU VLOŽENÉ VĚCI KÝMKOLI VKLÁDÁNY NA DIGI, TOTO STAČÍM SÁM!!!


19 zář 2018, 10:10
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 15:32
Příspěvky: 4559
Příspěvek Re: DODOKAPS

Re: DODOKAPS

NÁZEV: JEZDEC OD RYCHLÉ ŘEKY
AUTOR: Naka Lardys
ILUSTRACE: Alois Křesala
PŘEKLAD: xxxxxxxxxxxx
ZDROJ: nakladatelství Olympia Praha č. 68 / 1996
POPIS: Poslední rudé paprsky zapadajícího slunce tonuly ve vlnách Rychlé řeky, když se blízko brodu na jejím levém břehu objevil osamělý jezdec. Téměř se mohlo zdát, že vyplul z oblohy, z šedavých chuchvalců umírajícího dne. Vyvstal jako přízrak proti temnému nebi, jako nečekané zjevení, jako větrný přízrak ve ztichlé krajině. Jeho kůň nespěchal, zvolna mířil z prašné cesty svažujícím se travnatým břehem k řece. Také z chování muže v sedle bylo zřejmé, že v jeho záměrech čas nehraje žádnou roli.
JAZYK: CZ
POČET STRAN: 36

Citace:
westernový příběh, PDF-4.13 Mb, JPG-37.2 Mb, DjVu-2.49 Mb, DOCX-4.20 Mb

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
POZOR! NEPŘEJI SI, ABY BYLY MNOU VLOŽENÉ VĚCI KÝMKOLI VKLÁDÁNY NA DIGI, TOTO STAČÍM SÁM!!!


19 zář 2018, 10:11
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 15:32
Příspěvky: 4559
Příspěvek Re: DODOKAPS

Re: DODOKAPS

NÁZEV: OBYČEJNÝ PŘÍBĚH
AUTOR: Marty Billings
ILUSTRACE: Jan Štěpánek
PŘEKLAD: xxxxxxxx
ZDROJ: nakladatelství Olympia Praha č. 70 / 1996
POPIS: Čtyři zarostlí jezdci zastavili koně před zchátralým domem. Pátravě se rozhlíželi, ale v dohledu nebyla živá duše. „Hej, Mattie, kde zase vězíš?!“ zařval rozložitý zrzek. „Tady, Frede,“ ozvalo se od dřevěného přístěnku, který zřejmě sloužil jako stáj, a po chvíli se v temném otvoru dveří objevila postava. „Mattie, podojil jsi krávu?“ zeptal se místo pozdravu nejstarší z mužů.
JAZYK: CZ
POČET STRAN: 36

Citace:
westernový příběh, PDF-4.03 Mb, JPG-36.6 Mb, DjVu-2.24 Mb, DOCX-1.92 Mb

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
POZOR! NEPŘEJI SI, ABY BYLY MNOU VLOŽENÉ VĚCI KÝMKOLI VKLÁDÁNY NA DIGI, TOTO STAČÍM SÁM!!!


19 zář 2018, 10:11
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 15:32
Příspěvky: 4559
Příspěvek Re: DODOKAPS

Re: DODOKAPS

NÁZEV: ĎÁBEL Z OHNIVÉHO VRCHU
AUTOR: P.N. Blood
ILUSTRACE: Jan Štěpánek
PŘEKLAD: xxxxxxxxxxx
ZDROJ: nakladatelství Olympia Praha č. 71 / 1996
POPIS: Po obou stranách vrcholu spadaly příkré stěny, do kterých se opíralo ostré slunce. Kamení zářilo ohnivou červení a smaragdově zelené žíly se táhly úzkými pruhy ve skále, ohlazené povětrnostními vlivy nehostinného kraje. Jako by vrchol doslova hořel. Od nepaměti byla tato hora opředena pověstmi a lidé jí přisuzovali nadpřirozenou moc. Kolem vrcholu vedla úzká stezka, která se náhle ztrácela. Lidé si vyprávěli, že ve skále sídlí nadpřirozené síly. Měli z hory respekt i strach.
JAZYK: CZ
POČET STRAN: 36

Citace:
westernový příběh, PDF-3.96 Mb, JPG-35.4 Mb, DjVu-2.10 Mb, DOCX-5.72 Mb

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
POZOR! NEPŘEJI SI, ABY BYLY MNOU VLOŽENÉ VĚCI KÝMKOLI VKLÁDÁNY NA DIGI, TOTO STAČÍM SÁM!!!


19 zář 2018, 10:12
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 15:32
Příspěvky: 4559
Příspěvek Re: DODOKAPS

Re: DODOKAPS

NÁZEV: MĚDĚNÁ BAŽINA
AUTOR: Benjamin Boeters
ILUSTRACE: Alois Křesala
PŘEKLAD: xxxxxxxxxxx
ZDROJ: nakladatelství Olympia Praha č. 72 / 1996
POPIS: Tenkrát mne našel místní kůžičkář Richards u Lazy Creek na písku. Prý jsem lezl po břiše k vodě. Asi jsem se chtěl napít, ale chyběla mi síla. „Kluk je hotovej,“ usoudil Richards, a odtáhl mne od vody, takže jsem se nenapil. Richards je jednoduchý člověk, moc rozumu nenabyl, ale lotr není. Nenechal mě tam, abych zdechl, shodil ze zad balík kožek, natáhl se pro mě a přes rameno mě donesl do Silver Cliftu. Pak mě složil doktorovi Wallisovi na práh domu a křikl dovnitř, aby sebou Doc hnul, jinak že zhebnu.
JAZYK: CZ
POČET STRAN: 36

Citace:
westernový příběh, PDF-4.48 Mb, JPG-41.6 Mb, DjVu-2.65 Mb, DOCX-5.73 Mb


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
POZOR! NEPŘEJI SI, ABY BYLY MNOU VLOŽENÉ VĚCI KÝMKOLI VKLÁDÁNY NA DIGI, TOTO STAČÍM SÁM!!!


19 zář 2018, 10:13
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 15:32
Příspěvky: 4559
Příspěvek Re: DODOKAPS

Re: DODOKAPS

NÁZEV: SNĚŽNÁ PLANINA
AUTOR: Trevor Hopkins
ILUSTRACE: Alois Křesala
PŘEKLAD: xxxxxxxxxx
ZDROJ: nakladatelství Olympia Praha č. 73 / 1996
POPIS: Toho roku přišla zima prudce a nenadále. Bez obvyklého přechodu, který bývá v horách nejkrásnějším ročním časem, bez jakéhokoliv varování. Pestrobarevný podzim byl krátký, stromy byly ještě plné listí, když se přihnaly první vichřice, rvaly listí, hnaly ho po pláních a plnily jím rozeklané soutěsky. Na zelené listy dopadaly první vločky sněhu. Obvykle přišlo po takovém záchvatu zimy ještě tání, ale tentokrát zima udeřila definitivně a s takovou silou, že i otrlí horalé kroutili hlavami a s obavami očekávali věci příští.
JAZYK: CZ
POČET STRAN: 36

Citace:
westernový příběh, PDF-4.13 Mb, JPG-36.3 Mb, DjVu-2.26 Mb, DOCX-6.81 Mb


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
POZOR! NEPŘEJI SI, ABY BYLY MNOU VLOŽENÉ VĚCI KÝMKOLI VKLÁDÁNY NA DIGI, TOTO STAČÍM SÁM!!!


19 zář 2018, 10:13
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 15:32
Příspěvky: 4559
Příspěvek Re: DODOKAPS

Re: DODOKAPS

NÁZEV: ČERNÝ JEZDEC
AUTOR: William Crown
ILUSTRACE: Tomislav Utěšil
PŘEKLAD: xxxxxxxxxxx
ZDROJ: nakladatelství Olympia Praha č. 37 / 1993
POPIS: Žhavé slunce se konečně rozhodlo ukončit svou celodenní pouť a na vyprahlou zem dolehly večerní stíny. Na to, že byl podzim, stále panovalo neuvěřitelně horké počasí, které vyčerpávalo lidi i zvířata. Dobytek se stahoval k poloprázdným napajedlům a farmáři marně každý den vyhlíželi nadějný obláček, z kterého by alespoň krápalo. Úroda už byla pod střechou, blížil se den, kdy na farmách zůstanou jen stálí pracovníci a ti, kteří pomáhali při sezónních pracech, potáhnou dál jako stěhovaví ptáci.
JAZYK: CZ
POČET STRAN: 36
__.__
Citace:
westernový příběh, PDF - 3.91 Mb, DjVu - 1.56 Mb, DOCX - 0.43 Mb

)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
POZOR! NEPŘEJI SI, ABY BYLY MNOU VLOŽENÉ VĚCI KÝMKOLI VKLÁDÁNY NA DIGI, TOTO STAČÍM SÁM!!!


26 črc 2019, 21:54
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 15:32
Příspěvky: 4559
Příspěvek Re: DODOKAPS

Re: DODOKAPS

NÁZEV: POBUDA
AUTOR: Jack Andrews
ILUSTRACE: Jan Štěpánek
PŘEKLAD: xxxxxxxxxxxx
ZDROJ: nakladatelství Olympia Praha č. 39 / 1993
POPIS: Joe Nantwich seděl v temnotě špeluňky, kterou v Brewenu nazývali s úsměškem vězením, za to, že vybrakoval kapsy mrtvého Bena Probsta. Bena kdosi střelil ze zálohy právě v okamžiku, kdy celý žhavý na hlt pálenky vstupoval s rozzářenou tváří do saloonu. Střílel někdo zvenku a všichni, kdo popíjeli uvnitř, se vyhrnuli ven. Někteří stíhat vraha, jiní jen ze zvědavosti. Když stáli před saloonem, i ti nejbázlivější, kteří se loudali, aby je nepotkala zákeřná kulka, sáhl si Joe do kapes mrtvého.
JAZYK: CZ
POČET STRAN: 36
__.__
Citace:
westernový příběh, PDF - 2.43 Mb, DjVu - 1.11 Mb, DOCX - 0.33 Mb

)..(
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
POZOR! NEPŘEJI SI, ABY BYLY MNOU VLOŽENÉ VĚCI KÝMKOLI VKLÁDÁNY NA DIGI, TOTO STAČÍM SÁM!!!


26 črc 2019, 21:55
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 15:32
Příspěvky: 4559
Příspěvek Re: DODOKAPS

Re: DODOKAPS

NÁZEV: TEXASKÁ POMSTA
AUTOR: Al Jourmont
ILUSTRACE: xxxxx
PŘEKLAD: xxxxx
ZDROJ: nakladatelství Olympia Praha č. 01 / 1991
POPIS: „Tas, hombre!“ Mladík s unavenou tváří udiveně povytáhl zaprášené obočí. Pomalu se odpoutal od barového pultu. Ti, co stáli nejblíž, mohli potvrdit, že jeho modré oči byly bez výrazu, nebezpečně klidné. Ruce však zůstávaly nadzvednuté nad kolty v otevřených pouzdrech. Jack Dalton opakoval výzvu a klopýtavými kroky opilce se blížil k cizinci. Váhání soka posílilo alkoholem nabytou odvahu.
JAZYK: CZ
POČET STRAN: 36 / 115

Citace:
western, PDF - 3.05 Mb, DjVu - 1.62 Mb, DOCX - 0.90 Mb

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
POZOR! NEPŘEJI SI, ABY BYLY MNOU VLOŽENÉ VĚCI KÝMKOLI VKLÁDÁNY NA DIGI, TOTO STAČÍM SÁM!!!


13 črc 2021, 12:31
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 15:32
Příspěvky: 4559
Příspěvek Re: DODOKAPS

Re: DODOKAPS

NÁZEV: KRVAVÁ DÁMA
AUTOR: P.T. Burdock
ILUSTRACE: Jan Štěpánek
PŘEKLAD: xxxxxxxxxxxx
ZDROJ: nakladatelství Olympia Praha č. 02 / 1991
POPIS: První živá duše, na kterou v Dodge City narazíš, bude tutově mrtvola.“ „Nebo zhasne dřív, než na ni stačíš promluvit,“ varovali mě přátelé, než jsem se vydal do Dodge vyšetřovat vraždu šerifa Harrimana. Nejsem už žádný greenhorn, aby mi dokázali nahnat strach, ale dobře jsem věděl, kam jedu, V Dodge City jako by odjakživa platily docela jinačí zákony než v ostatních sto padesáti tisících městech Unie. A já nevěděl, jaké.
JAZYK: CZ
POČET STRAN: 36 / 100

Citace:
western, PDF - 5.58 Mb, DjVu - 2.51 Mb, DOCX - 0.88 Mb

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
POZOR! NEPŘEJI SI, ABY BYLY MNOU VLOŽENÉ VĚCI KÝMKOLI VKLÁDÁNY NA DIGI, TOTO STAČÍM SÁM!!!


13 črc 2021, 12:31
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 104 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze