fastshare
Flash bannery
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 22:41





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Flash bannery 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 06 bře 2010, 13:34
Příspěvky: 4
Příspěvek Flash bannery

Zdravim, rád bych věděl jestli tady není nějakej expert na flash bannery.Potřeboval bych o tom zjistit pár věcí. Případně bych pro takovýho člověka měl kšeft. Dík


07 úno 2014, 16:11
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: Flash bannery

Zdravím,
jde také trochu i o to, jestli ještě v dnešní době chceš Flash bannery. Od Flashe se totiž pomalu, ale jistě upouští. Dalo by se to totiž vyřešit pomocí HTML5, který nativně zvládají v dnešní době snad všechny novější internetové prohlížeče. Nejsem nějaký zarytý odpůrce Flashe, ale i samotné Adobe pomalu s Flashem nejspíš končí. Na Linuxu a SunOS s vývojem Flash playeru skončili a už vydají maximálně tak leda občas nějakou bezpečnostní aktualizaci. No a na mobilních platformách (vlastně asi jen Android) se s Flashem skoncovalo už dávno.

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


07 úno 2014, 20:03
Profil
Private
Private

Registrován: 06 bře 2010, 13:34
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Flash bannery

no to mas urcite pravdu ale presne todle to co tu pises uz se psalo před peti lety. Ze flash je mrtvej, html5 na hrad atd. Nerikam ze u mobilu pac tam sou moje znalosti rovny nule. Ale na webu porad jedou a i když urcite jednou vymizi tak dneska ani zejtra to nebude. Proto co sem psal stále plati. Jestli je v tom někdo pokrocilej tak at mi napise.


07 úno 2014, 20:23
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: Flash bannery

No to máš pravdu - před pěti lety to bylo celkem předběžné... Pravdou je i to, že Flash může "jet" na webech třeba na věky věků. Nevýhoda (problém) Flashe je ale dost zásadní. Pokud nemá uživatel, co si web prohlíží nainstalovaný Flash player (nebo něco, co by ho dokázalo zastoupit), tak ten banner nebo cokoli jiného si zkrátka nezobrazí...
Za dalších pět let se může vše změnit - i na Windows se Adobe "vykašle", staré verze Flash playeru začnou mít funkční problémy s novějšími verzemi OS, nebo celý Flash postupně nějak upadne v "nezájem" a přestane se do PC instalovat.
Na většině mobilů a tabletů (které se dnes velmi rozmáhají) si oficiální cestou Flash už nějakou dobu vůbec nezobrazíš.

Nechci tě ale nijak přesvědčovat. Každý má právo (alespoň by měl...) na svobodné rozhodnutí. Jen jsem tě chtěl upozornit na budoucí problémy (částečně už současné). Abys trochu pomyslel na budoucnost. Když by se rovnou bannery udělaly v HTML5, budou ti téměř neohroženě jistě každému vlát všude možně dlouhou dobu. Kdežto když se udělají ve Flashi, tak až nastane výše zmíněný problém, každému se namísto tvých bannerů zobrazí maximálně hláška "Chybí zásuvný modul". A pokud budeš chtít, aby se bannery vůbec někomu ještě zobrazily, stejně je budeš muset předělat do HTML5, popřípadě něčeho jiného.

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


08 úno 2014, 00:32
Profil
Private
Private

Registrován: 06 bře 2010, 13:34
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Flash bannery

Hele ja vůbec nerozporuju to co pises. Ale proste ted potrebuju nekoho na flash at je html5 jakej chce .


08 úno 2014, 10:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze