fastshare
Potřebujete s něčím poradit?
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 12:50





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Potřebujete s něčím poradit? 
Autor Zpráva
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 22 bře 2009, 18:08
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Potřebujete s něčím poradit?

zdravím všechny,

rád bych chtěl požádat o radu , vztahující se ke coreldraw x7.3 (x64)

pro přeinstalování ze x7,0 na x7.3 programu mi zmizeli thumbnails/náhledy .cdr souborů na ploše, v souborech atd. asi jsem něco odinstaloval co jsem neměl.

zkoušel jsem přeinstalovat corel jako opravu, odinstalovat corel graphics-windows shell extension, nainstalovat mystic thumbs, sage thumbs, atd. bez úspěchu

v minulosti se mi osvědčil také prohlížeč St Thumbnail Explorer, ke kterému se však špatně shání nová medicína, ta stará funguje jen chvíli a přestane.

bohužej jsem na sedmičkách neměl zapnutou obnovu, a tak jsem vpr...

(mám nainstalovanou i x6, stejný problém ( z důvodů funkčních plugin) , všechny soubory .cdr mají ve vlastnostech nastavenou x7.

za jakékoli tipy díky.


09 led 2015, 20:17
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 10 srp 2006, 14:03
Příspěvky: 62
Bydliště: Jupiter
Příspěvek Re: Potřebujete s něčím poradit?

Mám tady takový nešvar. Od nového roku jedu na widlích a mám 4K monitory.

Ve windows mám zvětšení na 175%

A teď každá aplikace má jiné velikost měřítka a jiné nastavení zobrazení. např.

Indd má novou záložku Změna měřítka uživatelského rozhraní a buď na nižší nebo na vyšší. Takže buď je rozhraní hodně maličké a nebo brutálně velké. Nic mezi.

Photoshop má ideální velikost. Kde nastavení velikost uživatelského rozhraní na auto a je to ideální.

Illustrátor velikost uživatelského rozhraní má posuvník a malá je větší než indesign a nepatrně větší než photoshop.


Takže teď každou aplikaci mám jinou velikost nástrojů, oken, záložek atd... Nedá se to nějak sjednotit?

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
PC1: AMD FX-8370, OC 4,6GHz, Sapphire RX580 Nitro+ 8Gb , 32GB KIT DDR3 1866MHz, ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0, PC2: AMD PhenomII X6, 3,2GHz, GIGABYTE R9 380 WINDFORCE 2X Gaming 4GB, KINGSTON 16GB KIT DDR3 1866MHz


16 led 2020, 10:26
Profil
Private
Private

Registrován: 14 říj 2011, 22:38
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Potřebujete s něčím poradit?

Zdravím,
nevěděl by někdo, kde sehnat placené 3d modely k 3D tisku? Na netu jsem našel pack .stl z gambody.com na torrentech, ale žádnej peer.

Díky moc.


23 bře 2020, 16:40
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze