fastshare
CZ/SK online TV
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 19:29





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


1. Dodržujte zde základní PRAVIDLA Warcenteru.
2. Při vkládání tématu se přesvědčte že neexistuje tlačítkem HLEDAT.
3. Do sekce patří software, jenž se nedá zařadit do žádné z kategorií.
4. Nic nekomentujte, jakékoli nesrovnalosti hlaste moderátorům.

6. ZÁKAZ cizojazyčných popisů.
7. ZÁKAZ vkládání příspěvků bez popisu.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 245 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Další
 CZ/SK online TV 
Autor Zpráva
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 21 črc 2007, 20:10
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: CZ/SK online TV

pavlik146 píše:
Mám takový dotaz. Musí na to být tv karta????
Dík za odpoveď

samozdřejmě že ne, streamuje to přímo z netu , tak potřebuješ jen rychlejší internet.


24 říj 2008, 20:47
Profil
Private
Private

Registrován: 22 kvě 2007, 20:11
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: CZ/SK online TV

Hálo. Už my to funguje. Musí se akorát prvně déle čekat. Asi opravdu záleží na tom připojení.

Jinak ješjtě jednou díky. SUPR


24 říj 2008, 20:59
Profil
Private
Private

Registrován: 29 srp 2008, 12:22
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: CZ/SK online TV

Ja teda neviiiim ...pridam playlist (coz vetsinou pri kazdem otevreni VLC, protze 'si ho neudrzi') a nekdy se tv otevre a jindy zase ne. Neco jen nekdy a jindy vubec ne, s tim, ze ona sracka Liptov TV jede asi jako jedina snad porad ;0 tradicne nej-blbost.
Napr. HBO se momentalne otvira, NOVACIMENA sporadicky, a nektere vubec s oznameni. At uz vlozeno z Playlist/u a nebo pres kartu Media.
Error, jak je popsano v uvodu:
VLC is unable to open the MRL 'http://tv.profi-net.sk/tvjoj'. Check the log for details.

To uz jsem mel prehravac na freen-tv ze stranky darksideru, ale na ceske televize je to prvni co zkousim, a i tak s vysledkem, ze na prd :D

Ale abych to jen nehanil, ..neco jde, i kdyz nejsem ten nadsenec, jak jsem videl, ''..kdyby slo jen 10 procent, bylo by to super''. Ja myslim, ze ''spolehlive'' pujde asi tak tech 10 procent, tj. 1 z 10ti.

:shock: ..ale i tak, pri te nude co je v Cesku co se tyce dostupnosti TV prehravacu, ..apson neco. Treba VEOH uz prestal poskytovat stream pro Ceskou republiku a tak se neda ani divat OnLine na u nich ulozene filmy (neco jako Megavideo, ale jen OnLine a v dobre kvalite).


24 říj 2008, 22:22
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 08 čer 2007, 14:58
Příspěvky: 34
Příspěvek Re: CZ/SK online TV

Jede to uplně krásně zrovna ted davaj tohle :D
Re: CZ/SK online TV
Re: CZ/SK online TV
A kdyz to zase srovnam s HBO u digi tv doma tak ted je zvuk asi o sekundu napred, spis by to melo bejt obraceně! :D


24 říj 2008, 22:45
Profil
Private
Private

Registrován: 25 bře 2007, 22:36
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: CZ/SK online TV

®ED SK!NS píše:
Jede to uplně krásně zrovna ted davaj tohle :D
Re: CZ/SK online TV
Re: CZ/SK online TV
A kdyz to zase srovnam s HBO u digi tv doma tak ted je zvuk asi o sekundu napred, spis by to melo bejt obraceně! :D



Takže tedy shrnutí:
Nemá cenu, aby stahoval někdo, kdo má rychlost NETu menší než 4 Mb/s. Já mám přes den 6 a v noci 16 - takže mi to jede bezvadně - úplně všechno z toho upraveného playlistu..


25 říj 2008, 12:54
Profil
Private
Private

Registrován: 25 bře 2007, 22:36
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: CZ/SK online TV

®ED SK!NS píše:
CZ/SK online TV
TV JOJ, TV markíza, Nova, Nova Cinema, Prima, CT1, CT2, CT24, CT4 Sport, Eurosport 2, XXX

Re: CZ/SK online TV
Citace:
Nainstalujete VLC player, kliknete na zelenou šipku a natáhnete playlist.

Re: CZ/SK online TV
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Re: CZ/SK online TV

®ED SK!NS

NEW playlist (updated)!
TV JOJ
TV Markiza
TV Nova
Prima TV
CT1
CT2
NOVA Cinema
CT24
CT4 Sport
Eurosport 2
XXX
Hallmark
HBO
HBO2
HBO Comedy
Hustler TV
NOVA SPORT
Extreme Sports
TV Paprika
TV Deko
Animal Planet
Discovery Channel
National Geographic
Zone Reality
Minimax/Animax
Jetix
JimJam
TV_LIPTOV

Re: CZ/SK online TV
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Re: CZ/SK online TV

®ED SK!NS





Takže tedy shrnutí:
Nemá cenu, aby stahoval někdo, kdo má rychlost NETu menší než 4 Mb/s. Já mám přes den 6 a v noci 16 - takže mi to jede bezvadně - úplně všechno z toho upraveného playlistu (viz Graf_Vlad)


25 říj 2008, 12:56
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 08 čer 2007, 14:58
Příspěvky: 34
Příspěvek Re: CZ/SK online TV

Ctj za spamy? :shock: A proč mě zbytečně cituješ omg? :shock: takový prasárny :?


25 říj 2008, 14:28
Profil
Private
Private

Registrován: 04 říj 2008, 20:27
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: CZ/SK online TV

Ahoj, pokud se mi povede rozjet nějaké on-line tv vysílání. tak se mi do 1 sekundy obraz i zvuk zastaví. Nevíte někdo co s tím ? Může být problémem Windows Vista nebo NOD ?


25 říj 2008, 15:41
Profil
Private
Private

Registrován: 28 srp 2008, 12:09
Příspěvky: 12
Příspěvek Re: CZ/SK online TV

to vubec nejde jakto?


26 říj 2008, 08:29
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 23 říj 2008, 14:20
Příspěvky: 17
Příspěvek Re: CZ/SK online TV

Take mi to prestalo fungovat... :?


26 říj 2008, 10:33
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 08 čer 2007, 14:58
Příspěvky: 34
Příspěvek Re: CZ/SK online TV

Tak už to zase jede, asi nějaká rekonstrukce :)
Re: CZ/SK online TV


26 říj 2008, 19:27
Profil
Private
Private

Registrován: 29 srp 2008, 12:22
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: CZ/SK online TV

Na to, aby to melo nejaky vyznam to vetsinou nejde. Kdyz chci film, stahnu, koupim, pretoze ani od tohoto se neda ocekavat kvalitni podivana bez stresu, ze vecne neco nejde. Je to tak akorat na nahodny vyber, kdyz je to zrovna funkcni.
Nevim co je kolem toho kecu.
Proste to nejde a neda se na to spolehnout, aby se clovek ''tesil'' na film podle programu, protoze to proste nepujde a tak si akorat zaserete cas, ktery si clovek vyhradil (jako ja na ten film na Hallmark 'Dva sli do valky' ..oni mozna jo, ja akorat tak do pr..)
Pripomina mi to Super Internet TV V7.2 nebo TV&Radio Player 5.2 (na zahranicni televize), to aspon jde kdykoli, ale prece jen clovek se rad podiva i na ceske filmy.
Takze nestresujte, a smirte se tim.

http://85.17.184.130/forums/index.php?showtopic=50432
http://85.17.184.130/forums/index.php?showtopic=51423

Kdyby mel nekdo zajem o ty zahranicni, ...je to torrent forum, mozno stahovat filmy, pisnicky,.. (Anglicky jazyk, registrace je zdarma, nic vic neni potreba. System fora jako je WC).

V kazdem pripade, ...sem-tam neco jde, aby se clovek podival. Vcera sem treba na HBO videl film az do konce :twisted: Dnes leda prd.


26 říj 2008, 19:42
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 08 čer 2007, 14:58
Příspěvky: 34
Příspěvek Re: CZ/SK online TV

Vzdyt te tu nikdo nenutí aby jsi se na to díval pane chytrej! :shock: A s torrentama jdi někam ty si snad umí vyhledat každej blb! :shock: ...


26 říj 2008, 20:34
Profil
Private
Private

Registrován: 29 srp 2008, 12:22
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: CZ/SK online TV

No, tak ty ses dobrej ubozacek ;0 ...akorat sam vidis, jak to vetsina pise, ze to to k nicemu a tak akorat nervujes, ty trubko.
Jojo, zkus si najit ten torrent bez odkazu a taky crack na to, aby ti ta televize jela ;0 ty, troubo. To je totiz plno-hodnotna internetova televize plne placena, a neni to jako najit odkaz na stream a vlozit do prehravace.
Hod se do klidu, a smir se s tim, ze ti co chvila nekdo napise, ze ten tvuj opsany link na tv-stream je dobrej akorat tak na to zase napsat, ...uz zase to nejde.
To je rozdil mezi ceskym forem, a na ktere chodim ja, a mezi tebou, ktery podle ceskeho lemplovstvi nefunkcni vec vydava za funkcni :)


26 říj 2008, 21:19
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 27 lis 2007, 11:36
Příspěvky: 98
Příspěvek Re: CZ/SK online TV

Všiml sis že to dost lidem jde a že problem je spíš v rychlosti připojení, grafický kartě atd.? Když se ti to nelíbí tak proč ty urážky? nikdo tě nenutí to stahovat. Jestli víš jak pomoct tak to sem napiš jinak nemá cenu někoho napadat. Dva ze tvých tří příspěvků jsou urážky...


26 říj 2008, 22:02
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 245 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze