fastshare
Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 10:57





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


1. Dodržujte zde základní PRAVIDLA Warcenteru.
2. Při vkládání tématu se přesvědčte že neexistuje tlačítkem HLEDAT.
3. Do sekce patří grafické editory, wallpaper-makery, programy na graf. úpravu textu ap..
4. Nic nekomentujte, jakékoli nesrovnalosti hlaste moderátorům.

6. ZÁKAZ cizojazyčných popisů.
7. ZÁKAZ vkládání příspěvků bez popisu.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ 
Autor Zpráva
Sergeant
Sergeant

Registrován: 02 úno 2009, 04:54
Příspěvky: 108
Příspěvek Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

Adobe Master Collection CS6 Win CZ


Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

Popis
Kolekce Adobe Master Collection CS6 nabízí ideální prostředí pro realizaci vlastních kreativních vizí. Obsahuje prvotřídní nástroje s neomezenými kreativními možnostmi, přesností a výkonem k zachycení a dotvoření vlastních kreativních nápadů. Vytvářejte obsah pro tisk, web, tablety, smartphony i stříbrné plátno. Vytvářejte webové stránky a mobilní aplikace na bázi standardů, navrhujte obsah pro nejmodernější platformy a zařízení a pracujte s videem dokonalé kvality v nativních formátech. Intuitivní rozhraní a obdivuhodně rychlý výkon usnadní práci i na těch nejsložitějších projektech. Komunikujte kreativním způsobem, sdělte svůj příběh a inspirujte uživatele prožitkem, který si mohou vzít kamkoli.

Adobe Master Collection CS6 obsahuje: Photoshop Extended CS6 CZ, Illustrator CS6 CZ, InDesign C6 CZ, Dreamweaver CS6 CZ, Flash Pro CS6 CZ, Flash Builder 4.6 Premium IE, Fireworks CS6 CZ, Premiere Pro CS6 IE, After Effects CS6 IE, Audition CS6 IE, SpeedGrade CS6 IE, Prelude CS6 IE, Encore CS6 IE a Acrobat Professional X CZ a dále Adobe Bridge CS6, Story CS6 a Adobe Media Encoder CS6.

Minimální systémové požadavky

    Procesor Intel® Pentium® 4 nebo AMD Athlon® 64 s podporou 64bitových systémů; Adobe® Premiere® Pro, After Effects® a Encore® vyžadují procesor Intel Core®2 Duo nebo AMD Phenom® II; Adobe SpeedGrade™ vyžaduje procesor Intel Core i7
    Microsoft® Windows® XP* s aktualizací Service Pack 3 nebo Windows 7 s aktualizací Service Pack 1; nebo Windows 8; Adobe Premiere Pro, After Effects a Encore vyžadují systém Windows 7 s aktualizací Service Pack 1 (64 bitový); SpeedGrade vyžaduje systém Windows 7 s aktualizací Service Pack 1
    2 GB paměti RAM (doporučují se 4 GB) pro 32bitové systémy; 4 GB paměti RAM (doporučuje se 8 GB) pro 64bitové systémy
    14,5 GB volného místa na pevném disku pro instalaci; další volné místo je vyžadováno v průběhu instalace (nelze instalovat na vyměnitelná úložná zařízení flash)
    Další prostor na disku pro vyrovnávací paměť, soubory náhledu a další pracovní verze souborů (doporučuje se 10 GB)
    Monitor s rozlišením 1 024 × 768 (doporučuje se 1 280 × 800), 16bitovou hloubkou barev a 512 MB paměti VRAM, SpeedGrade vyžaduje monitor s rozlišením 1680 × 1050 a druhý, odborně kalibrovaný monitor pro zobrazování
    Systém s rozhraním OpenGL 2.0
    Zvuková karta kompatibilní s protokolem ASIO nebo Microsoft WDM/MME
    Jednotka DVD-ROM kompatibilní s dvouvrstvými disky DVD (vypalovací jednotka DVD+-R pro vypalování disků DVD; vypalovací jednotka Blu-ray pro vytváření diskových médií Blu-ray)
    Software Java™ Runtime Environment 1.6 (součást produktu)
    Eclipse™ 3.7 (pro instalaci zásuvného modulu Adobe Flash® Builder®); podporovány jsou následující verze: Eclipse IDE for Java EE and Java Developers, Eclipse Classic, Eclipse for PHP Developers
    Funkce QuickTime, multimédia a přehrávání HTML5 médií vyžadují software QuickTime 7.6.6
    SpeedGrade vyžaduje vyhrazenou grafickou kartu (pro optimální výkon v aplikaci SpeedGrade a pro funkce podporující akcelerovaný grafický procesor v softwarech Adobe Premiere Pro a After Effects se doporučuje: NVIDIA Quadro 4000, 5000 nebo 6000 či jiná grafická karta certifikovaná společností Adobe s nejméně 1 GB paměti VRAM); informace o podporovaných kartách najdete na webu www.adobe.com/products/premiere/extend.html
    Volitelné: Řada produktů Tangent CP200 nebo ovládací rozhraní Tangent Wave pro aplikaci SpeedGrade
    Volitelné: Funkce bitové kopie pro nasazení systému v aplikaci SpeedGrade vyžaduje kartu NVIDIA Quadro SID Output
    Volitelné: Pro video produkty se doporučuje pevný disk s 7 200 ot./min. (doporučuje se několik rychlých ovladačů disku, přednostně s konfigurací diskového pole RAID 0)

Návod přiložen

)..(
Hellshare
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


FastShare
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Datoid.cz
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Linky jsou kombinovatelné

V případě smazání, z technických důvodů nebudu znovu upínat!


Naposledy upravil nfsmaniac dne 05 kvě 2014, 19:22, celkově upraveno 10
odstraněny mrtvé linky


01 led 2013, 00:08
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 02 úno 2009, 04:54
Příspěvky: 108
Příspěvek Re: Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

Kostbone píše:
Ahoj. Nemůžu si pomoct, ale návod k tomu přiložen není a spouštěč na ACS6 MC CZ taky nemůžu najít. A ani tu složku s cracky. Poradíte? Díky

Pokud jsi stáhnul mou verzi, tak se omlouvám za potíže, zapoměl jsem to při reupu tam dodat. Takže je to už opravené a pro ty co už stáhli staré rary bez ckacků a návodu je samostatný rar ZDECo se týče otázky na spouštěč, tak spouštěč je ve složce ADOBE CS6 a je to instalační soubor (.exe)Set-up


13 zář 2013, 08:51
Profil
Private
Private

Registrován: 24 čer 2009, 19:18
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

Ahoj. Dnes jsem stáhl z uloz.to a ve složce Adobe CS6 jsou jen podsložky deploy, packages a payloads. Crack jsem vzal zvlášť, nicméně instalační exe stále chybí


02 říj 2013, 18:39
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 02 úno 2009, 04:54
Příspěvky: 108
Příspěvek Re: Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

hejhou píše:
Ahoj. Dnes jsem stáhl z uloz.to a ve složce Adobe CS6 jsou jen podsložky deploy, packages a payloads. Crack jsem vzal zvlášť, nicméně instalační exe stále chybí


Už jsem si myslel, že jsem ichtyl. Tak jsem si to z uloz.to stáhnul (všech 11 Rarů) a rozbalil, no a je tam všechno: podsložky deploy, packages, payloads, resources a Set-up (instalační exe soubor) aplikace.
Avšak i tak ti ho tedy uložím na uloz.to a to ZDE


03 říj 2013, 18:12
Profil
Private
Private

Registrován: 24 čer 2009, 19:18
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

Díky moc. Jak jsem zjistil, ichtyl jsem nakonec já :D 11. part jsem stahoval přímo, ostatní přes downloader a ten mi do názvu přidal pomlčky, takže při otevření z partu 1 se 7zip tvářil, že k tomu ta 11 nepatří. Jinak máš pravdu, je to tam všechno


03 říj 2013, 18:36
Profil
Private
Private

Registrován: 31 kvě 2009, 23:17
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

nechem byt neslusny ale :
kazdy rar stahujem na 3,4 x a dokolecka idem k 11.
stahuje to bez problemu ale aj tak je nejaka chyba.


ak by clovek mal takto stahovat tak *****

a nie niesom amater !

zda sa ze linky nie su az tak zlucene ako pise majitel !


26 lis 2013, 14:20
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 02 úno 2009, 04:54
Příspěvky: 108
Příspěvek Re: Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

mikitovic píše:
nechem byt neslusny ale :
kazdy rar stahujem na 3,4 x a dokolecka idem k 11.
stahuje to bez problemu ale aj tak je nejaka chyba.


ak by clovek mal takto stahovat tak *****

a nie niesom amater !

zda sa ze linky nie su az tak zlucene ako pise majitel !


Nechci tě urazit, ale amatér asi budeš. Rary jsou slučitelné a je tam i záznam na opravu dat. Takže v první řadě, pokud mi něco nejde, tak kontroluji zda některý soubor nemá pozměněný název (kromě čísla musí být absolutně stejné). V druhé řadě, dám opravu toho raru kde to píše chybu. A když ani to nepomůže (malá pravděpodobnost), tak poškozený soubor stáhnu znovu (nejlépe z jiného serveru než jsem tahal). No a když vidím, že někdo psal o podobném problému a nakonec zjistil, že dělal chybu on, tak netvrdím nic o slučitelnosti. Jenom z uložto, si to k dnešnímu dni stáhlo 184 lidí a niko nemá problém (což je co říct, protože na uložto má problé furt někdo). Takže se budeš muset trochu snažit, někde prostě děláš chybu.


27 lis 2013, 05:40
Profil
Private
Private

Registrován: 24 zář 2010, 09:42
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

linky jsou kombinovatelne ovsem zdroj ze ktereho se to da zdarma stahnout se omezil na jeden a sice fastshare... snad to tam vydrzi jeste par dni nez to zvladnu :)
jinak predem diky jestli to je vazne funkcni balik v cestine.

edit:
mam stazeno, z fastshare a rar 01,07,08 hlasi chyby.. opravil jsem ho pres winrar (zkousel sem at stim pracuje jako rar i jako zip) ale 07 a 08 i po oprave hlasi

NESOUHLASI KONTROLNI SOUCET V ADOBE CS6 MASTER ....... NEJAKY Assets2_1.zip a dalsich 6 stejnych hlasek na dalsi zip soubory.

hodil by se mi reup souboru 07 a 08 na uloz.to nejlepe pokud by to bylo mozne, predem dekuji


Naposledy upravil metan dne 18 bře 2014, 18:24, celkově upraveno 1

17 bře 2014, 13:35
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 02 úno 2009, 04:54
Příspěvky: 108
Příspěvek Re: Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

metan píše:
linky jsou kombinovatelne ovsem zdroj ze ktereho se to da zdarma stahnout se omezil na jeden a sice fastshare... snad to tam vydrzi jeste par dni nez to zvladnu :)
jinak predem diky jestli to je vazne funkcni balik v cestine.


Pokud ti jde o stahování zdarma, tak z CZshare a Datoid se dá stahovat také zdarma. Takže se to neomezilo pouze na FastShare. ;-)


18 bře 2014, 02:10
Profil
Private
Private

Registrován: 24 zář 2010, 09:42
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

uz jsem chytl datoit a taham 07.rar tak jsem zvedavy, snad bude dobre.

EDIT: 19.3.2014
tak uz se zadarilo, funkcni vysledek:

01 - Czshare (fastshare je smazan)
02 - Fastshare
03 - Fastshare
04 - Fastshare
05 - Fastshare
06 - Fastshare
07 - datoit (fastshare soubor nestahovat, je poskozen)
08 - Fastshare
09 - Fastshare
10 - Fastshare
11 - Fastshare

tot vitezna kombinace, ktera se rozbalila bez chyby ;)

dikes


18 bře 2014, 19:24
Profil
Private
Private

Registrován: 24 zář 2010, 09:42
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

je to spatne, slozky s upravenyma DLL je prazdna.. jak 32 tak 64bit verze, nic v nich neni. takze verze bez cracku


22 bře 2014, 01:30
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 02 úno 2009, 04:54
Příspěvky: 108
Příspěvek Re: Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

metan píše:
je to spatne, slozky s upravenyma DLL je prazdna.. jak 32 tak 64bit verze, nic v nich neni. takze verze bez cracku


Prozatím to tam každý měl (možná ti to vypráskal antivir), ale upnul jsem ti to tedy zvlášť.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Naposledy upravil nfsmaniac dne 08 dub 2014, 16:03, celkově upraveno 1
linky -> CODE; odstraněny mrtvé linky


30 bře 2014, 21:50
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2009, 21:33
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

Ola. Nevíte, kde do CS6 sehnat přídavek "Jednoznakové předložky"?


11 čer 2014, 08:58
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 10 srp 2006, 14:03
Příspěvky: 62
Bydliště: Jupiter
Příspěvek Re: Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

Můžete prosím reupload? Fastshare nejlépe

_________________
PC1: AMD FX-8370, OC 4,6GHz, Sapphire RX580 Nitro+ 8Gb , 32GB KIT DDR3 1866MHz, ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0, PC2: AMD PhenomII X6, 3,2GHz, GIGABYTE R9 380 WINDFORCE 2X Gaming 4GB, KINGSTON 16GB KIT DDR3 1866MHz


04 říj 2016, 23:42
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 10 srp 2006, 14:03
Příspěvky: 62
Bydliště: Jupiter
Příspěvek Re: Adobe Creative Suite 6 Master Collection CZ

Pajo píše:
metan píše:
je to spatne, slozky s upravenyma DLL je prazdna.. jak 32 tak 64bit verze, nic v nich neni. takze verze bez cracku


Prozatím to tam každý měl (možná ti to vypráskal antivir), ale upnul jsem ti to tedy zvlášť.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.



Super dle návodu a funguje mi to díky ti paráda...

_________________
PC1: AMD FX-8370, OC 4,6GHz, Sapphire RX580 Nitro+ 8Gb , 32GB KIT DDR3 1866MHz, ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0, PC2: AMD PhenomII X6, 3,2GHz, GIGABYTE R9 380 WINDFORCE 2X Gaming 4GB, KINGSTON 16GB KIT DDR3 1866MHz


07 říj 2016, 10:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze