fastshare
The Evil Within 2
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 03:07





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 The Evil Within 2 
Autor Zpráva
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek The Evil Within 2

The Evil Within 2

The Evil Within 2

Oficiální Web\y
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Žánr: Akční, Dobrodružné
Vývojář: Tango Gameworks
Distributor: Bethesda Softworks
Datum vydání: 13. 10. 2017

O hře:
zing píše:
V pokračování úspěšného hororu musíte zachránit dceru a postavit se nevýslovným hrůzám. Nebo se před nimi skrývat.

V pokračování hororu, na který se dnes navzdory porodním bolestem vzpomíná v dobrém, hraje hlavní roli detektiv Sebastian Castellanos, který je tak trochu na dně. Jakmile ale dostane šanci zachránit svou dceru Lily, musíte se v jeho roli dostat do světa plného nočních můr a odhalit temné kořeny dříve idylického městečka.

Na každém rohu vás čekají děsivé hrozby, zatímco se svět kolem vás převrací. Musíte se tak postavit všem hrůzám, vyzbrojeni různými zbraněmi a pastmi. Nebo se můžete plížit ve stínech. To všechno ve městě Union, při jehož tvorbě byla využita mysl Lily. Najdete tu jak klaustrofobické prostory typické pro první díl, tak otevřenější lokace, které můžete zkoumat podle vlastního uvážení. Jako obvykle ale budete trpět nedostatkem munice a dalších zdrojů.

S vnějším, reálným světem můžete komunikovat za pomoci nového zařízení, díky němuž vám bude pomáhat Juli Kidman známá z prvního dílu. Zařízení vám pomůže i s orientací v Unioonu a s poskytováním informací o prostředí, vedlejších úkolech nebo o stavu města. Stejně tak můžete tímto sledovat svou dceru, která zemřela kdysi dávno při požáru domu. Jenže teď se ukázalo, že Lily žije a že za vším opět stojí organizace Mobius, která má za cíl vytvořit nový (a dost šílený) svět.


Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=f7JbFBq4NAo


Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=nBPkGPR1mfw

Na čem to rozjedeš:
Minimální:
Operační systém: Windows 7/8.1/10 (64-bit
versions)
Procesor: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 or
better
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7970
3GB or better
Pevný disk: 40 GB volného místa

Doporučené:
Operační systém: Windows 7/8.1/10 (64-bit
versions)
Procesor: Intel Core i7-4770 / AMD Ryzen 5 1600X
or better
Paměť: 16 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 1060 6GB / AMD RX 480
8GB or better
Pevný disk: 40 GB volného místa

Historie aktualizací:
18. 10. 2017 - Update 1
06. 11. 2017 - Update 1.03 (Seznam změn)
08. 12. 2017 - Update 1.03 HotFix

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


Naposledy upravil -Seraphim666- dne 09 pro 2017, 16:08, celkově upraveno 3

13 čer 2017, 22:42
Profil
Colonel 2 nd class
Colonel 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 08:29
Příspěvky: 423
Bydliště: MARS
Příspěvek Re: The Evil Within 2

Neskutočne sa teším už mám aj pred objednané :)


14 čer 2017, 11:19
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: The Evil Within 2

Yop, vypadá na to slušný nátěr. Už jsem i vyzvídal u Mrázi zda se vrhne na překlad jako u jedničky. Je to na dobré cestě... ;-)

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


14 čer 2017, 11:21
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2017, 15:53
Příspěvky: 36
Příspěvek Re: The Evil Within 2

A co Denuvo či nějaká jiná ochrana? Jinak hru zahraji i když jsem z jedničky dostal infarkt tak to zkusím


01 zář 2017, 13:26
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 12 kvě 2009, 11:02
Příspěvky: 72
Příspěvek Re: The Evil Within 2

ahojte chtěl bych se zeptat jestli hru rozjedu na svem pc mam

fx-6300
radeon r9 270x
8gb ram

děkuji za odpověd


06 říj 2017, 09:40
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2017, 15:53
Příspěvky: 36
Příspěvek Re: The Evil Within 2

Požadavaky jsou zde. Není to sice ofiko ale snad poslouží :D A jestli gamesu rozjedeš? No zkus to snad to půjde.

Minimum

OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions).
CPU: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better.
8 GB RAM, 40GB free HDD space.
GPU: NVIDIA GTX 660 2GB/AMD HD 7970 3GB or better.
Recommended

OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions).
CPU: Intel Core i7-4770/AMD Ryzen 5 1600X or better.
16 GB RAM, 40GB free HDD space.
GPU: NVIDIA GTX 1060 6GB/AMD RX 480 8GB or better.


06 říj 2017, 15:33
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: The Evil Within 2

^^ Doplněno, díky za upozornění + je venku -> The.Evil.Within.2.Steam.Preload-3DM | 26.2 GB

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


06 říj 2017, 19:30
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2017, 15:53
Příspěvky: 36
Příspěvek Re: The Evil Within 2

-Seraphim666- píše:
^^ Doplněno, díky za upozornění + je venku -> The.Evil.Within.2.Steam.Preload-3DM | 26.2 GB


To že je to Preload znamená že je to už čistý Steam rip nekreknutý?


06 říj 2017, 19:34
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: The Evil Within 2

Ne ne, "Preload" znamená že hra je stažitelná ze STEAMu, ale data jsou šifrována [+ chybí .exe (legitimní majitelé si to rozšifrují STEAMem a Warez potřebuje "Preloaded Unlocker")]. Hodně zjednodušeně řečeno, STEAM pro ty co mají pomalejší Net dovolí aby si to stáhli dopředu a po vydání hry na STEAMu stačí jen odblokovat soubory (+ doplnit .exe, Day 1 Patch apod které v Preloadu chybí) - jinak by .exe Crackli a už se drtilo týden před vydáním... :)

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


06 říj 2017, 19:43
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2017, 15:53
Příspěvky: 36
Příspěvek Re: The Evil Within 2

-Seraphim666- píše:
Ne ne, "Preload" znamená že hra je stažitelná ze STEAMu, ale data jsou šifrována [+ chybí .exe (legitimní majitelé si to rozšifrují STEAMem a Warez potřebuje "Preloaded Unlocker")]. Hodně zjednodušeně řečeno, STEAM pro ty co mají pomalejší Net dovolí aby si to stáhli dopředu a po vydání hry na STEAMu stačí jen odblokovat soubory (+ doplnit .exe, Day 1 Patch apod které v Preloadu chybí) - jinak by .exe Crackli a už se drtilo týden před vydáním... :)


Á zajímavé a docela dobře vymyšlené. A kdyby tedy uveřejnili to .exe tak tam je ta hlavní část kódu kterou oni musí prolomit a to je to hlavní crackování. Ten kód je šifrovaný a oni to musí dešifrovat?


06 říj 2017, 19:54
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: The Evil Within 2

No ono je toho šifravaného víc. Jednou jsem takhle něco už měl a spousta souborů měla nesmyslný formát. Až když hra vyšla, tak se podle plné verze vytvořil Unlocker a pak hra byla hratelná.

Ale nejlepší stejně byl Far Cry 4 který byl hratelný týden před vydáním. Stačila hra + .exe z novinářské verze + UPlay Emu od ALI213 z AC: Unity :D

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


06 říj 2017, 20:04
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 12 kvě 2009, 11:02
Příspěvky: 72
Příspěvek Re: The Evil Within 2

ahojte je to super rozjeduto na vysoke graficke zpracovaní je to fakt dobře udělané ve 3.kapitole jsem stale 7 hodin mi trvalo než jsem to tam všechno prolezl s tou vysílačkou a k tomu mě tam furt nahaněla tta smrtka mazec ještě jsem ani nebojoval s bosy ale kreatury jsou fakt dobře zparacovane hru jsem ještě nedohral zatím moje první pocity ze hry určitě si hru pořidte myslim si že to bude lepší a lepší.


14 říj 2017, 08:42
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 19 pro 2015, 13:19
Příspěvky: 29
Příspěvek Re: The Evil Within 2

herkules1731 píše:
ahojte je to super rozjeduto na vysoke graficke zpracovaní je to fakt dobře udělané ve 3.kapitole jsem stale 7 hodin mi trvalo než jsem to tam všechno prolezl s tou vysílačkou a k tomu mě tam furt nahaněla tta smrtka mazec ještě jsem ani nebojoval s bosy ale kreatury jsou fakt dobře zparacovane hru jsem ještě nedohral zatím moje první pocity ze hry určitě si hru pořidte myslim si že to bude lepší a lepší.



Čekal jsem na repack od Fitgirl a už ho tahám.Jsem zvědavej, jaky to bude.První díl mě docela bavil :) .


14 říj 2017, 12:11
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2017, 15:53
Příspěvky: 36
Příspěvek Re: The Evil Within 2

A je to lepší než jednička?


14 říj 2017, 22:59
Profil
Uplinker
Uplinker
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2010, 12:41
Příspěvky: 33551
Příspěvek Re: The Evil Within 2

Zkoušel někdo "First Person Mode" (pohled 1. osoby) ?

Spustit hru s parametrem +com_allowConsole 1 (Prav. klik na zástupce na ploše - Vlastnosti - kolonka "Cíl") - mezi parametrem a původním textem MUSÍ být mezera.
Ve hře stisknout tlačítko Insert a napsat pl_FPS 1 ;-)

_________________
Nově pro dělené archívy přidávám záchranné segmenty. Pokud původní .part nelze stáhnout či je nevratně poškozen lze jej nahradt záchranným segmentem (platí pro jakýkoliv .part z daného Uploadu). 1 segment = jeden nahraditelný chybějící \ poškozený .part


16 říj 2017, 13:48
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze