fastshare
Dark Souls 3
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 07:39





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Dark Souls 3 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 20:48
Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Dark Souls 3

prosím nevíte někdo kam hra ukládá screenshoty ? když dám klávesu Prt Screen, tak to něco udělá, ale screeny ani v adres. s hrou ani nikde na disku C nemůžu najít ... moc by mi to pomohlo, díky


02 kvě 2016, 22:11
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 19 čer 2009, 11:57
Příspěvky: 28
Příspěvek Re: Dark Souls 3

RAF píše:
prosím nevíte někdo kam hra ukládá screenshoty ? když dám klávesu Prt Screen, tak to něco udělá, ale screeny ani v adres. s hrou ani nikde na disku C nemůžu najít ... moc by mi to pomohlo, díky

Ked stlacis klavesu PrtScreen to ti neulozi v adresari, to si akoze len pocitac pamätá co si odfotil a potom ked spustis malovani / paint vo windowse a v nom stlacis ctrl + v tak ti vlozi to co si stlacil tlacitkom PrtScreen. Ale myslim ze z hry ti takto fotku neurobi. Funguje to len vo win, ked mas napr. internet alebo ine ako hru. Ked chces robit screen v hre, tak si nainstaluj napr. fraps.


06 kvě 2016, 15:50
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 20:48
Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Dark Souls 3

RobotFish píše:
RAF píše:
prosím nevíte někdo kam hra ukládá screenshoty ? když dám klávesu Prt Screen, tak to něco udělá, ale screeny ani v adres. s hrou ani nikde na disku C nemůžu najít ... moc by mi to pomohlo, díky

Ked stlacis klavesu PrtScreen to ti neulozi v adresari, to si akoze len pocitac pamätá co si odfotil a potom ked spustis malovani / paint vo windowse a v nom stlacis ctrl + v tak ti vlozi to co si stlacil tlacitkom PrtScreen. Ale myslim ze z hry ti takto fotku neurobi. Funguje to len vo win, ked mas napr. internet alebo ine ako hru. Ked chces robit screen v hre, tak si nainstaluj napr. fraps.


Děkuji za vysvětlení, už mě samotnýho napadl ten Fraps a tak jsem to jím vyřešil, i tak díky za tip ;-)


06 kvě 2016, 23:30
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 10 črc 2009, 20:17
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Dark Souls 3

tipek na youtube ma na posledne dlc preklad sice iba na rozhovory ale aj to potesi :D :D :D


28 bře 2017, 12:18
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 10 črc 2009, 20:17
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Dark Souls 3

zacal som to hrat od zaciatku a som uz v anor londo ale omylom som zabil astoru,nema niekto prosim vas ulozenu poziciu tesne pred alebo po boji s aldrichom ale aj z ulohou k nej,dakujem.Na nete som nasiel nejake save ale ti blbeckovia vzdy davaju len 100% a to nechcem :( :(


04 dub 2017, 11:33
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze