fastshare
Kingdom Come: Deliverance
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 18:32





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Kingdom Come: Deliverance 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal

Registrován: 16 kvě 2008, 20:26
Příspěvky: 68
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Super, šlape to. Spletl jsem si soubory. :-)

Dokonce to hodilo i nějaký to FPS nahoru. Pro mě a můj X let starý stroj samé dobré zprávy. :D


11 bře 2018, 21:40
Profil
Warrant
Warrant
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2009, 14:01
Příspěvky: 163
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Mohl by sem někdo link na nějakém svižnějším serveru všech updatů?


12 bře 2018, 16:08
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 12 kvě 2009, 18:20
Příspěvky: 56
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Fandím všemu českému, ale rozhodně nikomu nedoporučuji, aby si po hraní AOC pořizoval Kingdom Come. Pro mně to bylo dost velké zklamání. Neříkám, že hra je vyloženě špatná, ale prostě pro mně zatím nehratelná.


14 bře 2018, 18:56
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Zklamání? V jakém smyslu? Je to holt realistická hra ze středověku, ne Skyrim, kde se lze hned vybudovat a všechny drtit... Není zde holt vidět ten amerikanismus, ale trochu jiný pohled na věc.


14 bře 2018, 19:11
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 12 kvě 2009, 18:20
Příspěvky: 56
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Ano, mám z toho úvodu rozporuplné dojmy, bohužel zatím to odkládám, snad přijde na to někdy chuť.


14 bře 2018, 20:13
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Jak myslíš...


15 bře 2018, 06:01
Profil
Warrant
Warrant
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2009, 14:01
Příspěvky: 163
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

pobijec píše:
Fandím všemu českému, ale rozhodně nikomu nedoporučuji, aby si po hraní AOC pořizoval Kingdom Come. Pro mně to bylo dost velké zklamání. Neříkám, že hra je vyloženě špatná, ale prostě pro mně zatím nehratelná.


Tak ono srovnávat ACO s KC:D je úplně mimo, úplně jiné žánry, obtížnost, prostředí apod. Kritika ano ale musí být konstruktivní. A říct po úvodu že hra je na nic, když Jindra vlastně nic neumí a celá hra je před tebou je naprostá hloupost. To je jako vařit jídlo podle receptu a ve čtvrtině přípravy jídla říct že to není dobré. A nakonec, a teď to myslím obecně, je dnes u lidí obrovský problém správně vyjádřit myšlenku. Častokrát v dialogu oba dva myslí to samé ale jeden to špatně s formuluje a ten druhý to špatně pochopí a vzniknou tím zbytečné konflikty. Přitom u tebe by stačilo říct že KCD není zlá hra ale herní styl a její mechaniky ti nesedí. ;)


15 bře 2018, 12:56
Profil
Warrant
Warrant
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2009, 14:01
Příspěvky: 163
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Stana96 píše:
pobijec píše:
Fandím všemu českému, ale rozhodně nikomu nedoporučuji, aby si po hraní AOC pořizoval Kingdom Come. Pro mně to bylo dost velké zklamání. Neříkám, že hra je vyloženě špatná, ale prostě pro mně zatím nehratelná.


Tak ono srovnávat ACO s KC:D je úplně mimo, úplně jiné žánry, obtížnost, prostředí apod. Kritika ano ale musí být konstruktivní. A říct po úvodu že hra je na nic, když Jindra vlastně nic neumí a celá hra je před tebou je naprostá hloupost. To je jako vařit jídlo podle receptu a ve čtvrtině přípravy jídla říct že to není dobré. A nakonec, a teď to myslím obecně, je dnes u lidí obrovský problém správně vyjádřit myšlenku. Častokrát v dialogu oba dva myslí to samé ale jeden to špatně vysvětlí a formuluje a ten druhý to špatně pochopí a vzniknou tím zbytečné konflikty. Přitom u tebe by stačilo říct že KCD není zlá hra ale herní styl a její mechaniky ti nesedí. ;)


15 bře 2018, 12:57
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 01 črc 2009, 19:50
Příspěvky: 42
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

pobijec píše:
Fandím všemu českému, ale rozhodně nikomu nedoporučuji, aby si po hraní AOC pořizoval Kingdom Come. Pro mně to bylo dost velké zklamání. Neříkám, že hra je vyloženě špatná, ale prostě pro mně zatím nehratelná.


V životě jsem žádnou RPG nehrál.. neznám žádny Skyrim, WoW a podobné zhovadiloviny.. Zrovna KC:D mne nehorázně zaujalo... ani ne proto, ze je to česká hra, ale proto, že je ta hra v něčem odlišná... Hrál jsem i AC 1, syndicate, origin, 3 i tuhle poslední napodobeninu.. A mám úplně opačné pocity. AC:O je nudná, nezajímavá a naprosto primitivní.. naproti v KC:D furt umírám, můj progres je 0, styl boje za 5... je to dost náročná hra, která nezaujme všechny, ale jak Ty nedoporučuješ po AC:O hrát KC:D, tak já nedoporučuji opak... :)


16 bře 2018, 20:11
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 10 srp 2008, 14:41
Příspěvky: 73
Bydliště: Severní Morava
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

DoomiS píše:
pobijec píše:
Fandím všemu českému, ale rozhodně nikomu nedoporučuji, aby si po hraní AOC pořizoval Kingdom Come. Pro mně to bylo dost velké zklamání. Neříkám, že hra je vyloženě špatná, ale prostě pro mně zatím nehratelná.


V životě jsem žádnou RPG nehrál.. .........

Na toto raději nebudu reagovat. Napíšu jen AC je AC. A KC prostě existuje, no.


16 bře 2018, 21:10
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

DoomiS píše:
pobijec píše:
Fandím všemu českému, ale rozhodně nikomu nedoporučuji, aby si po hraní AOC pořizoval Kingdom Come. Pro mně to bylo dost velké zklamání. Neříkám, že hra je vyloženě špatná, ale prostě pro mně zatím nehratelná.


V životě jsem žádnou RPG nehrál.. neznám žádny Skyrim, WoW a podobné zhovadiloviny.. Zrovna KC:D mne nehorázně zaujalo... ani ne proto, ze je to česká hra, ale proto, že je ta hra v něčem odlišná... Hrál jsem i AC 1, syndicate, origin, 3 i tuhle poslední napodobeninu.. A mám úplně opačné pocity. AC:O je nudná, nezajímavá a naprosto primitivní.. naproti v KC:D furt umírám, můj progres je 0, styl boje za 5... je to dost náročná hra, která nezaujme všechny, ale jak Ty nedoporučuješ po AC:O hrát KC:D, tak já nedoporučuji opak... :)


Nevím, jestli je moudré házet World of WarCraft do stejné kategorie jako Skyrim... WoW není jako ostatní hry, že si v klidu hraješ singleplayer. Navíc Skyrimu nesahá ani po kotníky, co se týče délky hry.

Je to sice jenom věc názoru, ale Assassin's Creed - Origins není ani omylem nudná hra. Pokud ale někdo nemá zájem o starověký Egypt, tak to chápu. Ale pro milovníky historie je super, že se můžou podívat opět do nějaké historické doby. A schválně - kolik existuje AAA her ze starověkého Egypta? /)


17 bře 2018, 05:54
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 12 kvě 2009, 18:20
Příspěvky: 56
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Já vím, že jsou to rozdílné hry. Já jsem jenom myslel, že po zážitcích z ACO, mně prostě nejde hrát Kingdom Come. Když už něco srovnávat, tak stačí např. jízdu na koni, kdy v Kingdom Come se vám kůň v korytě řeky normálně zasekne, kdežto v ACO je parádá s ním přeskakovat překážky, nebo skákat z výšky. To, že mně někdo pořád zabíjí mně nedělá problém, ale dost je flustrující když se naučíte otevírat truhly a ona vám nejde a nejde vypáčit. Je tu prostě spousta věcí, které jsou zbytečně složité. O počtu bugů netřeba ani mluvit. Po technické stránce a optimalizaci je vydání hry uspěchané. Poslední věc, která mně docela mrzí, že pokud tuto hru udělali Češi, proč dodnes nebyla vydána česká verze? Starý dobrý Gothic byla pohádka i s chybami, ale dodnes na něho vzpomínám v dobrém.


17 bře 2018, 10:28
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

pobijec píše:
Poslední věc, která mně docela mrzí, že pokud tuto hru udělali Češi, proč dodnes nebyla vydána česká verze? Starý dobrý Gothic byla pohádka i s chybami, ale dodnes na něho vzpomínám v dobrém.


Čtyři slova - orientace na mezinárodní trh.

Což je taky například jeden z důvodů, proč v GTA 4 spolu Niko a Roman mluví zásadně anglicky a ne srbsky, i když by si oba v pohodě rozuměli. Jednak je to proto, že oba dabéři jsou Američani a i tak mluví špatně srbsky (tedy je to pro ně jednodušší v angličtině), ale taky je to proto, protože málo lidí na světě umí srbsky a neustále jenom číst přeložené anglické titulky je nuda.


17 bře 2018, 10:37
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 01 črc 2009, 19:50
Příspěvky: 42
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

pobijec píše:
Já vím, že jsou to rozdílné hry. Já jsem jenom myslel, že po zážitcích z ACO, mně prostě nejde hrát Kingdom Come. Když už něco srovnávat, tak stačí např. jízdu na koni, kdy v Kingdom Come se vám kůň v korytě řeky normálně zasekne, kdežto v ACO je parádá s ním přeskakovat překážky, nebo skákat z výšky.


Tak asi oba myslíme jinou hru AC:O.. protože v mém Assassins creed: Origins mi kúň dělal všechno možný, než to co jsem po něm chtěl.. ovladatelnost děsná, kamera děsná... systém hraní s koněm mi přijde intuivnější v KC:D.. ne že bych se zastával KC:D, bugy a některé chyby mne taky vytáčí... ale to ovládání koně mají mnohem lepší, než v ACO... :)


17 bře 2018, 12:14
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2010, 22:47
Příspěvky: 1044
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Dohráno takže Act II až v Listopadu?


18 bře 2018, 14:02
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze