fastshare
Kingdom Come: Deliverance
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 13:50





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Kingdom Come: Deliverance 
Autor Zpráva
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 19 čer 2009, 11:57
Příspěvky: 28
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

ked ujdem z toho velkeho tabora kde mi Erik zoberie vsetky veci, pokecam zo zbyskom a pride video ked pridem na hrad, tak po prvom videu mi stale dokola nacita loading a koniec. Nacitava a nic nenacita. Ma niekto tento problem?


18 bře 2018, 15:09
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2010, 22:47
Příspěvky: 1044
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Mapa

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


01 dub 2018, 23:40
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

A to je jako všechno, jo? To jsou všechna místa ve hře? :D

Zlatý Skyrim či Assassin's Creed - Origins, kde jsou pořádný mapy a pořádný města... Tady je jenom pár městeček, nějaká ta políčka a lesy. Jsou tam aspoň nějaké jeskyně, že by se využil i svět pod povrchem? Každopádně už i před dohráním a dokončením všech questů je jasné, že co se týče délky, tak to na Skyrim nemá ani omylem - bude úspěch, když to vůbec trumfne herní dobu Oblivionu či Morrowindu...

Na druhou stranu jsem rád, že ta mapa je aspoň obsypána něčím, co se dá dělat. Ale to se bohužel už mezi questy nepočítá...

Edit: A podle videí, co jsem zatím viděl, je ta kvalita českých titulků skoro strašná. To jako myslí vážně? Vždyť v některých větách normálně polovina chybí a není vůbec přeložena. A když je, tak je to jen nějaký paskvil... Ještě štěstí, že umím anglicky, takže mi toho moc neunikne, ale co ostatní, co anglicky třeba neumí nebo ne pořádně? Česká hra a jsou v ní takové strašné české titulky, ty vole... :shock:


02 dub 2018, 04:43
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 01 črc 2009, 19:50
Příspěvky: 42
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Mannoroth píše:
A to je jako všechno, jo? To jsou všechna místa ve hře? :D
Zlatý Skyrim či Assassin's Creed - Origins, kde jsou pořádný mapy a pořádný města... Tady je jenom pár městeček, nějaká ta políčka a lesy. Jsou tam aspoň nějaké jeskyně, že by se využil i svět pod povrchem? Každopádně už i před dohráním a dokončením všech questů je jasné, že co se týče délky, tak to na Skyrim nemá ani omylem - bude úspěch, když to vůbec trumfne herní dobu Oblivionu či Morrowindu...

Na druhou stranu jsem rád, že ta mapa je aspoň obsypána něčím, co se dá dělat. Ale to se bohužel už mezi questy nepočítá...


Ano, mapa není extra velká... na druhou stranu... GTA 5 má mapu jako prase... a je z 70% nevyužitá... úplně k ničemu.. Alespoň nemusíš jezdit z jednoho konce na druhý konec 3 hodiny, abys tam jen zabil jednoho týpka a pak zase zpátky... Koment o malé mapě je zcela bezvýznamný... a s tou češtinou, nevím, jakou verzi máš Ty, ale co mám já, je všechno přeložený krásně, všechno dává smysl a je v pořádku. Kritizovat umí každý, ale kolik her jsi udělal Ty? :)


02 dub 2018, 12:03
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Od toho je přece rychlé cestování, ne? I když v Kingdom Come to není jako obvykle, že se hráč prostě teleportuje, ale že cestuje a cestování může být i přerušeno, pokud na něco po cestě narazí. Je to netradiční, ale spíš si myslím, že to jenom zdržuje - naštěstí už ne tak, aby se nedala hra ukončit bez uložení...

Asi jste prostě nenároční nebo nevím, ale fakt poslouchej, co říká anglicky postava a co je napsáno v titulcích. Postava mluví klidně i 5 vteřin a v titulcích je na tom místě třeba jedno slovo či je to divně přeloženo (prostě když si to v hlavě přeložíš sám, tak ti vyleze něco jiného). Samozřejmě to dává smysl, tak špatné to není, ale šlo to udělat líp a to o dost.

Hru jsem sice žádnou nikdy nevytvořil, ale za to mám na svém kontě 3 překlady ne zrovna malých her (GTA 3, GTA San Andreas a GTA 4). Ale když to prostě porovnám s překladem Assassin's Creed - Origins, kde je všechno přeloženo tak, jak má, tak je to prostě rozdíl. A taky mě trochu mrzí, že cizí slova nejsou přeložena aspoň v závorce - cizáci tam cosi žvatlají ve staré maďarštině, či co to bylo za jazyk a nešlo tomu vůbec rozumět.

Edit: https://www.youtube.com/watch?v=fOAwDpSdZmM
Čas 14:01 - "No, hlavně že jsi tu." To tam nemá vůbec co dělat, když to postava neřekne a začíná druhou větou. "...potřebuju, abys zařídil pár věcí." Need your help je zařídit pár věcí? Spíš potřebuju tvoji pomoc, ne? Mám pokračovat, nebo už jseš přesvědčen, že ty titulky nejsou něco extra? :shock:


02 dub 2018, 12:53
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 05 lis 2007, 16:27
Příspěvky: 105
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Dotaz:
Když na začátku hry mám tátovy donést uhlý a zabiji u toho se sekyrou slepici, zasekne se hra...
Dělá vám to taky???

_________________
OS W11
CPU Ryzen 3700X 3,8GHz
MB GigaByte B550
RAM Trancend 16 GB DDR3 1500 MHz
GPU Nvidia 4070 RTX 12GB
SSD OCZ 240 GB SATA3
HDD WD 2 TB SATA3


02 dub 2018, 15:12
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

No ty vole, tak to je problém jak lusk - on zabije slepici a hra se zasekne. Že by nějaká Vávrova pojistka, abys nedělal to, co nemáš? :D A proč proboha živýho zabíjíš slepici, když to nemáš vůbec dělat? :D

Zkoušel jsi tu slepici nezabít a prostě jenom udělat to, co máš udělat? Občas je fakt lepší nedělat kraviny a dělat to, co máš dělat. A u prostého prozkoumávání, kde co je, v 99 % případů hra nepadá. :)


02 dub 2018, 16:04
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 05 lis 2007, 16:27
Příspěvky: 105
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Mannoroth píše:
No ty vole, tak to je problém jak lusk - on zabije slepici a hra se zasekne. Že by nějaká Vávrova pojistka, abys nedělal to, co nemáš? :D A proč proboha živýho zabíjíš slepici, když to nemáš vůbec dělat? :D

Zkoušel jsi tu slepici nezabít a prostě jenom udělat to, co máš udělat? Občas je fakt lepší nedělat kraviny a dělat to, co máš dělat. A u prostého prozkoumávání, kde co je, v 99 % případů hra nepadá. :)



No chlape neměl jsem dost peněz, tak jsem je chtěl pak prodat :D

_________________
OS W11
CPU Ryzen 3700X 3,8GHz
MB GigaByte B550
RAM Trancend 16 GB DDR3 1500 MHz
GPU Nvidia 4070 RTX 12GB
SSD OCZ 240 GB SATA3
HDD WD 2 TB SATA3


02 dub 2018, 17:15
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Proboha... Stejně jako v sérii Fallout či The Elder Scrolls tu platí, že stačí sbírat všechny možné předměty (klidně je můžeš i nenápadně krást) a pak prodat u obchodníků. A najednou máš víc peněz, než reálně potřebuješ. Stačí trochu uvažovat, jak přijít k penězům. ;-)


02 dub 2018, 17:39
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 19 čer 2009, 11:57
Příspěvky: 28
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

ja som skoncil hru a mal som 37000 este v inventari. A to som pokupoval vsetko najlepsie co sa len dalo, od zbrani az po kone. Praveze k peniazom, by som dal tazsi pristup ako teraz je.


03 dub 2018, 11:51
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Ale zase není rozumné utrácet za každou kravinu - například za koně, co má třeba jen o 10 lepší nějakou statistiku, jinak má vše jako ten původní...

Těžší přístup? A jak bys to chtěl ztížit? Prostě nemůžeš zakázat hráči, ať nesbírá všechno možné a pak to jen tupě neprodává u obchodníků. A to ještě nemluvím o kradených předmětech, kde je stačí nenápadně krást na jedné straně mapy a pak na té druhé prodat. Tím se ošetří jakákoliv možnost, aby obchodníci poznali, že je zboží kradené. /)


03 dub 2018, 13:36
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 19 čer 2009, 11:57
Příspěvky: 28
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Ja len vravim, ze na nedostatok penazi hra netrpi. Mohli byt v obchodoch nakupne ceny nizsie napr. Ja som predal veci co som vyzabijal tabory "banditov" a nevedel som co s peniazmi. Kazdy obchodnik v inych mestach predaval presne to iste :D


04 dub 2018, 06:01
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Ano, to je moje typická strategie, jak si snadno vydělat - půjdu vyvraždit Slavníkovce, pak jim seberu všechny věci (třeba ve Skyrimu jsem hodně často nacházel samé úplně nahé mrtvoly mnou zabité) a jenom prodám. Takhle objedu několik obchodníků a už se to sype. Peněz totiž není nikdy dost. :D

Pak už to ale trochu omrzí, když mám to nejlepší vybavení ve hře, protože už není co lepšího koupit... Škoda, že v Kingdom Come nejsou nějaké nemovitosti na prodej. Ale zase se ty peníze můžou hodit na uplácení - nechceš mluvit? Tady máš 10 litrů a to rozváže skoro každému jazyk. :D


04 dub 2018, 06:15
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 19 čer 2009, 11:57
Příspěvky: 28
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

jj dalo sa s tym este lepsie vyhrat


04 dub 2018, 19:11
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1254
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Kingdom Come: Deliverance

Na druhou stranu je pěkné, že Henry je na začátku hry totální nemehlo. Jako rozdat pár úderů pěstmi není problém, ale když poprvé držel meč, tak neměl šanci ani proti tomu nejslabšímu vojákovi (sám jsem to zkoušel - ani jednou jsem ho netrefil a to jsem dělal vše, co mě naučil mistr šermu :D ).


05 dub 2018, 04:47
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze